Skocz do zawartości

Liczydło 2008


owyn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;) Otóż rozpocząłem naukę w C++, dlatego chciałbym wam przedstawić mój amatorski program o nazwie Liczydło 2008.

 

Tytuł: Liczydło 2008, wersja 0.1 Freeware.

 

Gatunek: Oprogramowanie komputerowe >> Matematyka

 

Opis: Jest to amatorski program który potrafi dodawać, odejmować, mnożyć oraz dzielić. Posiada wyspecjalizowane funkcje które nie pozwalają użytkownikowi dzielić przez liczbę 0, zamiast wyniku za każdym razem pojawia się śmieszny tekścik który łatwo zapamiętać, dzięki temu nie popełnimy tego błędu drugi raz. Aplikacja posiada w pełni kolorowe menu. Również użyłem specjalnej biblioteki która pozwoliła mi zmienić pasek tytułowy konsoli. Poza tym użytkownik Windows, może w tej chwili poczuć się jak prawdziwy informatyk zasiadający za konsolą Linuksa, bowiem interfejs przypomina terminal. Chciałbym wam powiedzieć że powracam do starego nicka czyli Bruce ;)

 

Download: https://gmclan.org/up2340_3_Liczydlo2008.html

Rozmiar pliku: 128KB (w szczególnym wypadku 129KB).

 

 

Autorzy:

Programowanie: Owyn

Fabuła: Owyn

Grafika: ---

Muzyka: ---

Screeny: https://gmclan.org/up2340_5_h.html (na jednym obrazku są dwa screeny).

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szczeka opadla mi z wrazenia...

...kiedys dawno temu jak uczylem sie c++ to napisalem kalkulator w ktorym poprostu wpisywalo sie znaki dzialan i liczby

szalone petle przeczesywaly wpis tam i zpowrotem wyszukujac nawiasy i wykonujac najpierw dzialania w nawiasach... ale to byl totalny crap, byl czarno bialy, nie wyswietlal tytulu ani autora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to sam bez żadnego kursu, wykorzystując wiedzę o pascalu, gml oraz escript ;( Mam umysł 5 latka, jestem niepełnosprawny (zwłaszcza teraz, po sztuce stuffu ;[)..... Nie doceniacie mnie..... ;[ będę se ryczał. Aetyfg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;) Otóż rozpocząłem naukę w C++, dlatego chciałbym wam przedstawić mój amatorski program o nazwie Liczydło 2008.

 

Tytuł: Liczydło 2008, wersja 0.1 Freeware.

 

Gatunek: Oprogramowanie komputerowe >> Matematyka

 

Opis: Jest to amatorski program który potrafi dodawać, odejmować, mnożyć oraz dzielić. Posiada wyspecjalizowane funkcje które nie pozwalają użytkownikowi dzielić przez liczbę 0, zamiast wyniku za każdym razem pojawia się śmieszny tekścik który łatwo zapamiętać, dzięki temu nie popełnimy tego błędu drugi raz. Aplikacja posiada w pełni kolorowe menu. Również użyłem specjalnej biblioteki która pozwoliła mi zmienić pasek tytułowy konsoli. Poza tym użytkownik Windows, może w tej chwili poczuć się jak prawdziwy informatyk zasiadający za konsolą Linuksa, bowiem interfejs przypomina terminal. Chciałbym wam powiedzieć że powracam do starego nicka czyli Bruce ;)

 

Download: https://gmclan.org/up2340_3_Liczydlo2008.html

Rozmiar pliku: 128KB (w szczególnym wypadku 129KB).

Autorzy:

Programowanie: Owyn

Fabuła: Owyn

Grafika: ---

Muzyka: ---

Screeny: https://gmclan.org/up2340_5_h.html (na jednym obrazku są dwa screeny).

 

Pozdrawiam serdecznie.

Napisałem to sam bez żadnego kursu, wykorzystując wiedzę o pascalu, gml oraz escript ;( Mam umysł 5 latka, jestem niepełnosprawny (zwłaszcza teraz, po sztuce stuffu ;[)..... Nie doceniacie mnie..... ;[ będę se ryczał. Aetyfg.

Jaja sobie robie z was ;( Jeżeli nie ogarnąłeś to przeczytaj sobie jeszcze raz fabułę gry to może zrozumiesz ;) Pozdrawiam Ekipa Moderującą forum ;)

Tylko jedno, a w zasadzie kilka:

www.żal.pl (Żal.pl - wejdź i wyżal się, nie żałuj sobie)

www.mlodziezowof.fora.pl (Jeśli się tu wyżalisz możesz być pierwszy xD)

www.diety.com.pl/najwieksza przykrosc (nom tu to cię będą wspierać...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owyn,

Za kogo ty się człowieku uważasz?

Indrycho: masz najmniej na forum po powiedzenia ;(
- sam ledwie co zacząłeś i wyrwałeś skądś byle co, takie coś można stworzyć po 5 minutowej nauce C++, stworzyłeś ten temat, żeby nabić posty, czy jak?? Zajmij się czymś poważniejszym i nie twórz marnych parodii...

Up: Dzięki ^^ ale projekt wstrzymałem smile2.gif
- "projekt" :sp_ike:, chyba nieźle się napociłeś przy tym...

Jaja sobie robie z was ;( Jeżeli nie ogarnąłeś to przeczytaj sobie jeszcze raz fabułę gry to może zrozumiesz smile2.gif Pozdrawiam Ekipa Moderującą forum smile2.gif
- "jaja" to sobie możesz robić z kolegów z klasy, a ogarnij, to może najpierw swoje umiejętności, a nie porywaj się z motyką na słońce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delphi jest łatwiejszy, a w C++ trzeba więcej logiki włożyć.

Hahahahaha dobre.

 

 

owyn: Napisz program, w ktorym ktos wpisuje ciąg działań, np: (1+3)*2-11^2 i on to oblicza. Wtedy juz cos pokazac możesz ;] Podpowiem, że chodzi o ONP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owny daje 4, bo przypomniał mi się mój pierwszy program na zaliczenie w pascalu :).

Wiesz wtedy też zrobiłem styl ala Linux :D

Facetowi to się nie spodobało i dostałem 5- ;/

Stwierdził ze to jest mylące i on nie wie czy jest w linuxie czy moim programie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie trzymajcie mnie.....

 

Publikować takie coś.... przecie to kilka linii kodu.....

 

Oceny chyba nie musę ujawniać...

 

PS: Co za idiota dał 2!?

 

Edit:

Freeware
No raczej się nie spodziewamy, że zaczniesz sprzedawać ten program...

 

Poza tym użytkownik Windows, może w tej chwili poczuć się jak prawdziwy informatyk zasiadający za konsolą Linuksa, bowiem interfejs przypomina terminal.
Taa bo po prostu nie umiesz zrobić inaczej '-.- .... Normalne C++.....

 

Żebyś zrobił cirekawy program, do którego wpisuje dla przykładu ((((7/9)*8)/2)-11)*5 i ppodaje wynik, to mógłbyś to pokazać publicznie - oczywiście darując sobie tą konsolę. Jeżeli nie umiesz zrobić nie-konsolowego rpogramu to chociaż nie chwal sie tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...