Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #49


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Moja też. Jest niestety troche niedorobiona, bo musze już iść, ledwo zdążyłem ją skończyć. W każdym razie - oto epicki TD, gdzie bronimy całej planety, a nie tylko jakiś marny zameczek. LPMem stawiamy budynki i upgrade'ujemy je (maksymalnie na 3 poziom), PPMem niszczymy niepotrzebne budynki odzyskując część forsy. Niestety w późniejszych falach rozgrywka jest troche schrzaniona, bo tragicznie to zbalansowałem i statków jest jak na lekarstwo, ale pech, teraz już tego nie zmienie. Może kiedyś poprawie tą gre i wyjdzie coś ciekawszego.

 

W każdym razie 4 wieżyczki, 8 rodzajów wrogów i bodaj 14 fal.

 

Planet Defense

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem moją: Alone in the Tower (Tower Defence/survival). Jesteśmy samotnikiem w wieży oblężanej przez zombi :D

Sterowanie:

LPM: Strzał

PPM: Zmiana broni

To moja pierwsza praca w lidze więc za bardzo nie wiem jakiej konkurecji się mam spodziewać, ale mam nadzieję, że choć "tylkę" sie wam spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.

Ale ze mnie idiota.

Cały dzień siedziałem na laptopie (bez neta; komputer zajmował tata...), i się nudziłem.

 

Żebym se chociaż przypomniał, że była tura, to bym zrobił... -.-

 

Eh, takie życie.

I kurde, tylko do siebie mogę mieć pretensje :P

 

że choć "tylkę" sie wam spodoba smile.gif
Nie obrażaj mojej nauczycielki od biologii... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chce nic mówić, ale czy te gry na pewno można zaliczyć jako TD? d: Tzn. z definicją podaną na wstępie średnio sie one zgadzają, to niby też jest TD ale taki inny, zręcznościowy... nie wiem jak to nazwać ;P

 

PS. O, Harvowa gra jest już w pełni zgodna. Fajne, tylko że przy drugiej fali za pomocą jednego murku przyblokowałem czołgi tak że kręcą sie ciągle w kółko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...