Skocz do zawartości

Zablokowane O LoL O_O !!


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak to bardzo krępujące , jeszcze gdy nie mówią ci wprost co myślą..

W moim przypadku to akurat nie słychać a poza tym, jezu naprawdę strzelanie szczęki powoduje że ludzie się z ciebie śmieją? Nie wiem z kim się zadajesz. Podejrzewam że moi kumple by powiedzieli że fajnie brzmi. Tak samo jak z moim 'strzelaniem' palcami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Chodziło ci tu tylko o te kręgi szyjne bo jeśli nie to..
Tak, tylko o kręgi szyjne, bo o reszcie nie wiem. Program był o dolegliwościach szyi oraz kręgosłupa.

 

Poza tym ten temat i tak nikogo nie ustrzeże przed dolegliwościami. Albo się je ma albo nie. Jakiś temat na jakimś forum nie przezwycięży raczej złych nawyków czytelnika, zwłaszcza, że nie jesteśmy fachowcami w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja nie mam krzywych, mam prościutkie, bo za młodu nosiłem aparat ortodontyczny. Po prostu mam dusyć duże zęby i na trójki nie starczyło miejsca, więc wyrosły mi trochę ponad innymi. Pani ortodonta powiedziała, że wszystkie się nie zmieszczą i trzeba będzie rwać, co też zostało uczynione. Trójki zostały sprowadzone na swoje miejsce, a reszta przy okazji dokładnie wyprostowana.

 

Jak komuś o tym opowiadam, to nie chce wierzyć, że nie mam czterech czwórek. :)

 

 

btw. Mój kumpel ze studiów ostatnio se walnął aparat, bo dwójkę miał krzywą i trochę mu było wstyd. A najśmieszniejsze jest to, że nawet nie było widać, że ma krzywą. :) To ludzie mają kompleksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam krzywych, mam prościutkie, bo za młodu nosiłem aparat ortodontyczny. Po prostu mam dusyć duże zęby i na trójki nie starczyło miejsca, więc wyrosły mi trochę ponad innymi. Pani ortodonta powiedziała, że wszystkie się nie zmieszczą i trzeba będzie rwać, co też zostało uczynione. Trójki zostały sprowadzone na swoje miejsce, a reszta przy okazji dokładnie wyprostowana.

 

Jak komuś o tym opowiadam, to nie chce wierzyć, że nie mam czterech czwórek. :)

btw. Mój kumpel ze studiów ostatnio se walnął aparat, bo dwójkę miał krzywą i trochę mu było wstyd. A najśmieszniejsze jest to, że nawet nie było widać, że ma krzywą. :) To ludzie mają kompleksy.

 

 

a ja jestem cały krzywy,chory i brzydki i leje na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
a ja jestem cały krzywy,chory i brzydki i leje na to...

A tam... Zamieść swoją fotę na gmclanie i dzięki temu będzie wisiał nad Tobą bicz, który przypomni Ci żebyś czegoś głupiego nie palnął, wiesz o co chodzi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam złamaną dwójke, do polowy u***na, a moja eks władczyni szczaiła to po ok. roku znajomości i 3 miesiącach wspólnych zabaw.. nie ma jak wyskoczyc w odpowiednim momencie z 'o boze co Ci sie stalo?'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ja mam złamaną dwójke, do polowy u***na, a moja eks władczyni szczaiła to po ok. roku znajomości i 3 miesiącach wspólnych zabaw.. nie ma jak wyskoczyc w odpowiednim momencie z 'o boze co Ci sie stalo?'
I ponoć kobiety są wyczulone na szczegóły... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówicie o swoich niedoskonałościach więc ja też coś powiem.

Ja nie mam krzywych, mam prościutkie, bo za młodu nosiłem aparat ortodontyczny. Po prostu mam dusyć duże zęby i na trójki nie starczyło miejsca, więc wyrosły mi trochę ponad innymi.

 

Mnie natomiast kły wyrosły w wieku 15 lat,nosiłem aparat ale ból był nie do zniesienia,więc teraz wyrosły i dopiero jak pokaże dziąsła to je widac.

Troche to śmiesznie wygląda jak się śmieje,ale co tam,nie mamy na takie rzeczy wpływu.

 

No strzelanie palcami też uważam za fajne ;p;p

Ale szczęką ? to troche dziwne nie sądzisz?..

O palcach to nie wspomnie bo mam całe powykrzywiane(choc tego nie widac).

 

Może zaciskasz żęby w nocy o czym wcale nie wiesz , lub zgrzytasz żębami, a śpisz na brzuchu? tongue2.gif

Mój młodszy brat jak śpi to okropnie zgrzyta zębami,myślicie że będzie miał problemy w przyszłości?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też są powykrzywiane, strasznie lubie nimi strzelać, właściwie to jak narkotyk ;p

MI ciągłe strzelanie już przeszło - tylko czasem se strzelę jak mi stawy się zastoją :D

 

A i mam przez to bardzo wyćwiczone place =P Umiem zapleść je jeden na drugi bez pomocy drugiej ręki :D

Hahah przyda się ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...