Skocz do zawartości

Mava Zapowiedź.


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

c899059c0acf3862.png

 

Witajcie,

 

Chciałem się wziąć wreszcie za jakiś porządne tworzenie gry od początku do końca.

Kiedyś zaczynałem robić gry ale w połowie coś zatrzymało i dalej nie szlo już.

Więc dzisiaj sobie myślę żeby zrobić taką grę o nazwie Mava.

 

W grze będzie chodzić się dziewczyną i zwalczać tajemnicze gangi. Planuję zrobienie 20 misji w tym 5 rodzai broni. Oczywiście myślę także gdy gra zostanie dobrze oceniona tworzenie dalszych wersji gry.

Do tworzenia gry potrzebuje paru ludzi którzy w szczególny sposób pomogą w rozwijaniu się gry.

Potrzebuję:

 

- Programistę

- Grafika

 

A teraz opowieść przedstawiająca bohaterkę gry.

 

Była małą dziewczynką która miała na imię Mava. Miała obydwoje rodziców i jednego brata który nazywał sie Thorst. Pewnego dnia zaatakowały ich miasteczko gangi. Podpalono domy, sklepy. Dwóch ludzi z gangu porwało

jej rodziców oraz brata. Dziewczynka jako jedyna uciekła z miasteczka cała i zdrowa. Ruszyła na poszukiwanie rodziców i brata. W drodze spotkało ją 20 przygód w której musiała walczyć aż do utraty tchu.

 

Co się dalej zdarzyło dowiecie się w grze.

Kto jest zainteresowany stanowiskiem programisty lub grafika proszę pisać w temacie.

W tej chwili nie wiadomo kiedy ukażę się demo oraz pełna wersja gry.

 

 

Pozdrawiam,

Ziomalek1996

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomalek ma duże wymagania ^^, Chciał, żebym mu zrobił bronie, animacje chodzenia ludka... Praktycznie całą grę <.< A on by tylko napisał w Game Info:

 

Programista:

Ziomalek1996

Podziękowania dla:

Crackkk-GM

 

Grafika:

Ziomalek1996

I inni....

 

Już było pare takich osób (Ja też, ale z tego wyrosłem ;) )

 

@Topic:

Ziomalek... Nie odświerzaj tematu <.< nie jest taki stary dziś go dopiero założyłeś... Mogłeś odświerzyć jutro albo pojutrze... A tak swoją drogą jak ktoś będzie chciał to sam napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tematu ma się nijak do onego samego. Niestety, ale prawdą jest to, że to jest prośba pt. zróbcie mi grę. Skoro chcesz się zajmować fabułą, to napisz lepiej co w tym zakresie potrafisz. Apropo samego opisu jest dłuższy niż inne tu zamieszczane, ale i tak jest kiepski. Eh, chyba napiszę kurs o planowaniu gier i pisaniu degins doców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie robię przykład RPG... będzie wytłumaczony każdy wypełniony argument i oznaczenie każdego kodu <.<

Przyda się to komuś kto widzi pierwszy raz GM'a i nie tylko ;]

 

@Topic:

Ziomalek, zanim coś napiszesz to zastanów się co piszesz <.< też kiedyś tak pisałem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...