Skocz do zawartości

Polećcie jakąś grę


zbysheck

Rekomendowane odpowiedzi

Weź sobie Super Mario Galaxy (lub każde inne Mario, np. Super Mario Bros., Super Mario World, Super Mario 64 lub Super Mario Sunshine). Świetna gra.

 

A jak nie jesteś w stanie wydać 1200zł (bo pewnie konsoli też nie masz ;p), to polecam przejrzeć sobie klony Mario.

http://www.mfgg.net/index.php?act=resdb&am...amp;filter=7.49

 

Nie chcesz Mario?

http://www.caiman.us/scripts/fw/fplatform.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się może ustosunkuję.

 

Co do Mario - przeszedłęm to pierwsze i to na Nintendo. Podróbek nie lubię a na konsole mnie nie stać [mam tylko GBC]

 

Co do Victory Games - podejrzewam że znam już wszystkie gry które tam są a mogły mnie zainteresować :D [czyli praktycznie wszystkie prócz ekonomicznych, edukacyjnych itp]

 

Z linka Jakluba znalazłem OBAKE, zaraz wypróbuję.

 

Na Yoyo nie chce mi się szukać bo trudno coś wybrać spośród chłamu.

 

Spyro, Crash i Rabbit - myślałem raczej o freeware'ach.

 

pablo1517 - już dawno to demko zaliczyłem i czekam niecierpliwie na pełną wersję.

 

Shocker51374 - chodziło mi raczej o takie typowe platformówki "idź w prawo i skacz mu na łeb"

 

Duke Nukem Manhattan Project - zgubiłem płytę xD

 

W demo Gisha grałem, świetne, ale wolałbym oczywiście pełną wersję.

 

Buziola NIENAWIDZĘ za tą marną podróbę Mario która nie dorasta do pięt pierwszej części i jest tylko próbą rozreklamowania się kradnąc wizerunek chyba najlepiej rozpoznawalnej postaci w branży gier komputerowych. A kompletnie dobiła mnie jego nowa gra Zeldan. Jakaś pseudologiczna gra z przebajerzoną, zupełnie niepotrzebną grafiką do gry której mechanizmy są prostsze niż w packmanie. HATE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już JJ2, nie bierz okrojonych wersji typu The Secret Files czy Christmas Chronicles - podstawowa jest najlepsza, i ma boskie outro =D

To zależy od tego jaką posiada się wersję. Ja posiadam JJ2 z podstawowymi levelami, The Secret Files, Home Cooked, Shareware Levels oraz Christmas, po polsku, kupione swego czasu i posiada boskie outro ;p .

 

Co do platformówek, to Zbysheck może sobie zemuluj na emulatorze jakiejś konsoli stare części Mario? Łatwo to znaleźć na sieci, co prawda niezbyt legalnie, jednak to i tak stare gry już bardzo, a wciągają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNESowych Mariów

Lubiłeś te NES-owe? Jeśli tak, to zainteresuj się Super Mario All-stars na SNES-a - 4 części Mario z NES-a z ładniejszą grafiką i dźwiękiem.

Buziola NIENAWIDZĘ za tą marną podróbę Mario która nie dorasta do pięt pierwszej części i jest tylko próbą rozreklamowania się kradnąc wizerunek chyba najlepiej rozpoznawalnej postaci w branży gier komputerowych. A kompletnie dobiła mnie jego nowa gra Zeldan. Jakaś pseudologiczna gra z przebajerzoną, zupełnie niepotrzebną grafiką do gry której mechanizmy są prostsze niż w packmanie. HATE!

Buziol ssie. Popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...