Skocz do zawartości

Proszę o logo


pol_litra

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy bedą chetni skoro ty założyłes team to ty robisz logo stronke itp.

jeżeli nie umiesz nie będziesz dobrym "liderem" xD tongue2.gif

Od kiedy lider klanu w którym chodzi o grę musi od razu być super grafikiem? Pierniczysz takie kapiszony, że łeb boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Rezerwacja zamknięta na razie ale zwycięzce może przyjmiemy;p

i to jest nagroda ? może? żadnych szczegółów co będzie robić ten klan...

ehh wątpie żeby komuś się chciało a jeżeli już to byś więcej napisał i jakoś zmotywował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy lider klanu w którym chodzi o grę musi od razu być super grafikiem? Pierniczysz takie kapiszony, że łeb boli.

Akurat lider teamu, czy tam klanu tworzącego gry musi posiadać podstawową wiedzę na temat grafiki oraz ją umieć dobrze wykorzystać! :]

Wyobrażasz sobie Johna Carmacka, który nie umie narysować loga ID chociażby w Paincie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat lider teamu, czy tam klanu tworzącego gry musi posiadać podstawową wiedzę na temat grafiki oraz ją umieć dobrze wykorzystać! :]

Wyobrażasz sobie Johna Carmacka, który nie umie narysować loga ID chociażby w Paincie? :D

 

Ja sobie wyobrażam i napewno nie namaluje ładnego/podobnego loga ID bo po cholere mu to!... zauważ że zychu pisze też o stronach www to czemu wielkie korporacje, firmy zamawiają strony wraz z gotową grafiką a według ciebie wszyscy liderzy to jacyś urodzeni artyści?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---> pol_litra - Powiedz chociaż jak duży ma być te logo? I w jakim stylu ma być wykonane oraz co ma przedstawiać!

 

---> matis3 - Tak? A kto tworzył grafikę do Commander Keen'a ? Był nawet taki wywiad w którym Carmack

powiedział, że teraz woli zajmować się kwestiami technicznymi, ale kiedyś też tworzył grafikę, projektował bronie i potwory. Po za tym, jak byś doczytał, to pisałem o podstawowej wiedzy na temat grafiki a nie o "jakiś urodzonych artystach". :closedeyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ie wiem tak jak logo nie za duży i nie za mały a jak mi sie na stronce nie zmieści to go zmniejszę od tego jest właśnie ta funkcja

Ps.

A teraz jak ktoś się nie doczyta

0,5 for head

New idea of

rryk(2)/pol_litra

-/----/

Ban

O co ci chodzi człowieku pol_litra to login teamowy że ja jestem jego założycielem i inne osoby też będą na nim się logować i to nie znaczy że ja robie new konto aby pisać bezsensowne posty bo ten post jest ważny a i jeszcze jedno czemu według ciebie jestem kandydatem bo w twoim logu jest napisane nowe pomysły rryk2/pol_litra (jakieś znaczki) ban??

Ps2 wolfoxer twoje logo jest do bani<- sam mógłbym taki zrobić w gimpie;p bez urazy <Peace>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps2 wolfoxer twoje logo jest do bani<- sam mógłbym taki zrobić w gimpie;p bez urazy <Peace>

 

Ale tu nie chodzi o to czy a ładne tylko o to, że to już twoje 3 konto (co najmniej) a wiem, że zostało założone ponieważ (lub między innymi) dlatego iż dostałeś bana za zwyzywanie mnie (czy tam offtop, mniejsza o to)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pół litra z racji tego, iż rrykowi2 potrzebne było nowe konto. (=

Nie nie nie to nie tak pol_litra to konto teamowe na które chciałem wejść ale pisze że nie mogę postować w tym temacie i to konto wcale nie zostało stworzone dlatego że rryk2 potrzebował nowego konta bo i tak będzie miał dzisiaj odblokowane postowanie więc proszę o odblokowanie pol_litra i usunięcie tej ok??THX z góry

Ps.Rryk właśnie napisał do meni na gg czemu daliście mu bana na ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W sumie ciekawe bo mike15 i lamer mają to samo IP, nie mówiąc już o tym że pol_litra, rryk, rryk2 i Omi też mają to samo IP :P Rozdwojenie jaźni ??

btw. kto wymyśla tak głupia nazwę jak pół litra na głowę - czy to jakaś fascynacja tym, że w tym wieku nie ma się jeszcze prawnie dostępu do alkoholu? Bo osobiście jakby mi ktoś wyleciał z tekstem, że jest z teamu 0,5L na głowę, to bym prędzej od babek z bierdonki (a mam na ulicy dwa takie sklepy) wolał grę, choć pewnie poza obsługą kasy i umiejętnością rozładowania z ciężarówki stada słoni nic więcej nie umieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś powiedzieć jakie tło, czy może być obcięty obrazek wódki :P i więcej trochę szczegółów.

Na razie zrobiłem to jak powiesz więcej to poprawie ale chyba nie w tym tygodniu bo jadę do francji (ale dzisiaj jeszcze zdążę jak coś.

05rq8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sobie z takim logiem nie możecie poradzić! Ha :lol: Ha :lol: Ha :lol: Teraz ja wam pokażę logo - lepszego po prostu być nie może.

Tutaj

 

Jak nie wykorzystasz to się obrażę <_<

 

To taki żart oczywiście =P

to było zbędne, wolfoxer już się nabijał i to chyba wystarczy.

aha, od napisanie tego tematu przez ryka sporo minęło, czyżby tyle ci zajeło obmyślanie tego żarciku, a może tyle ci zajeło robienie obrazka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...