Skocz do zawartości

Zablokowane Mini Game v1.1


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Mini Game v.1.1 (taka odbijanka)

 

Gatunek: hmm.. nie wiem odbijanka :)

 

Opis: Mam nudy więc zrobiłem sobie taką gierkę odbijanka a nazwałem Mini Game v.1.1 nie wiem czemu taka nazwa :) nie narzekajcie na grafe bo mi się nie chciało robić fajnej. To tylko taka gra do zajęcia czasu jest tylko 1 życie !!..

 

Download: Pobierz !

Rozmiar pliku: 2,16 mb oryginał a spakowana 974 kb

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
też ja :)

Grafika:
jaaa xD

Muzyka:
heh ja

Screeny:

9f1be6e95ffb0dea.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudzilo mi sie, tego nie chcialo mi sie robic, tamtego tez nie, nie wiem czemu taka nazwa, nie narzekajcie.

 

i my musimy wytrzymywac gdy ludzie wrzucaja 'gry' na odwal sie. Co jest, myslisz ze robisz komus przyjemnosc? Wypad mi z tym smieciem z forum, zachowaj takie chlamy dla siebie. Graj w to przez cala godzine zobaczymy czy dasz rade.

 

1/5 i sie wiecej z czyms takim nie pokazuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie dajmy na to taki jakiś punkt powinien wyznaczać - Twórz jedną grę ,twórz ,poprawiaj ,dodawaj ,i dawaj . Śmieci tu nie chcemy ,a jeśli już ,to banujmy autora .

 

EDIT[Autortejgłupiejgryoktórejonmówiblablablaitakdalej] : To jest gra na nudę ,moja pierwsza - wiesz co taki mądry ,to ją ściągnij i oceń .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dosyć długo mnie nie było, na dodatek przezuciłem sie na C++ i moze nie jestem na czasie, ale:

Dam ci 5 gwiazdek, tylko błagam nie wkładaj za dwa dni tego samego gówna ze zmieniona muza i innym kolorem w tle. :)

 

Moim skromnym :D zdaniem lepiej zabrac sie za coś bardziej ambitnego i poswiecic sie temu, niż robic coś na odwal sie i dopisac ,,nudziło" mi sie, aby inni uzytkownicy nie domyslili sie, że to wszystko na co go stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...