Skocz do zawartości

Prośba o napisanie strony


Crackkk-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam jedną prośbę... Chciałbym, abyście mi napisali stronę do mojego LogiX Code. Background ma być czarny. Menu z lewej strony (animowane,biale napisy: Home,Download,About,Contact) I animowane Logo z napisem LogiX Code... Jakby coś to link strony będzie następujący: www.logix.yoyo.pl. Jakby ktoś chciał więcej informacji to niech pisze!

Z Góry Dziękuję, Crackkk-GM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiary... hmmm jak chcesz xD mi to obojętne... wymagań nie mam dużych chcę tylko stronkę we flashu i piękne menu(animowane,biale napisy: Home,Download,About,Contact) Wraz z przykładami strony (tak, zbym tylko zedytował kod i dopisał coś od siebie xd) No i oczywiście to ma być w html'u

@UP: nie mam czasu ;/ Muszę dokończyć LogiX v0.7.0.1 (+ mój dll ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tymon: Oboje dobrze wiemy, że on nie wie, co to "standardy"... więc po co pytasz? Masz mu po prostu zrobić layout - a on go opisuje jak umie.

 

@topic: Może odrazu Panel admina...

 

Swoją drogą raczej Lgix ode nie jest narazie tak dobry, aby wymagał strony... '-.-

 

Edit:

Użyj Microsoft FrontPage.
Weź idź stąd '-.-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj LogiX będzie chyba aż za bardzo urozmaicony jak na 0.7.0.1 :P

@2xUP: Panel Admina.... hmmm... a moze... ale jednak nie xd

Jakbyście mogli nie pytajcie o więcej info podałem to co potrzebuję i jak chcecie to można coś dodać... I chciałbym, aby to było ładne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to bierzemy to: http://komp.boo.pl/puzzle/ i patrzymy jak tam Twoja znajomość "standardów".
Dobre ;) To było moje dostosowanie się do twojego tekstu "niedług napiszecie cały CMS aby pobawić się rzez chwilę". Dlatego się nie wysilam... choć przyznaję można było ten kod lepiej napisać xD

 

Nawet nie wiedziałem, że jak dam <b><td>Tekst</td></b> to nie pogrubi :D Tak jako ciekawostka ;-)

 

Nii. =PTymon
Rozumiem użyszasz 100% legalnego oprogramowania :] ?

 

Tzn.. We flashu zrobione ale w kod html to dać...
No ciekawe.

 

Swoją drogą zawsze uważałem strony we flashu za jakieś gówno. No rozumiem ewentualnie górną belkę (nawigację) zrobić we flashu ale bez przesady żeby całą stronę. No i tekst zawsze powinien być jako alternatywny HTML (alternatywny... można było znaleźć elpsze określenie :P)

 

@2xUP: Panel Admina.... hmmm... a moze... ale jednak nie xd
Ty myślałeś nad tym poważnie? Jakbyś nie zauważył to była ironia '-.- ...

 

Pyta się o co mam zapytać to się pytam.
Pokręciłęś :P Męczyłęm się z 10s żeby to zrozumieć xD

 

Oj LogiX będzie chyba aż za bardzo urozmaicony jak na 0.7.0.1
Aha... No... rozumiem, no... doczekać sie nie mogę...

 

Zapewne dojdzie funkcja dr_tx() - odpowiednik draw_text - no bo po co używać tak długich funkcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem użyszasz 100% legalnego oprogramowania :] ?
Raczej tak. Używam.

Przepraszam, że mnie stać na legalnego softa!

 

Swoją drogą zawsze uważałem strony we flashu za jakieś gówno. No rozumiem ewentualnie górną belkę (nawigację) zrobić we flashu ale bez przesady żeby całą stronę. No i tekst zawsze powinien być jako alternatywny HTML (alternatywny... można było znaleźć elpsze określenie :P)
Co nie zmienia faktu, że strony pisane we flashu mają dość duże wzięcie - i weź to zmień. :D

 

Pokręciłęś :P Męczyłęm się z 10s żeby to zrozumieć xD
xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że mnie stać na legalnego softa!
Domyślam się :P Podobnie jak Photoshop - jak chce walczyć z pirctwem to niech lepiej obniża ceny zamiast bawić się w aktywacje online - które i tak nie są dla hakerów problemem a przeszkadzają legalnym userom w aktywacji...

Spytałem tylko tak z ciekawości: co odpowiesz :P

 

Co nie zmienia faktu, że strony pisane we flashu mają dość duże wzięcie - i weź to zmień.
Że amją "wzięcie" trzeba przyznać, ale spróbuj mi znaleźć jakąś popularną stronę całą napisaną we flashu. Pomęczysz się trochę...

 

choćby sam fakt, że bez tekstu w HTML'u Google nie ma szans na odczytanie tekstu ze strony... a wyszukiwarka to główny element reklamy...

 

@topic: jak se sam nie napiszesz to lepiej znajdź se szablon. Na sieci są całkiem ciekawe. Co prawda, nie będą tak odpowiadały twoim wymaganiom jak własny, ale zawsze coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, nie zrobię we flashu, ponieważ tylko full mają dobre funkcje... Wiecie sam próbowałem ściągłem jakieś demo i jak pisałem logo text "LogiX Code" to mi na koniec wychodziło "LuxiW Cidi" albo "KuraW Zuzi" :/ Więc nie zrobię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...