Skocz do zawartości

Zablokowane Poszukiwany programista do gry Rock Games - Guardrak (nazwa robocza)


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli uda się ekipie Paqoo jakimś cudem zrobić już cały silnik gry, fabułe i inne elementy, które decydują o fajności ukończonej już gry, ze znalezieniem grafika który by wszystko zrobił od nowa byłoby znacznie łatwiej. A póki co mogą sobie robić na tej z rpgm.

Aha i doceniam przemianę paqoo’a, choć z początku powątpiewałem. To wcale nie musi być drugi kaczyński pod tym względem. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem tworca programu nadal zyje a i sam program jest jeszcze rozwijany, wiec uzycie w celach komercyjnych pozostaje nielegalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra bedzie sprzedawana w cenie 20 zl za sztuke (to zalezy od rozwoju w przyszlosci, oszacowana wartosc), wprowadzimy zabezpieczenia (klucz, rejestr)

a na kija ci te zabezpieczenia? Może jeszcze będzie można prowadzić tylko 3 klucze, huh? Znajdź sobie wydawcę i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zabezpieczenie zbędne, i tak będzie można klucz sobie ściągnać z neta :3

 

Wcale zabezpieczenia nie są zbędne. W demigod nie dali zabezpieczeń żadnych co dało rezultat 18,000 oryginałów vs 100,000 piratów. Chociaż wątpie by ten rpg doszedł do 18 tysięcy kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRM-a(Słynne zabezpieczenie nie do złamania ubisoftu) złamali w 24h do premiery. Najlepiej jest zrobić zwykłe zabezpieczenie które uniemożliwi przeciętnemu użytkownikowi skopiowanie gry. Jeżeli crackerwi się gra spodoba to i tak stworzy cracka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Egzekutor

 

Czy Ty coś pisałeś ?

 

-----------------

 

Przecież po co Paqoo ma robić jakieś zabezpieczenie jak i tak crakerzy/hakerzy zrobią swoje ? W sumie to nie wiadomo czy gra pójdzie na światowy rynek, tak więc dla polaków to niech robi zabezpieczenie. Tak czy siak, powodzenie, może za granicą gra też zdobędzie fanów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś taki pewny to po co ci zamek w domu? I tak można go otworzyć tanim wytrychem...

 

Nie mam zamka w domu.

 

zabezpieczenie wystarczy, myślisz, że naprawdę komuś będzie się chciało je łamać? jak gra nie odniesie sukcesu, raczej nie, jak odniesie, to i tak Pakło dostanie kasę ;p

 

W sumie ;) Chociaż, Pakła wziął się w końcu do roboty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób Paqoo tak jak ja kiedyś zrobiłem z kolegą. Sprzedawaj grę po jakiej chcesz cenie tzn. koles zapłaci 100 zł to sprzedasz mu za 100 zł, a jak ktoś da 1gr to mu też sprzedasz ;) I uzbierała nam się suma 300 zł a całą kase daliśmy dla fundacji polsat ;) Może i mała kwota ale jaki cel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zrób Paqoo tak jak ja kiedyś zrobiłem z kolegą. Sprzedawaj grę po jakiej chcesz cenie tzn. koles zapłaci 100 zł to sprzedasz mu za 100 zł, a jak ktoś da 1gr to mu też sprzedasz ;) I uzbierała nam się suma 300 zł a całą kase daliśmy dla fundacji polsat ;) Może i mała kwota ale jaki cel ;)

Tyle, że pakło nie chce tej kasy oddawać dla jakichś fundacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, płatność typu "tyle ile dasz" jest bardzo opłacalna, nawet twórca Soldata mówił na ZTG o tym, że praktycznie żyje z Soldata a właśnie stosuje ten sposób sprzedaży gry. Jakie są plusy tego? Ludzie widzą jak dobra jest gra i widzą że sami mogą zdecydować na ile ta gra zasługuje, tym samym więcej osób ją kupi, dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie od gry zalezy ale od targetu w jaki ona celuje. wow to typowa dzieciarnia wiec by tylko stracili, a nie zyskali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nie od gry zalezy ale od targetu w jaki ona celuje. wow to typowa dzieciarnia wiec by tylko stracili, a nie zyskali

Gra i target to na jedno wychodzi, jeśli chcesz zmienić target musisz zmienić grę.

Wiesz ile dorosłych w to gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze dorosli za to placa, a dzieciarnia nie placila by gdyby tylko mozna bylo placic ile sie chce, o to chodzi, ze starsi z reguly maja szacunek do tworcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...