Skocz do zawartości

Szybka kasa


MXQ

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawanie marychy jest opłacalne tylko jak sam hodujesz, a to się wiąże z dużym ryzykiem i kosztami na utrzymanie hodowli i ukrycie jej. Nie polecam.

 

Najszybciej to będzie kogoś okraść, ale jeśli chcesz coś zrobić legalnie - szukaj pracy, nie ma żadnego magicznego sposobu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawanie marychy jest opłacalne tylko jak sam hodujesz, a to się wiąże z dużym ryzykiem i kosztami na utrzymanie hodowli i ukrycie jej. Nie polecam.

Zapomniałes wspomnieć że zbyt niskie ceny przy zbyt dużym popycie to zwrócenie na siebie uwagi mafii.

 

A tak poza tym zgadzam się z powyższym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w czym jesteś dobry mój drogi. Ja ostatnio sprzedaję moje umiejętności - udzielam korepetycji, przygotowuję do matury, piszę projekty na zaliczenia, naprawiam sprzęt, piszę programy i strony, teraz staram się o pracę jako administrator serwisu internetowego. Jak już czymś się interesujesz to fajnie mieć z tego trochę grosza.

Jeśli zależy Ci na szybkim dochodzie to po prostu realizuj dużo małych zleceń. W ciągu tygodnia można dorobić się kilku setek jeśli wiesz gdzie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pieniądze są wysoko postawione w Twojej hierarchii wartości... ;]

Kupa z tego będzie :)

 

Polecam pracę w sezonie na zmywaku w jakimś turystycznym mieście, pracujesz po 18h z płacą 4/5zł na godzinę ;O Jak będziesz miał szczęście to Ci wypłacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź papier, pomaluj na zielono, naskrob na nim "200 zł".

Poszukaj w banku kasjerki ze słabym wzrokiem - może się nabierze!

 

Weź, jak w gimnazjum byłem to znajomi z klasy na domowym sprzęcie skserowali banknoty 10 i 20 złotowe na zwykłym papierze i zapłacili nimi w kilku miejscach. Dopiero w sklepiku szkolnym kobieta przypadkiem zobaczyła, że są te same numery. I policja w szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...