Skocz do zawartości

Taxi Olsztyn Zapowiedź


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Chcę Wam przedstawić Zapowiedz Do gry taxi Olsztyn :)

 

Akcja Rozgrywa Sie W Autentycznej Dzielnicy Olsztyna (dokładnie to ja tam mieszkam :) )

Będziemy Mieli do czynienia z Pieszymi i różnymi zagrożeniami ulicznymi (rzecz jasna nie zapomniałem o creditsach)

 

Prking.jpg

Oj A To Pech Zająłem Czyjś Parking (autentyczne numery rejestracyjne na parkingu)

 

_obuz.jpg

jako ciekawostkę dodałem możliwość niszczenia latarni drzew barierek itp.

 

 

Ruch_Uliczny.jpg

Ruch Uliczny Wymaga Jeszcze Pracy To Zielone

Auto Ma Pewien Problem z Poruszaniem się zgodnie z liną jezdni :)

 

To tyle Gra Będzie góra za Miesiąc :D

 

P.S. Czekam Na Waszą Prognozę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Raistlin

Nie czepiaj sie, wazne ze sam probuje cos zmajstrowac ale ..

#Lolik

.. popatrz na latarnie, potem na samochody i na drzewa, 3 rozne kierunki, jak samochody sa od gory to drzewa i latarnie tez takie zrob :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Przemyśle to

 

Tak nie przemysl , tylko bez zastanowienia popraw :P

 

Nie no ale tak serio , grafike jak ulepszysz , jak silnik gry bedzie dobry to moze cos z tego bedzie .

 

I takie pytanie , czemu to jest w tym dziale ? Czy to jest zwiazane z GMem procz tego ze jest w nim zrobione ? Czemu ludzie "dyskusje o GM" traktuja jak Valhalle ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że nikt nie zwrócił uwagi na perspektywę budynku do lewej, który dodaje do całości czwarty kierunek ^^

 

Rób, rób. A co do czepiających się o grafikę: wolelibyście, żeby was o nią męczył, niż żeby sam szlifował swoje Paint skillzy XD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te screeny wyglądają jak typowe rysunki w paincie, no ale cóż... powodzenia w produkcji, tylko nie zapomnij zmienić/poszukać grafika.

 

 

Snake Przeginasz Chcesz Się Założyć Ze To Nie Jest Rysunek W Paincie Napisz Na GG To Dam Ci To To Wykombinowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolik, zainwestuj w promocję Olsztyna. Wszędzie Olsztyn w twoich grach - "Strażnik Olsztyna", "Taxi Olsztyn", co jeszcze? Może "Seksi Bicz frum Olsztyn"?

 

PS. Screenów nie widać.

 

@down: Możesz, ale dopóki nie poprawisz jakości swoich gier, to raczej nie będzie promocja, a wręcz przeciwnie. Powodzenia przy projekcie - lubię GTA2, a mam nadzieję, że dostanę choć namiastkę. ;p

 

@down2: Żeby mieć dobre oceny, można być dużym, owłosionym c***em, ale trzeba robić dobre gry. To nie kółko wzajemnych adoracji. Ja musiałem ciężko harować żeby dostawać dobre oceny. Nie ryczałem nad ocenami typu 4/10. I co? Opłaciło się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci Nie pasuje ?? Moja Sprawa Chcę Promować Swoje Miasto.

Nie Mogę ???

 

Wiem Wiem Moje Gry To Dno I Według Mnie nawet Jak Bym Zrobił Cryzisa To I Tak Bym Dostał 1/5 Bo Se Wyrobiliście O Mnie Opinie Ze Jestem Gmclanowym Hu.... Do Bicia :(

 

Jaklub Nie Jestem Zbyt Dobrym Grafikiem Ale Słyszałem Ze Grafa W Paincie Tez Może Być Superowa Więc Nie Czaje Czemu Jak Sie Mówi Że Grafa W Paincie to Odrazu 1/5 Bez Zastanowienia

 

Spoko Ale Jak Zrobiłem Grę Która Dostała 4/5 To Jakiś H*** Wwalił Mi 1/5 Tylko Po To Żeby Mnie Wkurzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub Nie Jestem Zbyt Dobrym Grafikiem Ale Słyszałem Ze Grafa W Paincie Tez Może Być Superowa Więc Nie Czaje Czemu Jak Sie Mówi Że Grafa W Paincie to Odrazu

W paintcie OK. Ale nie rysowana chamsko ołówkiem.

Wiem Wiem Moje Gry To Dno I Według Mnie nawet Jak Bym Zrobił Cryzisa To I Tak Bym Dostał 1/5 Bo Se Wyrobiliście O Mnie Opinie Ze Jestem Gmclanowym Hu.... Do Bicia sad.gif

Weź przestań... "nawet jakbym zrobił Crysisa..." Ale nie zrobisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci Nie pasuje ?? Moja Sprawa Chcę Promować Swoje Miasto.

Nie Mogę ???

 

promuj co chcesz,ja w grach wciskam też różne śmieszne rzeczy

 

Wiem Wiem Moje Gry To Dno I Według Mnie nawet Jak Bym Zrobił Cryzisa To I Tak Bym Dostał 1/5 Bo Se Wyrobiliście O Mnie Opinie Ze Jestem Gmclanowym Hu.... Do Bicia :(

 

nie wierze w to,wątpią,że ktoś o Tobie wyrobił sobie opinie,w dodatku taką...

 

Jaklub Nie Jestem Zbyt Dobrym Grafikiem Ale Słyszałem Ze Grafa W Paincie Tez Może Być Superowa Więc Nie Czaje Czemu Jak Sie Mówi Że Grafa W Paincie to Odrazu 1/5 Bez Zastanowienia

 

ja tak nie oceniam, sam robie w paincie

 

Spoko Ale Jak Zrobiłem Grę Która Dostała 4/5 To Jakiś H*** Wwalił Mi 1/5 Tylko Po To Żeby Mnie Wkurzyć

 

martwisz się zaniżeniem oceny,nie ważna jest ocena,zawsze można dostać choćby 3 pozytywne komentarze co podbuduje na duchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...