Skocz do zawartości

Tworze program...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fuck&Create? :-) Aa, to takie nawiązanie do nazwy pewnego innego produktu z tej dziedziny :-) ... Ale w samym tytule F&C można się dopatrzeć wielu różnie interpretowalnych czysto reklamowych podtekstów :-) (n.p., że możesz swobodnie pie... yyy.. rzucić wszystko, i zabrac się za tworzenie :-P albo że program dodatkowo zapewni ci duuuużo przyjemności ["Fuck" w nazwie zobowiązuje] :-D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz, z czym się twórcom amerykańskich piosenek to słowo kojarzy? :-)

 

Zreszta mamy takie szczęście, że żyjemy w zacofanym kraju. Rodzice większości pewnie wciaż nie wiedzą, że "tutaj 'no' nie znaczy 'tak'", a co dopiero znaczenie "fuck" ... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo? Długo?! <pusty śmiech> Jak na demo interface'u amatorskiego programu do tworzenia gier, to wręcz coś podejrzanie krótko! Cholernie ciężko jest opracować prosty, czytelny, a jednocześnie wygodny interface tego typu programu! A jaką ideę trzeba mieć! Jakie solidne podstawy! Ale jeśłi to prawda, to musi być cały soft na prawdę nieźle rozplanowany... Pogratuować organizacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było gdybyś nie pokazywał wcale, bo jak dasz te demko to już nie będzie takiego wielkiego czekania. Wiadomo że na prawdziwe demo będzie trzeba długo czekać, wszystkim się już znudzi czekanie... A jak dasz screeny to lud będzie ciekawy co dalej...

 

Takie moje zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad programem zawieszone na jakiś czas.

 

EDIT:

Ok, trochę wyjaśnienia. Otóz skopcił mi się delphi :[ Niewiem, czemu ale nagle zaczął wywalać błędy. Usunąłem i musze ściągać na nowo :/ A to potra jakieś ładne pare dni, bo:

 

a) komp się dziwnie zachowuje = naprawa, skanowania itp.

b) niedługo komp jedzie do serwisu = strata iluś tam dni/godzin.

c) musze ściągnąć pare innych programów, których wielkość to ponad 200mb.

 

Za jakiś czas prace znowu ruszają. Ci co czekali na demo, muszą jeszcze trochę poczekać, ale to niestety nie moja wina, tylko kompa :( Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Skaczące Sarenki, a tak chciałem zobaczyć coś fajnego... I jeżeli mogę ci coś zaproponować, to daj jakąś POLSKĄ nazwę. Nawet, jeżeli język programu będzie angielski. Powód? Po pierwsze, NIE SĄDZĘ, żeby "toto" się szybko za granicą rozpopularyzowało. Po drugie... nawet jak się rozniesie za granicą, to chociaż żeby coś Polskiego przypominało, pokazało tym zakidanym imperialistom, żabojadom, kluchogębnym i helmutom że POLAK POTRAFI! Do kroćset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, żeby Pietrus dał screena! Teraz to pewnie nic nie zobaczymy <_< .

Kurczak pieczony - Marmot! :P Możliwe, że mam pełno wirusów, adware'ów, spyware'ów itp. bo nie mam ani jednego anti-vira itp. programu :P Poczekać wystarczy. Projekt nie padnie, o niee... Nie pozwole na to! Niech gry padają, projekty, scenariusze, poematy ale na padnięcie tego programu nie pozwole! O nie! I jak tylko będe chciał próbować cancelować program to walnijcie mnie w czape!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No to teraz was zagnę.

Co wam po screenie?

Wersja 1: Nie chcemy screena, czekamy tydzień i testujemy demo.

Wersja 2: Dostajemy screena za dwa dni, czekamy 5 i siódmego testujemy demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja sądze, że nic nie będzie z tego programu. I nie sądze tak dlatego, że jego twórca nie potrafi go zrobić, tylko dlatego że:

1. Sformatowanie systemu i zainstalowanie Windows'a nawet przez początkującego i ściągnięcie 200 MB na najwolniejszym łączu zajmuje co najwyżej 4 - 5 godzin, a nie 5 dni... :huh:

2. Zajmowanie się takimi duperelami jak nazwa, czy też 2D / 3D na początku, czy też inaczej na pewno nie przyśpieszy rozwoju programu...

3. [...]

Uważam, że tworzenie tego programu to jedno wielkie przedłużanie i nic a nic z tego nie wyjdzie. No to chociaż Pietrus, powiedz nam jak jest z postępami... 1%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sformatowanie systemu i zainstalowanie Windows'a nawet przez początkującego i ściągnięcie 200 MB na najwolniejszym łączu zajmuje co najwyżej 4 - 5 godzin, a nie 5 dni...  :huh:

 

Zależy czym się sciąga. Jak na Emule to trzeba mieć cholernego farta zeby w 24 godziny ściągnąć 200MB ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sądze, że nic nie będzie z tego programu. I nie sądze tak dlatego, że jego twórca nie potrafi go zrobić, tylko dlatego że:

1. Sformatowanie systemu i zainstalowanie Windows'a nawet przez początkującego i ściągnięcie 200 MB na najwolniejszym łączu zajmuje co najwyżej 4 - 5 godzin, a nie 5 dni...  :huh:

2. Zajmowanie się takimi duperelami jak nazwa, czy też 2D / 3D na początku, czy też inaczej na pewno nie przyśpieszy rozwoju programu...

3. [...]

Uważam, że tworzenie tego programu to jedno wielkie przedłużanie i nic a nic z tego nie wyjdzie. No to chociaż Pietrus, powiedz nam jak jest z postępami... 1%?

Ad. 1 -> What? Co ma sformatowanie systemu itp. do tworzenia gier? I co niby ma mieć 200mb? Progs?

 

Ad. 2 -> O jezu, naprawde są to duperele? Niewiedziałem :)

 

Ad. 3 -> Tworzenie programu jest to przedłużanie. Przedłużanie czego? Przedłużanie autostrad w Polsce? I co mam wam mówić? Pisze kod odpowiedzialny za tamto, a potem napisze kod na to, a jeszcze potem kod na demo, a jeszcze potem na latające świnie itd. ? Słuchaj ja to robię powoli, aby było dobrze, a nie jak najszybciej i kaszanke wydać.

 

A to 1% to se możesz wsadzić na konia i wysłać na Syberie. 1% był jakiś miesiąc temu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...