Skocz do zawartości

Intro gry Sythia


Pablo-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Wykonanie świetne, ale sam pomysł i wygląd nieciekawy i nudny. Za dużo już się nagrałem w różnwe mmorpg gdzie są super wielkie postrzępione miecze i zbroje z jaskrawymi kolorami. Czy mógł być chociaż zrobić jedną w miare orginalną (w przeciwnieństwie do innych mmorpg) rzecz, a mianowicie w przypadku używania takiego dużego miecza jak na tym screenie, zrobić aby postać trzymałą go w dwóch rękach? Będzie bardziej realistyczne, ciekawsze i *moim zdaniem) lepszy klimacik, jesli będzie wyglądało że postać naprawde używa siły, a nie macha jak zapałką.

Ja myślałem nad czymś takim w moim Chaoslandzie =D A co do jaskrawych zbroi i mieczyków, ja się zastanawiałem żeby w ChL zrobić tylko np. podstawowe rodzaje zbroi ( skórzana, kolczuga, płytowa pełna itp. )

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde intro i wioska bardzo fajne , fakt ten napis na koncu SYTHIA w tym kosmosie czy jak wogole nie pasi , mozna by bylo jakas inaczej , ale ogolem calkiem dobra robota :P , copoconaco 3dsmax czy cinema4d ? ;p

 

Pablooooooooooo , beda jakies profesje w tym Twoim MMOrpgu czy zaleznie od przypakowania statystyk tym wlasnie postac bedzie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że sie wam spodobają grafiki :twisted: ... a co do tego intra to dobre tylko takie.... spokojne?, ta ręka jest wolna i przydałyby się jakieś efekty np. ta ręka jak się ociera o ten kamien to może jakieś hmm.., iskierki metalu?... chyba przesadzilem ale: za spokojne :thumbsup:

Co do miecza to 'pikuś' co do pozostałych grafik :D...

 

PS: Pomysł wyglądu wioski jest mojej roboty jak by co..... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sythia w kosmosie, wy to macie niezdrowe skojazenia...

jak zrobie napis "Silmarillion" na tle gwiazd to tez sie ktos tego czepi?

cinema4d, maxa nie trawie

 

@UP - plan wioski moze tak, ale dostalem na tyle malo informacji ze wyglad to juz moja wlasna inwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...