Skocz do zawartości

Windows 7 BETA? BULLSHIT!


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

Też ściągnąłem betę (build 7000). I w przeciwieństwie do g-Enjoy, zamiast "Windows Vista" mam "Windows 7".

Po instalacji (C2D E7200, 2 GB, 4850)) system sprawuje się całkiem spoko, mógłbym nawet przesiąść się z Visty.

Pokusiłem się również o instalacje na starszym komputerze (Athlon coś 2 GHz, 512 ramu, Geforce 2 GTS). System działał .. :) Zauważalny spadek szybkości w przeciwieństwie do XP, ale nie było tak źle. Nie udało mi się uruchomić żadnej gry oprócz Frets On Fire - komputer się zawieszał. Nie wiem czy to wina sprzętu czy systemu, ale tylko zdarzało się tak na tym komputerze.

Jednak myślę, że Microsoft kroczy dobrą ścieżką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Oczywiście, że Windows 7 beta już wyciekła do sieci. Macie tutaj recenzję: http://pclab.pl/news34843.html

 

A jak się pobiera z torrentów, to trzeba właśnie uważać na wszelkie podróbki i bonusy w postacci trojanów, hehehe. :)

 

@Kubx: Zawieszanie się mnie nie dziwi, bo pamiętaj że kwestia dopracowania sterowników do urządzeń jest aktualna do czasu ukazania się wersji finalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ściągnąłem betę (build 7000). I w przeciwieństwie do g-Enjoy, zamiast "Windows Vista" mam "Windows 7".

Po instalacji (C2D E7200, 2 GB, 4850)) system sprawuje się całkiem spoko, mógłbym nawet przesiąść się z Visty.

Pokusiłem się również o instalacje na starszym komputerze (Athlon coś 2 GHz, 512 ramu, Geforce 2 GTS). System działał .. :) Zauważalny spadek szybkości w przeciwieństwie do XP, ale nie było tak źle. Nie udało mi się uruchomić żadnej gry oprócz Frets On Fire - komputer się zawieszał. Nie wiem czy to wina sprzętu czy systemu, ale tylko zdarzało się tak na tym komputerze.

Jednak myślę, że Microsoft kroczy dobrą ścieżką.

 

To nie 7000, 6519 o_0

Co samo powinno mi powiedzieć, że to Vista :F

E: Dobra, mam dobrego torrenta (chyba), ściągam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Windows 7 będzie mieć trochę mniejsze wymagania od Visty ale oczywiście większe od XP. Co do jądra, to to będzie zwykła ewolucja, a nie rewolucja (którą miało być nowe, napisane od podstaw jądro MinWin, z którego ostatecznie zrezygnowano i zabrano się za udoskonalanie aktualnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...