Skocz do zawartości

Bijatyka


kamil95

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Nie ma Jeszcze

Gatunek: Platformówka - Bijatyka

 

Opis: I oto chodzi! Nie mam fabuły i prosze was o napisanie do mnie na PM a będziecie w TWÓRCACH GRY. Póki co chodzimy bijemy sie i mamy władanie nad żywiołami np: ogień woda lód Powietrze ( Wiater ). Mam już AI wroga potrafi on skakać, atakować i walczyć. Jest wiele opcij Combo np: Mieszając Wode i Ogień powstaje dym który dusi przeciwnika. Można taż Zrobić np: cios Ręką + Noga = Cios z Pół-obrotu jest wiele kombinacji. Szukam przedewszytkim grafika.

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja, Kevin

Fabuła: Nie ma

]Grafika:Ja Kevin

Muzyka:Ja, Kevin

Screeny:

 

 

http://www.gmclan.org/up6984.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł: Niema Jeszcze

Gatunek: Platformówka - Bijatyka

 

Opis: I oto chodzi! Niemam fabuły i prosze was o napisanie do mnie na PM a bendziecie w cedrisach. Puki co chodzimy bijemy sie i mamy super moce np: ogień woda lód Wiater.

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja, Kevin

Fabuła:
Niema

Grafika:Ja Kevin

Muzyka:Ja, Kevin

Screeny:

 

 

http://www.gmclan.org/up6984.html

 

Podkreśliłem ci buendy

 

Edit:

A ogień, woda, wiatr i ziemia, to żywioły, nie moce, więc możesz mieć najwyżej moce żywiołów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry nie będę oceniał, bo trudno ocenić po samych screenach. Co do grafiki to popracjuj nad nią. Bohater wogóle nie ma cieniowania, w przeciwieństwie do drzew i kamieni, w dodatku wygląda on, jak by był malowany w paincie. Przeciwnicy też mi jakoś niezbyt pasują do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A mi screeny się spodobały, widać, że to nie jest kolejna badziewna klaunołapka ani też platformówka, na które mam alergię. Może to być dobra gra. Dziwny tylko trochę bohater - czyżby Szarak prosto z UFO?

 

Noma co jest trudnego w twojim silniku potchodzi sie i alpie motyla łał ale fajda a teraz pomysl co jest trudnego w mojim slinku Ai, Kombo,ito,itd

Ale pisz może uważniej, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 miesiące temu robiłem grę. Ogólnie zapowiadała się na bardzo dobrą grę. Grafiki robione przez mojego grafiki były niczemu sobie. Moje grafiki też nie były złe, co prawda grafikiem nie jestem najlepszym. Mieliśmy pełno grafik broni (zrobionych przeze mnie, bronie i ludzie mi tylko wychodzili), animacje chodzenia, grafiki kolegi, edytor postaci, fizyka chodzenia, pierwszy budynek w grze, menu, zapisywanie i można by wymieniać w kółko. Ale grafik odmówił posłuszeństwa. :( Gra nie ujrzy światła dziennego, ponieważ mój tata niedawno robił format bez mojego pozwolenia, a tak bym poprzekładał pliki gry i może byśmy to dokończyli. Grafik za dużo zwlekał i tak wyszło. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...