Skocz do zawartości

Nasze strony


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Chciałbym wam przedstawić "kolejną wersję strony" - fervi.ocom.pl (dopóki nie wymyślę nazwy strony)

 

Zostały dodane nowe stacje telewizyjne (jak np. Canal+ czy National Geographic)

No i dodaliśmy stacje Radiowe (Od mało znanych do popularnych)

 

Życzę przyjemnego oglądania telewizji i słuchania muzyki :)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Strasznie przeladowana
rozwin bo nie wiem co masz na myśli
wszystko na wszystkim
?!
gigantyczne obrazy!
?![2]

 

Ogólnie to prosiłbym o rozszerzenie Twojej wypowiedzi, więcej konkretów jakieś przykłady itp, bo odniosłem wrażenie jakbyś nie mówił o refreshertv.pl tylko o innej stronie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

@krysio: fajna minimalistyczna stronka

Tak btw to tam w portfolio masz taki obrazek stronki unreal softworks i tam gierka EPIC WARS ONLINE, co się z nią stało?

 

 

bej de łej: czekerałt gajs http://codedaemons.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiając się gramatyki, to mu bardziej o to chodziło, że nie ma czegoś takiego jak "I creating". Jakaś z tych form jest pewnie prawidłowa dla Twojego zdania, wybierz sobie właściwą:

"I'm creating"

"I was creating"

"I've been creating"

"I'd been creating"

"I will be creating"

"I will have been creating"

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@anty

Język angielski na poziomie Twoich wypowiedzi!

A co jest nie tak z angielskim i moimi wypowiedziami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zły angielski to można by chociażby zacząć od about us:

We are small, polish and indie game developement studio.

Jak masz na myśli "polskie", to jest to "Polish" a nie "polish", bo to pisane z małej to znaczy polerować.

To tyle mojego czepiania się angielskiego, bo na to akurat jestem wyczulony. Do tekstów pewnie każdy grammar nazi by się przyczepił, bo są nieco niespójne i momentami dziwnie napisane, ale zrozumiałe.

Swoją drogą, czemu używasz zawsze w czasie przyszłym "shall"? Nie jest to niepoprawne, ale brzmi strasznie formalnie, aż zbyt w porównaniu do sposobu pisania reszty zdań. (albo to ja za bardzo przez amerykański angielski jestem otoczony i dlatego mam takie wrażenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Patrząc na zły angielski to można by chociażby zacząć od about us:

 

Jak masz na myśli "polskie", to jest to "Polish" a nie "polish", bo to pisane z małej to znaczy polerować.

To tyle mojego czepiania się angielskiego, bo na to akurat jestem wyczulony. Do tekstów pewnie każdy grammar nazi by się przyczepił, bo są nieco niespójne i momentami dziwnie napisane, ale zrozumiałe.

Swoją drogą, czemu używasz zawsze w czasie przyszłym "shall"? Nie jest to niepoprawne, ale brzmi strasznie formalnie, aż zbyt w porównaniu do sposobu pisania reszty zdań. (albo to ja za bardzo przez amerykański angielski jestem otoczony i dlatego mam takie wrażenie)

 

Większą część newsów pisze waxx, bo ja tak ładnie nie umiem. Spytam go o to 'shall'

 

Co do 'polish' to myślałem, że po angielsku tak samo jak i po polsku przymiotniki piszemy małą literą. Mój błąd.

 

@alwin: nom :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://placebo.psichix.com/

 

Stron robiona w dzień, za czekoladę i piwo : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba, ktorej robilem, chciala. jak to gnysek okreslil: "pan chce, pan dostanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Czepiając się gramatyki, to mu bardziej o to chodziło, że nie ma czegoś takiego jak "I creating". Jakaś z tych form jest pewnie prawidłowa dla Twojego zdania, wybierz sobie właściwą:

"I'm creating"

"I was creating"

"I've been creating"

"I'd been creating"

"I will be creating"

"I will have been creating"

:-)

Tak sie czepiawszy bardziej to ekhem...

Mieszanka przyszlosci i przeszlosci. No coz.

 

Anyway,

http://z0r.pl/blog/view/46/kotan

 

;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest całkowicie poprawna forma. Angielskiego w szkole nie masz?

 

A teraz wytłumacz, dlaczego za każdym razem przy pisaniu angielskiej nazwy podajesz jakieś dwa chińskie znaczki. Nowa moda?

Jesli Ty to uwazasz za poprawna forme to ja jestem matka Teresa z Kalkuty. ;)

Nie widzialem nigdy zeby native speaker uzywal takiej formy. A, zapomnialem powiedziec. Nie chodze na angielski od 2 lat, zostalem zwolniony z powodu szczegolnych umiejetnosci.

 

http://dagobah.net/flash/successful_troll_2.swf

 

A teraz wytłumacz, dlaczego za każdym razem przy pisaniu angielskiej nazwy podajesz jakieś dwa chińskie znaczki. Nowa moda?

 

Hehe, zastanawiam sie kto tu angielskiego nie zna... :3

vhn2.png

 

Tak na marginesie mowiac juz kompletnie odbiegajac od tematu, nauczyciele angielskiego w szkolach to w 90% "wielce anglicy" co pojechali do UK na rok, wrocili i strugaja madrych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@g-Enjoy

Nasz znawco angielskiego brytyjskiego i amerykańskiego.

I will have been creating jest poprawną formą. To jest future perfect, którego nie ma w szkołach, odpowiednika tego czasu nie ma w j. polskim i trudno to zrozumieć wielu osobom.

Może to jest powód Twojej niewiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@g-Enjoy

Nasz znawco angielskiego brytyjskiego i amerykańskiego.

I will have been creating jest poprawną formą. To jest future perfect, którego nie ma w szkołach, odpowiednika tego czasu nie ma w j. polskim i trudno to zrozumieć wielu osobom.

Może to jest powód Twojej niewiedzy.

Moze i tak, ale nie trzeba od razu z prawego chamskiego. :) Mam prawo nie wiedziec. Marmota z gory przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...