Skocz do zawartości

torrent


Mistyk

Rekomendowane odpowiedzi

Moze dlatego ze piracisz :)

 

#Edit do wszystkich ponizej

Rzeczywiscie, ale nie lepiej jak program jest darmowy to sciagnac go ze strony producenta a nie zawalac sobie glowe tym czy ktos bedzie wysylal czy nie?

Mi torrenty zawsze sie z piractwem kojarza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikas:

A czemu nie? Ja np. muzykę kupuję za granicą, bo tanio wychodzi, a postać krążka jest dużo fajniejsza od pliku mp3 :P . Co prawda, nie wszystko, tylko tyle na ile mnie stać, ale cóż, nie można tylko i wyłącznie piracić, trzeba wspierać ulubionych muzyków, producentów, programistów, grafików, reżyserów, aktorów, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami porty trzeba odblokować żeby było szybciej... w ustawieniach programu powinieneś mieć jakich portów używa, ja mam liveboxa i odblokowanie portu pomogło a jeśli masz inny net i nie możesz odblokowywać to spróbuj pozmieniać na inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Przy torrentach ważne jest:

1) Posiadanie zewnętrznego IP (przy poblokowanych portach nie ma sensu się bawić).

2) Duża liczba seedów i peerów.

3) Nieobniżanie prędkości na niestandardowych portach przez usługodawcę internetowego.

4) Dobre ratio (czytaj musisz przynajmniej tyle oddać co pobrałeś). Dobre ratio jest łatwo uzyskać gdy się ma łącze symetryczne (szybkość download i upload jest taka sama).

 

Mi tam z torrenta praktycznie zawsze ściąga się maksymalną prędkością, bo spełniam wszystkie podpunkty :). Natomiast jak jest mało seedów i leechów, to to może się wlec niemiłosiernie (8 i 5 to mało udostępniających).

 

ps. Wywal Bittorrent i zainstaluj uTorrent (http://www.utorrent.com/), bo to najlepszy obecnie klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...