Skocz do zawartości

Zablokowane O LoL O_O !!


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Brat ma 7 lat.

 

Co do palców to czasami jak pisze na klawiaturze nie moge przez pare sekund ruszyc kciukami ;[

 

A i mam przez to bardzo wyćwiczone place =P Umiem zapleść je jeden na drugi bez pomocy drugiej ręki biggrin.gif

Też umiem,a umiesz dotknąc palcami ręki? <_<(tej samej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słyszałem że jak koleś się całował z dziewczyną to mu w szczenie strzeliło xd, ale musiał mieć obciach, ja bym się spalił ze wstydu :((

 

Noo nie wstyd by ci było jak byś np. jadł przy kimś a tu ci w szczęce strzela? xd

 

Ja osobiscie bym sie bardziej wstydzil jakbym cos palnal glupiego , .. a takim byle czym to nie.

 

Tez mam tak czasem ale znowu nie bede chodzil juz z byle czym do lekarzy , a zwlaszcza jak mi nie towarzyszy przy tym bol.

 

Ale szczęką ? to troche dziwne nie sądzisz?..

Na początku myślałem że to tylko ja tak mam, nie wiedziałem że tyle osób to ma :o

 

Ojojo az tyle osob jest na tym swiecie dziwnych osob , straszne, nieprawdaz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Troche to śmiesznie wygląda jak się śmieje,ale co tam,nie mamy na takie rzeczy wpływu.
Ból był nie do wytrzymania? Daj spokój. Przecież mi też kły wyrosły na dziąsłach i dlatego miałem wyrwane czwórki i zrobiło się miejsce, to aparatem trójki zostały ściągnięte. Pamiętam, że po każdej wizycie (kiedy się koryguje aparat), to normalnie jeść nie mogłem przez parę kolejnych dni, bo lekkie dotknięcie i katorga niemiłosierna, ale ja jakoś dałem radę i wiesz co? Nie żałuję nic a nic! Warto było się męczyć. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem swego czasu aparat, bo miałem siekacza na dziąśle, ale nic mnie nie bolało. Trochę na początku, ledwo jadłem, ale później już w ogóle. I tak mi nie wyprostował zębów do końca, a zniżki nie dostanę już na aparat, więc nie będę korygować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Marmot: A miałeś stały czy wyjmowalny?

 

@Cora Wind: Nic, a co ma się stać? :) Mi wyrósł na dziąśle, bo miejsca nie było. Po prostu to jest kwestia estetyki i tyle. Lepiej mieć zęby w szeregu na swoich miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jasnowidzem nie jestem, może też wyrośnie na dziąśle żeby było symetrycznie. :P

 

@Marmot: No to standardowy zabieg, że po stałym się nosi wyjmowalny - korekty itd. Miałem to samo, tylko że stały to chyba 3 lata nosiłem. Wyjmowalnego też praktycznie nie nosiłem. :P

 

@Dudek: Ale farmazony piszesz... W obu typach aparatów nic nie boli od samego jego noszenia, tylko od wywierania nacisku na zęby przecież. W stałym nakleja się klejem specjalne zamki na zęby i co ma niby wtedy boleć? Boli to jak powiążą je drucikiem i go ostro naciągną, bo właśnie wtedy powstaje nacisk na zęby by się zaczęły przesuwać. Na początku najlepiej jeść zupki, bo zjedzenie kotleta czy zwykłej kanapki graniczy czasem z masochizmem. :P (pomijam mniejszy ból gdy zęby nie są podrażniane niczym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja akurat też mam krzywe zęby... bardziej pasuje 'powyginane' niż krzywe,... nie zgrzytam, lecz często jak mi się nudzi to bawie się w DJ'a i gram górnymi zębami o dolne... nawet fajne dźwięki wychodzą, prawie jak perkusja, do reszty dźwięków używam całej reszty ust, wychodzi takie 'realne' wtedy i nawet fajna zabawa z tego. Nawet mam spore doświadczenie z tym 'instrumentem' tylko problem w tym że jedynie ja to słysze, chociaż czasami zdaża się może ktoś jeszcze usłyszeć.

Jeszcze mam powyginane palce... (oczywiście u rąk) , Kciukiem moge latać we wszystkie strony świata i nawet nieźle, zaś ostatnie 4 palce mam mocno umięśnione i elastyczne, gdybym miał dłuższą skórę na dłoni to nawet mógł bym dotykać palcami powieszchni dłoni od góry...

Pokaże możliwości kciuka(1) i palców(2):mozliwosci_mojej_reki.png

No to tyle, nic nie boli w każdym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No to już jest wina ortodonty, bo rzeczywiście stały aparat osłabia szkliwo (chyba jedyna poważna wada), ale bez przesady... inaczej aparaty ortodontyczne nie miały by sensu.

 

Widocznie masz słabe zęby i ortodonta powinien to chyba od razu zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już jest wina ortodonty, bo rzeczywiście stały aparat osłabia szkliwo (chyba jedyna poważna wada), ale bez przesady... inaczej aparaty ortodontyczne nie miały by sensu.

 

Widocznie masz słabe zęby i ortodonta powinien to chyba od razu zauważyć.

Najgorsze jest to że po wielu wizytach u stomatologów dopiero w wieku 13 lat jeden zauważył że nie mam kłów.

 

mozliwosci_mojej_reki.png

 

Mój brat potrafi to pierwsze.Ale jest młody więc może mu to przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, ja co chwila strzelam karkiem / palcami, rękoma.

Te dwa zagięcia to dla mnie żaden problem. Potrafię wykręcić dłoń o 360 stopni, nic sobie przy tym nie łamiąc, nie czując prawie żadnego bólu. =p

 

Yoda, z tego obrazka wynika, że masz zrośnięte dwa palce XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...