Skocz do zawartości

Intro gry Sythia


Pablo-GM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Więcej dynamizmu - za wlono to idzie, zauważ jak szybko kończy się dźwięk a ile jeszcze ręka idzie.

Natomiast sama końcówka na tym tle z gwiazdami to mi sie skojarzyła ze starymi dobrymi bajkami, jak np. Ulysses :P

Jak będize szybciej - to w sumie full profeska :P Idę szukać 3dstudio i instaluję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie:

- Czcionka nie pasuje

- Wszystko jest za wolne

- Oprawa audio do kitu - przydało by się coś więcej niż odgłosy walenia (słychać nawet kiedy sample się kończą, bo znika szum)

- Ten końcowy title nie pasuje mi do MMORPG-a (chyba że to jakiś star wars-like mmorpg)

 

EDIT: I ten napis "presents" jakoś dziwnie się trzęsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie za wolne to i odwaze sie powiedziec ze takie jakies kiczowate troche (zwlaszcza napis na tle gwiazd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 logo+intro - jak na pierwsza animace tego typu to wydaje mi sie ze calkiem niezle

2 wioska - zapewne pojawi sie w koncowej wersji intra, na razie jest zrobiona no moze w 50%, do jakiejs wioski przymiezalem sie juz od dawna wiec uznalem to za niezle cwiczonko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obrazek tylko ze tu jest wersja bez rak (ale juz grafiki rak sa)

A i wlosy mozna wybierac to jest to (bez helmu) :

Wykonanie świetne, ale sam pomysł i wygląd nieciekawy i nudny. Za dużo już się nagrałem w różnwe mmorpg gdzie są super wielkie postrzępione miecze i zbroje z jaskrawymi kolorami. Czy mógł być chociaż zrobić jedną w miare orginalną (w przeciwnieństwie do innych mmorpg) rzecz, a mianowicie w przypadku używania takiego dużego miecza jak na tym screenie, zrobić aby postać trzymałą go w dwóch rękach? Będzie bardziej realistyczne, ciekawsze i *moim zdaniem) lepszy klimacik, jesli będzie wyglądało że postać naprawde używa siły, a nie macha jak zapałką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...