Skocz do zawartości

Skoro rozmawiamy tu o wszystkim, czy ktoś mógłby ocenić mojego bloga?


Burn69

Rekomendowane odpowiedzi

Post pierwszy: LOL zarobił 6 dych!

"Masakra sobie myślę, rzeczywiście pieniądze leżą na ulicy trzeba tylko umieć je podnieść." - Ja zawsze podnoszę je kolejno:

1.układam palce w pozycji horyzontalnej względem znalezionej forsy

2.Zaciskam mięśnie zaciskając kciuka i palca wskazującego

3.Unoszę rękę i odpowiednią sekwencją ruchów wkładam zarobione w ten sposób pieniądze do kieszenie.

Kurde... Rzeczywiście trudne...

 

A tak na serio: Post nie odkrył w ogóle nic. Zasady rynku znane od milionów lat: "kup tanio, sprzedaj drogo"

 

post drugi: Przepisałeś znikomą część strony głównej adsense zachęcającej do usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuje za pochwały oraz krytykę, dzięki takim ludziom jak wy stajemy się lepsi.

 

Już miałem usuwać bloga bo strasznie się zdemotywowałem.

Ale nagle coś sobie uświadomiłem i to wszystko zmieniło.

 

Ostatniego posta usunąłem i dodałem nowego. ( + licznik odwiedzin na głównej )

Zapraszam wszystkich do oceny.

 

Aha! Co do zarobków to na razie są znikome ponieważ chcę najpierw dodać conajmniej 7 wątków zanim zacznę reklamować bloga.

Wiecie, może on was zachęci do robienia tego co ja, bo zobaczycie że taki zwykły człowieczek niby nic a tu po czasie takie coś!

 

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam.

Zarabiam.BoO.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dziękuje za pochwały oraz krytykę, dzięki takim ludziom jak wy stajemy się lepsi.

 

Już miałem usuwać bloga bo strasznie się zdemotywowałem.

Ale nagle coś sobie uświadomiłem i to wszystko zmieniło.

 

Ostatniego posta usunąłem i dodałem nowego. ( + licznik odwiedzin na głównej )

Zapraszam wszystkich do oceny.

 

Aha! Co do zarobków to na razie są znikome ponieważ chcę najpierw dodać conajmniej 7 wątków zanim zacznę reklamować bloga.

Wiecie, może on was zachęci do robienia tego co ja, bo zobaczycie że taki zwykły człowieczek niby nic a tu po czasie takie coś!

 

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam.

Zarabiam.BoO.PL

Może najpierw faktycznie coś osiągnij, a później wymyślaj :thumbsup:

 

Czemu niby na youtubie, żeby zarabiać trzeba mieć filmiki do streamowania online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie że mój blog czy wstawianie reklam na youtuba? ; d

@Ferrari4 - W wątku napisałem że zrobię to w następnej części, ponieważ nie mam ciekawych filmików na yt :P (narazie!)

 

@edit

Jakby to kogoś interesowało już wiem jaką fryzure sobie zrobię!

2ynf4o2.png

Jak widzicie na obrazku nr.1 jestem czarny

ale zafarbuje tak że będę mieć tylko boki czarne a po środku czerwone jak na obrazku nr.2

Na obrazku nr.3 możecie zobaczyć jak to wszystko wygląda "z boku" .

 

:')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wbrew pozorą, dokładnie

 

 

btw: sam masz mało odwiedzin to jak chcesz innym opisywać jak zdobyć ich dużą ilość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty, dzięki za pomysł na nowy wątek .

Kolejny raz podkreślam że chcę napisać conajmniej 7 wątków zanim zacznę reklamować :P .

 

A nie możecie po prostu napisać czy ładny Design ? Pasujący do tematu ? Czy teksty ciekawe lub dziecinne ? Czy adres zachęcający ? Czy ciekawy pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie prościej wymyślić coś genialnego i czerpać z tego kasę?

 

Idź na dworzec graj na gitarze, czy też sprzątaj kible na dworcu, to ci bardziej przyniesie kasę (ew. parę moich pomysłów, ale są Made by Fervi i Zastrzeżone)

 

Btw.

Kiedy Morro i Wozax się spotkają? Człowiek Suchar man!

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Chcę mieć milard dolaruf w kieszeni ale nie wiem jak się zakłada bloga i wpisuje notki

 

Dzięki że mnie uświadomiłeś, teraz mam kasy jak lodu a kobiety to drzwiami i oknami wiesz co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Design taki neutralny, teksty dziecinne i nie wniosły nic nowego do mojego życia, ani też nie wyjawiłeś mi niczego, czego wcześniej nie wiedziałem.

Mnie adres bynajmniej nie zachęcił, bo wiem, że nie istnieją na świecie takie sposoby na zarabianie nic nie robiąc za pomoca neta. Pomysł póki co nieciekawy, ale czekam, bo może coś jeszcze wymyślisz ciekawego.

 

 

Panie gdzie pan co pan

Ostatnio też czasem tak gadam lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie adres bynajmniej nie zachęcił, bo wiem, że nie istnieją na świecie takie sposoby na zarabianie nic nie robiąc za pomoca neta.

Czego nie powie niestety Mark Zuckerberg, Larry Page czy Ev Williams.

 

Zasadniczym problemem bloga jest fakt, iż w ciągu miesiąca ani nie przyniósł złotówki, ani nie zostało podjęte żadne przedsięwzięcie. A autor zamiast nauczyć się czegoś idąc drogą web-developingu / prawdziwego e-biznesu szmaci się na jakiś buxach, gdzie za jedno kliknięcie w reklamę dostaje 0.01 dolara. Branie się za systemy reklamy takie jak AdSense też jest średnio ciekawe, biorąc pod uwagę, że nie masz jeszcze żadnej strony, która by miała chociaż 100 wizyt dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No tak, bo Mark Zuckerberg faktycznie łatwiutkim i szybciutkim sposobem zarobił. Odpierdol się ode mnie sernat, bo czepiasz się cały czas, a wartośc merytoryczna twoich postów jest naprawdę niska i nic ze sobą nie niesie, pomijając już, że albo nie czytasz postów, na które odpisujesz albo ich nie rozumiesz, lub też po prostu pomimo to próbujesz wcisnąć coś od siebie przeinaczając fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...