Skocz do zawartości

miniRPG2.0


Rekomendowane odpowiedzi

No ja sobie pograłem znowu, wbiłem na 9 lvl :P i niezle potworków nawybijałem ;) Oto screen http://wrzutka.net/img.php?id=1749

 

Ale mam pare nowych uwag:

- zrób wyświetlanie infa o itemie w ekwipunku

- zdecydowanie za czesto z potworkow wypada Knife - mam chyba z 8 :P

- zrób wyswietlanie ile expa potrzeba do następnego levelu :)

- i koniecznie sklep bo mam tyle kasy i nic niemoge z nią zrobic :P

 

brawo Yoda :D milo widziec ze ktos naprawde zainetesowal sie gra. Gratuluje levelu, sam jeszcsze takiego nie nabilem 0.0

-coz moge powiedziec, spodziewaj sie wiecej w nastepnym demku, mam narazie mase roboty jesli chodzi o studia, wiec troche czasu moze to zajac ale napewno sie pojawi :thumbsup:

-pasek expa to tez dobry pomysl, pomysle nad jego zrobieniem:)

-postaram sie o minimape w nastepnym demku.

-sklep napewno :thumbsup: to pierwsza rzecz za ktora sie zabiore gdy zalicze wszystko na studiach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm... Pograłem trochę, wbiłem 23 lvl ;p

Bugi, nie wiem czy już ktoś o nim wspominał czy nie, ale dam ssa... Na orkach jest takie pole czarne gdzie można wejść, ale na inne już nie można ... ;p

ss :

 

bug.jpg

 

Co do gry, za mało respów, myślę, że w następnym demie będzie więcej... Dalej uważam, że lepiej by było zrobić z tej gry mmorpg. Pasek expa by się przydał, pojawianie się w dolnym chacie i nad głową napis o awansie, więcej kasy powinno wypadać z potwórków (mi najwięcej 3 golda wypadło ;p) no i mniej rozmazane napisy...

 

A tu jeszcze pytanie, można mieć lepsze eq od tego niżej ? Jak tak to jakie ?

 

eq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bixon jesli chodzi o to demko to zdobyles wszystko :jezor:

Dzieki za zdjecie z map bugiem, tez sie na niego natknalem w czasie gry i zostal on juz poprawiony w nastepnej wersji :thumbsup:

Umiejetnosci mi nie pozwalaja zeby zrobic z tego MMORPG wiec raczej nie da rady, chociaz jakas mala, osobna wersja online tej gry by sie przydala ;) Moze kiedys, narazie skupiam sie na cRPG :)

 

I dzieki za pomysly, pasek expa to dobry pomysl jak i wiadomosc w chacie o awansie.

 

Prace nad nowa wersja narazie ida powoli, mam malo czasu dzieki studiom ;) mam nadzieje ze w nastepny weekend znajde duzo czasu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, to szkoda, bo liczyłem na to, że jeszcze coś zdobędę ;p

Jest jeszcze jakiś respawn orka capitaina ? ;p

 

Co do knifów co ktoś pisał, że za dużo wypada... Moim zdaniem tak jest dobrze... Może troszkę za dużo, ale to ciutke ;p Przecież to i tak śmiecie...

 

Co do mmorpg.... Moim zdaniem narazie powinieneś robić pod single player, a potem przerobić na mmorpg... ;p

 

No i chyba narazie wszystko ;p

 

Czekam na następną wersję ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepne demko? Moze jakos w weekend? przynajmniej tak planuje :P

szkoda tylko ze zainteresowanie takie male, poprzednia wersje sciagnelo 212 osob a ta tylko 26 :( i jak tu robic z tego mmorpg? 0_0

 

Jak narazie mam zrobione:

- mozesz w dowolnym momencie kliknac na item zeby dowiedziec sie o jego statystykach.

- w chacie pojawia sie wiadomosc o awansie

- SKLEP!!! 100%

- i poprawione bugi na ktore sie natknalem.

 

- chce zrobic minimapke (jak narazie prosta)

- nowe tereny, potworki i przedmioty.

 

Tak narazie jade na tym inventory, ktore opisalem, poprostu kiedy je robilem nie umialem wogole tablic, ale jak bede pisal jakas pelniejsza wersje to na bank przepisze wszystko do tablic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zainteresowania.... Raz jest gorzej, raz lepiej... Ja się nie mogę doczekać następnej wersji...

 

Tu jezcze parę pytań : będą jakieś questy ? będą jakieś podziemia ?

 

Tak to jest cRPG i questy beda, chce jednak je sobie jakos wygodnie zrobic na tablicach zebym potem nie musial szperac po kazdym NPCu co jest nie tak :P

 

Pozatym dwa nowe screeny z nowej wersji- kupowanie i sprzedawanie przedmiotow:

13.png

14.png

 

Oczywiscie wygodne sprawdzanie informacji o przedmiocie wymagalo dodatkowego przyciusku i do tego sluzy srodkowy przycisk myszki, ktory uwazam kazdy ma ;)

 

Co mi jeszcze zostalo do nowej wersji: minimapka, nowe tereny ktorymi powoli juz zaczalem sie zajmowac i wyskryptowanie jakiegos nowego potworka albo 2 :) no i znalazlem pare malutkich bugow.

 

Nowa wersja niedlugo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie cos mocniejdzego nie martw sie :P

ale jest jeszcze inna zmiana- wraz z poziomem nie bedziesz dostawac dodatkowego punktu do ataku, tylko dzieki broni/pancerzowi mozesz zwiekszyc swoje statystyki. Levele zwiekszaja tylko zycie. Gralem na takich zasadach i wszystko dziala jak nalezy, wkoncu od czego jest sklep? Uzbierasz sobie kase, cos sprzedasz i kupujesz zbroje i bron i mozesz normalnie polowac :)

 

Dobra czas ucieka a mi zostalo jeszcze troche roboty, a chce troche tej nowej mapy dzisiaj skonczyc.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@David Dark

Możesz dać wersje *.zip? Bo miałem system przeinstalowywany i jeszcze WINrar'a nie mam.

 

Nie ma problemow, bedzie .zip :-) wlasnie zaczalem ostatnie testowanie nowego demka i wypuszcze je niedlugo.

 

 

EDIT

ufff... ok jest nowe demo, zachecam do przeczytania pierwszego postu zanim zaczniecie grac, czekam na krytyke ;-)

 

Zycze milej zabawy!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fajnie! ;) Za moment ściągnę i se pogram :P

 

No co tu dużo mówić gierka fajna - dodaj wyswietlanie ile expa potrzeba do levelu i pamiętaj o systemie widzisz co nosisz ;p nie idź wzorem Tibii! ;p

 

Zrobi sie :thumbsup: musze tylko zrobic grafiki i wyskryptowac to ;-)

 

Gra fajna, ale z tymi statystykami moim zdaniem gorzej... Ciężej jest zacząć.... Jak poprzednio na 7 lvl expiłem już na orcach, tak teraz musze uważać na nie....

Poprzednia wersja miala bug w battle systemie, dlatego bylo latwo. Bug polegal na tym ze jesli miales obrone nizsza niz atak potworka to zawsze cie trafial, jesli wyzsza to nigdy nie trafial. Tak samo w druga strone. Teraz to dziala troche jak w DnD ;-) Statystyki sa prawie niezmienione.

Musze tez myslec o to co bedzie w dalekiej przyszlosci, kiedy pojawia sie jeszcze lepsze potworki, super magiczne przedmioty itd. Nie moge zrobic tak ze gracz po godzinie expowania moze zabijac kazdego potworka w grze.

 

Pozatym mysle o realistyce- nasza postac to nie Conan Barbarzynca ktory zabija wszystko na strzala :P trzeba dac biednym orkom jakies szanse ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak sklepik fajny.

Ceny w nim troszkę wysokie ale chyba da rade tyle uzbierać ^^

Przydało by się jeszcze chodzenie myszką :/

Żeby już cała gra była tak obsługiwana

 

W grach 'w krate' to troche niepraktyczne, lepiej to wychodzi w takich grach jak Almora.

 

Fajna gra ale mnie jedno denerwuje, żeby nie było napisane DAVID DARK tylko naprzykład inny napis (magic) xD

 

Dzieki za komentarz :jezor: w nastepnej wersji bedzie imie 'Magic' nie martw sie

 

Daję ocenę 4/5 spoko się grało ale tak jakoś troszkę "sucho" :P Myślę że to przez muzykę ;) Ale pyzatym jest OK.

 

Dzieki za ocene :thumbsup: nad jakas muzyczka ktora malo by zajmowala musze sie zastanowic ;)

 

Dodatkowe info odnoscie nastepnej wersji:

narazie sobie zrobilem mala przerwe od ostatniego demka. Ciagle Mysle nad tymi roomami i jak ulatwic sobie robienie mapek i najwazniejsze: przyspieszyc. Narazie doszlem do jednego wniosku: 9 razy wieksze 'regiony', co to oznacza? ano ze np. aktualne demko byloby tylko w jednym roomie, mozna wiec sobie wyobrazic aktualne demko z 9 razy wieksza mapka ;) mozliwe ze bede musial wylaczac obiekty, ale moze tego unikne :P wszystko zalezy jak to wypadnie na testach. Jutro lub w weekend zaczne nad tym pracowac. Oczywiscie to wiaze sie z nowa mapka, ta jest robiona na malych roomach, troche by mi zajelo skladanie tego z nowymi wiekszymi roomami dlatego mapka bedzie robiona od poczatku :)

 

Chyba jeszcze nie wszyscy przeszli to demko? Szkoda ze nie ma zbyt wielu kostruktywnych komentarzy, wiedzialbym w jakim kierunku isc, byc moze zrobie male uaktualnienie do tego demka, nowym potworkiem, nowymi przedmiotami zebyscie sie mogli wiecej pobawic :) Nowej wersji zbytnio wczesnie nie bedzie bo wiaze sie to z pracami nad nia.

 

Na nowa wersje mam juz zaplanowana minimapke, wiaze sie to z tym ze swiat bedzie juz naprawde duzy wiec bardzo sie ona przyda. Mam nadzieje ze uda sie juz zrobic system questow. Nowe grafiki napewno sie pojawia, duzy obszar z tymi samymi grafikami wydal by sie monotonny, pojawia sie wiec rozne rodzaje drzewek, krzaczkow itp. Jesli uda mi sie zagonic grafika do roboty to bedzie jakis duzy obszar z miastem/twierdza/zamkiem :thumbsup:

 

Nastepny update bedzie wiec duzy :-) Planowane jest jeszcze odpalenie stronki domowej tego projektu. Czekajcie wiec na wiadomosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...