Skocz do zawartości
Maximal

Tura #61- Głosowanie

Rekomendowane odpowiedzi

2 gry nie są w tematyce ligi, a wyniki kwadratowego ninja wyglądają jak nabijane botem/zmianą ip.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie zakładałem żadnych fake kont, ani nie zmieniałem IP

dzisiaj rano się budzę, włączam komputer wchodze na gmclan i ku mojemu zdziwieniu mam w głosowaniu drugie miejsce...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakładając, że mówisz prawdę, i tak pozostają dwie gry nie w temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Skrzyżowaniach ginie strasznie dużo pieszych, za to nie miałem ani jednego zderzenia =O

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nie zakładałem żadnych fake kont, ani nie zmieniałem IP

dzisiaj rano się budzę, włączam komputer wchodze na gmclan i ku mojemu zdziwieniu mam w głosowaniu drugie miejsce...

Nikt nie napisał, że to Ty. Ale jak widać stara dobra zasada "uderz w stół a nożyce się odezwą" działa. Zaraz zobaczymy kto głosował.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja głosowałem, a co, nie można?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A więc specjalnie wszedłem do bazy danych i oto co znalazłem w głosowaniu na grę z nr 270 (GMTracker):

liga_oszustwo.jpg

Cztery adresy IP się powtarzają (te zielone). Trzy razy jest Twoje IP (czerwone), z czego dwa konta to nowo założone, zaraz zresztą po poprzednich trzech (kolejne numery ID, czy nick trakzxc), co każe mi wnioskować iż też je założyłeś. W tej sytuacji odejmuję Ci 7 głosów. W następnej turze oczywiście będę pilnował Twoich głosów.

Co więcej sprawdziłem głosowanie na hanjuso i żadne IP się nie powtarzały, oraz nie głosowano z żadnego nowego konta (najnowsze z jakiego głosowano założone jest w grudniu i był to Osiem). Niektórzy są po prostu uczciwi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Haha, i po co się przyznawałeś GMTraker :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurde, co tu się dzieje. Aż tak się ludzie napinają, żeby wygrać taki konkurs... a do tego kłamią... hmm :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gnysek, nie przeniosłeś przypadkiem tamtych głosów do Skrzyżowań? Mają teraz 21 głosów :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż, kara być musi. Tak więc GMTraker może czuć się wykluczony z Ligi przez 3 następne tury. (:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, usunąłem je. Było już 21 gdy sprawdzałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A więc specjalnie wszedłem do bazy danych i oto co znalazłem w głosowaniu na grę z nr 270 (GMTracker):

liga_oszustwo.jpg

Cztery adresy IP się powtarzają (te zielone). Trzy razy jest Twoje IP (czerwone), z czego dwa konta to nowo założone, zaraz zresztą po poprzednich trzech (kolejne numery ID, czy nick trakzxc), co każe mi wnioskować iż też je założyłeś. W tej sytuacji odejmuję Ci 7 głosów. W następnej turze oczywiście będę pilnował Twoich głosów.

Co więcej sprawdziłem głosowanie na hanjuso i żadne IP się nie powtarzały, oraz nie głosowano z żadnego nowego konta (najnowsze z jakiego głosowano założone jest w grudniu i był to Osiem). Niektórzy są po prostu uczciwi.

GMTraker to GMclicker?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem, ale IP mają to samo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.