Skocz do zawartości

Skillowe FPSy


Chell

Rekomendowane odpowiedzi

Urban Terror. Żadnych profili, killstreaków, wchodzisz i grasz. Gracz z dużym skillem z łatwością dziesiątkuje drużynę amatorów. Duży wybór serwerów, wiele trybów rozgrywki, sporo broni do wyboru.

 

Zmień przeglądarkę, skoro tworzy dwa tematy naraz ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jakieś dwa lata temu grałem w euro gunza. Strasznie lamiłem mimo wysokiego poziomu, co bardzo łatwo wytłumaczyć - e-style, tj. nie masz honoru i strzelasz we wszystko co się rusza, a na sobie masz najcięższe i najlepiej broniące ciuchy. W zeszłym roku znowu przypomniałem sobie o tej grze i tym razem zasiadłem do ijji gunza z nastawieniem nie na levelowanie tylko skillowanie. Przerzucilem sie na k-style, tj. latasz po suficie z mieczem i czepiasz się każdego możliwego filaru. Niestety, pol roku temu znowu mi sie znudzilo i na tym sie skonczyla moja boskosc w tej grze.

ijji gunz lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie trawię Gunza bo poznałem tą grę długo po tym jak skończyłem grać w s4 League. Gdyby nie s4 league to pewno Gunz spodobał by mi się bardziej. Po prostu Gunz ma strasznie zbugowany ten cały system skoków. S4 League jest pod tym względem o wiele lepszy. Nie ma żadnego randoma w skokach i odbiciach jak to było w Gunzie ( przez bugi albo lagi : O ). W S4 jak ci skok wyszedł nie tak jak sobie to zaplanowałeś to jest to tylko twoja wina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Cholernie mnie tym S4 League zainteresowales, juz widzialem gameplay

A co do skokow w gunzie to moim zdaniem nie jest to tyle wina gry co slabego lacza potencjalnego gracza - wiem to po sobie. Gdy nie wychodził mi butterfly byłem zły tylko na siebie albo dostawcę internetu ;p Nie wiem jak to jest ze skillowym poruszaniem sie w S4 L ale w GunZie Koreańczycy opanowali buzyliard ruchów, z czego 3/4 tylko dla przekoksów bez życia ;p

I plox, zacznij znowu grac w S4L i badz moim guidem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...