Skocz do zawartości

moja pierwsza gra online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 451
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

QUOTE(Kshysiek @ 17.05.2007 - 19:15)

 

Dla osób które jeszcze w gierkę nie grały zapraszam na mój serwer ;> Wersja najnowsza of course!

Ip : 81.190.157.5

 

 

 

Jak zrobiłeś serwer ?

Jakbym chciał żebyś wiedział to bym ci powiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio to kiedy wydałem ostatnią wersje, nie pracowałem wogóle (no może ociupinkę), poniewarz jestem 3 klasie gimnazjum i wielu nauczycieli chcąc nam "pomóc" robi nam kartkówki itp. nie mam czasu, i chęci też mi całkowicie odeszły, ale za jakiś czas ukończe grę (najpóźniej na początku wakacji). Powiem tylko że nazwa dla gry już istnieje, ale jej nie podam (no chyba że ktoś zapłaci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poniewarz mam troche wolnego czasu, postanowiłem popracować. Mam prośbę, wymyślcie strój zwiadowcy dla tego gostka http://www.gmclan.org/uploader/863/hum.rar . Zwiadowca ma być dla drużyny niebieskich (u czerwonych jest już złodziej).

 

Przy okazji napisze co mają potrafić nowe postacie:

-Złodziej może zrobić się niewidzialny i postawić kukłe (do zmylenia lub zastawienia przycisku)

-Zwiadowca może po odrodzeniu wrócić na miejsce śmierci i akże postawic kukłe.

Oczywiście kukłu po 5 sekundach będą znikały.

 

Poszukuje tłumacza i muzyka, jeśli nikt sie nie zgłosi gra wyjdzie owiele później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

046_28.jpg

Korzystałem z pomocy tego obrazka i zrobiłem mniej więcej coś takiego:
humki5.png
Można zauważyć, że:
- Postać ma czapeczkę zwiadowcy,
- Postać ma lornetkę przypiętą do spodni (z deczka nie widać, ale jest :P)
- Postać ma utwardzane paski na ramionach (te do których podczepia się medale)


Pozdro,
Kshysiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te spowolnienia ruchów na słabszych kompach...musisz chyba Micanser każdą otrzymaną z serwera wartość szybkości graczy nadawać, uwzględniając fps na danym komputerze, a nie będzie oszustw...o ile tak nie robisz już.
Powinno być 30 fps i szybkosć to 2 pixele w lini x i jesen w lini y. A jeśli komuś fps spadnie do 27 (będzie się trochę woniej poruszał) to ma się poruszać 2.3 pixela i 1.2 pixela czy jakoś tak?? Różnica będzie niezauważalna, jeśli komuś fps spadł by do 15, mógł bym tak zrobić (x 4 y 2), ale bawić się częściamy mniejszymi niż pixel nie ma troche sensu, będzie to głupio wyglądać. (postać bedie przeskakiwać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być 30 fps i szybkosć to 2 pixele w lini x i jesen w lini y. A jeśli komuś fps spadnie do 27 (będzie się trochę woniej poruszał) to ma się poruszać 2.3 pixela i 1.2 pixela czy jakoś tak?? Różnica będzie niezauważalna, jeśli komuś fps spadł by do 15, mógł bym tak zrobić (x 4 y 2), ale bawić się częściamy mniejszymi niż pixel nie ma troche sensu, będzie to głupio wyglądać. (postać bedie przeskakiwać)

Nawet tak i już będzie generalnie prawie (i sprawiedliwie). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer tu wiele do gadania nie ma...najbardziej liczy sie łącze. :) Co nie oznacza, że komputer może być każdy, nawet sprzed średniowiecza informatycznego... (ten years up) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...