Skocz do zawartości

Restrykacja gier


Dawidds

Jak sądzisz, czy restrykacja gier jest dobrym pomysłem?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy restrykacja gier jest dobrym pomysłem?

    • Nie. Bez sensu
      20
    • Noo... może wyjść...
      5
    • Tak. Byłyby świetnie, jakby dobre gry było oddzielone od shitów...
      11
    • Taak!!! Najlepiej wogóle kasować noobowskie gry!!!
      4
    • Lotto mi to.
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Mam ciekawą propozycję: :P

 

A mianowicie aby w kategorii "Nasze produkcje" utworzyć forum o nazwie np. "Shity". ;)

 

I, jeśli moderator stwierdzi, że ta granie prezentuje sobą żadnego poziomu przenosi temat z forum "Dobre gry" do "Shity".

 

Możnaby wtedy spokojnie pooglądać dobre gry, nie męcząc wzroku patrzeniem na te "Shity". :thumbsup:

 

Każdy noob miałby wtedy swój temat, a każda dobra gra mogłaby być spokojnie oceniona w "towarzystwie dobrych gier".

 

Pomyślcie nad tym :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta, tylko spora część nawet się do shitów nie nadaje z tej prostej przyczyny, że w sumie nie są grami albo czymś co może zabawić nawet marną rozrywką.

 

Oczywiście trzeba oddzielić zwykłe, średnio zrobione gry od totalnych załamek bądź pierwszych gier. Nie powinny razem trafiać do jednego kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Cora_Wind, mało ci warnów ?

Nie uważam, żeby taka kategoria była potrzebna. Bo ona już istnieje. Po prostu nie ma dobrych gier u nas praktycznie.

No i na koniec - nie ma słowa Restrykacja jest Restrykcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupota i tyle,jeśli ktoś jest na bieżąco na gmclanie to i tak mu nie sprawia to kłopotu,więc po co selekcja...czasem też trzeba sprawdzić te shity i nakierować autora komentarzem na właściwą droge,żeby jego gra doszła do lepszego stanu i nawet nie będzie po czasie aż takim shitem,nie jesteśmy idealni,więc po co taka selekcja,która będzie deprymować wielu użytkowników z powodu osadzenia projektu w shitach...efekt takiego szufladkowania byłby tragiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś do dupy. Temat dobry. W ogóle stwierdzam że trzeba oddzielić ten chłam od reszty w miare normalnych gier...
Jeden normalny :P

 

Co prawda za wiele gier by tam nie było...

 

Ale bez przesady z tą restrykcją - miałyby zostawac gry, w które po prostu da się zagrać. Chociaż na chwilę. Nie wymagam już specjalnego działu na super-gry. Po prostu oddzielenie "nie-gier" od - nawet słabych - gier, w które przynajmniej da się grać.

 

po za tym twoje gry też by tam trafiały.
Na szczęście pozostają twoje hity... miałem dopisać "s" na początku "hity"... (nie chcę niepotrzebnie ubliżać - nie kojarze żadnej twojej złej gry. Nie kojarzę również żadnej dobrej...)

 

No i zostalo by gora 10 gier w gotowych grach
To co pisałe wyżej - bez przesady z tą restrykcją. Po prostu dział, w którym możnaby poprzeglądac gry - bo, jak ktoś trafnie zauważył, wiele aplikacji nie można nazwać nawet grą...

 

Oczywiście forum nazwałoby się trochę lepiej niż "Shity"... nie chcemy nikogo zniechęcać :P

 

Temat do dupy
"Do dupy" to jest twój post

 

Edit: @murdalowrida - "efekt szufladkowania tragiczny" - nie chodzi mi o perfidne zmiechęcanie userów dodając jego gre do shitów. Nie to mam na myśli. KAżdy przecież kiedyś zaczynał... nazwy miały być inne - tak tylko napisałem. Nazdy mogły by być "Gry" oraz "Bardzo dobregry" (tak zbyt "drętwo" ale coś takiego ;P)

 

Edit2: [gnysek]"jestem stanowczo przeciwny takim podziałom"

To zbyt wiele nei uzyskamy :P

 

Edit3: Lepszy pomysł. Zamiast zniechęcaś userów przenosząc ich gry do złego działu można zrobić dział "Dobre gry". Posiadanie gry tam to byłby zaszczyt. Ale, jak pisałem, nie mają być tam tylko gry na poziomie Islanda (czy tam, coś takiego), lecz wiele innych gier.Bo niektóre gry p prostu nie zasługują na uczestniczenie na liście gier GMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admini musieliby kupe czasu na to poświęcać :/
Dlaczego kupe czasu? Po porsu jeśli mod widzi, że gra przedstawia jakiś poziom przenosi ją działu "Dobre gry" (czy coś takiego).

Nie wiem, gdzie tu tyle roboty...

 

Oczywiście userzy nie mogliby zakładać tematów w dziale dobre gry - każdy user zakladałby temat z swoją gra w normalnym dziale - a, jeśli okazałaby się dobra, mod bo go przeniósł.

 

Nie wiem, gdzie tu dużo roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogule, to dodałbym do tego kastrację gier o kulkach.
Hehehe dobre :P

 

Niekoniecznie.

 

BYłyby dwa działy:

 

"Gotowe gry i programy"

oraz

"Bardzo Dobre gry i programy"

 

Każdy zakłądałby temat w "Gotowe gry i programy". A gry, w które da się grać, przeoszono by. O ile moderatorzy są na forum dość często to "siara gier" wśród shitów nie trwałaby długo.

 

To akurat głupie, bo nawet ja z jakąś dobrą grą, musiałbym założyć temat w dziale z szitami, a jeżeli ten dział nie będzie działem typowych "gówien" to jako taki nie ma sensu! więc...
Myślałem o tym. Ale jeśli każda gra będzie "na start" w dobrych grach, to nowi userzy będą się strasznie zniehc ęcać... chociaż z drugiej strony ziechęcą się tylko nooby. Jeśli komuś naprawde zależy na pisaniu gier to nie będzie się przejmował złymi komentami - wogole nie będzie publikował złych gier..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawą propozycję: :P

 

A mianowicie aby w kategorii "Nasze produkcje" utworzyć forum o nazwie np. "Shity". ;)

 

I, jeśli moderator stwierdzi, że ta granie prezentuje sobą żadnego poziomu przenosi temat z forum "Dobre gry" do "Shity".

 

Możnaby wtedy spokojnie pooglądać dobre gry, nie męcząc wzroku patrzeniem na te "Shity". :thumbsup:

 

Każdy noob miałby wtedy swój temat, a każda dobra gra mogłaby być spokojnie oceniona w "towarzystwie dobrych gier".

 

Pomyślcie nad tym :thumbsup:

Za mało moderatorzy mają czasu, aby takie selekcje robić =].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sirluki: Też pomysł do bani...

Najlepiej niech jest jak jest :D

 

Dlaczego? Zobacz: to MY oceniamy gry, jeśli według NAS gra nie zasługuje na to, żeby znajdować się w dziale o gotowych produkcjach (fakt faktem, że niektóre gry nawet menu nie maja) bądź są po prostu za słabe to swoimi ocenami automatycznie odsyłamy je do innego działu.

Gdyby taki dział powstał i byłaby selekcja gier to byśmy jakoś inaczej wypadali na tle oficjalnego forum GM.

 

A teraz zobacz tutaj:

Mini game v1.1

Złap kulki!

Kosmiczne pierduły

 

Fakt faktem - na stronę zagląda coraz to więcej dzieci którzy stworzą swoją "pierwszą grę" i na tym ich przygoda z GM sie kończy. A te ich wypociny pozostają na forum :/

 

@Marmot: Może odepchniemy, a może zmotywujemy do stworzenia czegoś lepszego?

@kryniak: Dlatego też proponuje moje rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Im mniej stukniętych 10-latków tym lepiej dla gmc.

 

Nie koniecznie , tak to moze sie podszkola , wezma niektore slowa do siebie i beda robic jakies dobre gry , a takie odpychanie i szyfladkowanie to raczej nikomu nic wiele nie da. Wy najbardziej macie problem z tym jakie gry czy cos , jakby wam to przeszkadzalo , slaba gra nie gram i tyle , ocene daje na jaka zasluzyla i juz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...