Skocz do zawartości

Automatyczne wyłączenie kompa


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy gram w niektóre gry (Baldur's Gate, Quake III...) to po jakimś czasie wyłącza mi się komp, ale to nie jest zwykłe "wyłączenie". Nie da się zresetować ani wyłączyć/włączyć kompa powerem. Muszę na jakiś czas wyłączyć gniazdko (5 sekund) i znowu włączyć i potem wszystko jest ok.

 

Czy wiecie co jest przyczyną lub jak sprawdzić co może być przyczyną tego niezwykłego wyłączania kompa. Jeśli wiecie to prosiłbym też o rozwiązanie problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej wina zasilacza... czytałem na innych forach i pisali, że w 99% to właśnie jego wina.

NIE kupuj zasilaczy takich firm: Akyga, Aspire, Codegen, ColorSit, COMPAQ, Computer, Fever, Impet, i-box, Linkword, L&C = Logic, LOGISYS, Megabajt, Mercury, Metropilis, Mustang, Platin Power, Powercomp, Procomp, Q-tec, RAIDMAX, Rubikon, Ropla, SilenX, Tracer, Tronje, Xilence, XION.

 

Jak posiadasz jeden z tych to już wiadomo czego wina :D .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja mam pytanie do autora czy wie jaka jest róznica między "wyłączeniem" a "wyłączaniem" ?

 

Btw. u mnie np. przy błędach odczytu płyt CD/DVD komp się sam resetuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany! Owszem, było to po części wina zasilacza, ale tylko dlatego, że musiał zasilać dwa dyski twarde. Odłączyłem 40-sto gigowy dysk i prędkość działania kompa zwiększyła się dwukrotnie (system błyskawicznie się włączył). I wreszcie zainstalowałem BG2!

 

Ja mam pytanie do autora czy wie jaka jest róznica między "wyłączeniem" a "wyłączaniem" ?

Tak mi się napisało... :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...