Skocz do zawartości

Czarny Ass

Użytkownicy
 • Zawartość

  602
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Czarny Ass

 • Tytuł
  Paleolibertarianin
 • Urodziny 11 Luty

Contact Methods

 • Website URL
  http://nyanit.com/forum.gmclan.org/index.php?showuser=6201

Profile Fields

 • Skąd
  Poznań
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Programowanie<br />Filozofia<br />Kinematografia<br />Muzyka<br />Gry i Konsole<br />Polityka<br />Psychopatologia<br />Historia<br />Astronomia<br />Wiedza ogólna

Ostatnie wizyty

18730 wyświetleń profilu
 1. Cześć GMClan

  Witam również, nie przejmuj się tym, że nie zrobiłeś żadnej gry na GMClanie jeszcze, ja też, chociaż miałem masę projektów. ;) Filozoficzne gry zawsze na propsie. Masz już jednego followera, więc mam nadzieję, że nie spartolisz tego. :thumbsup:
 2. Warlocks

  Naprawdę świetna robota, a grafika tak kicksi czarnego assa... Odłożę trochę kaski i kupię. ;)
 3. Game Maker Studio problem z tłami

  Po pierwsze, gnysek napisał 2048, a nie 2024. Po drugie, powiedz nam jakich rozmiarów jest twoja grafika tła. :)
 4. 7 Zjazd Twórców Gier (2014)

  A na pierwszej pozycji Łukasz Grodzki. XD
 5. Drunken Pistoletov

  Akurat bredzisz I am vader co do tych kolorow (sry, nie przeczytalem ze chodzi o sprity), co nie zmienia faktu, ze te wszystkie gierki Znikasow i Jaklubow wygladaja jak SNES, nizeli jak NES. ;)
 6. Power Bomberman 0.5.3

  Nie, nie każdy, chyba mi nie powiesz, że 100% programistów lubi swój zawód? Większość pewno tak, ale jest na pewno mała grupka takich co nie lubią tego robić. :)
 7. Foto-galeria

  No to wszystkie nerdy twoje.
 8. Power Bomberman 0.5.3

  Zawsze można robić i dla kasy i dla frajdy (a kasa to też frajda). ;)
 9. Power Bomberman 0.5.3

  Nie wiem czy to by było to samo, no i przede wszystkim, "Bombermana" więcej ludu pobierze niżeli "Jakąś grę o stawianiu bomb". ;) Jaklub, możesz zagadać do Hudson Softu o prawa do gry. Wtedy to lepiej wydaj na Wii, albo jakiś stary sprzęt to może coś grubszego zarobisz.
 10. Pewno trzeba ją odznaczyć. :P
 11. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

  Totalna ######oza. King Crimson lat 80' to zupełnie co innego, mimo wszystko, wciąż uwielbiam. :)
 12. Odczyt muzyki przy wczytywaniu

  Nie istnieją takie operatory porównania ">", ">=", "<", "<="? Po co kopiować cały czas to samo i przerabiać, jak można zrobić to prościej? :) PS. if(room=room1) to wygląda jak gówno. if(room == room1) a to pięknie. :) Ucz się od razu pisać "==" zamiast "=", bo w 99% języków inaczej zapisuje się operator porównania i przypisania.
 13. Instalacja, konfiguracja SFML w Dev-C++

  Nie powinny, bo to normalne libki MinGW. Ale po jakiego grzyba to? Zostaw tak jak jest, int main() lepiej. Najgłupsze co możesz zrobić... bo Ci nie idzie to musisz zmieniać IDE? Problem z libkami? Lepiej zainstalować VC++ by ich było więcej. :thumbsup: Poza tym, cały czas debugujesz, bo co z tego, że F9 jak nie zmieniłeś w opcjach projektu Target -> Debug na Target -> Release. Sprawdź jeszcze raz wszystko. Usuń półprodukty kompilacji, zaaktualizuj libki MinGW (jak to miało jakoś tam pomóc), zmień target na release i skompiluj. Zadziała na 100%. :)
 14. Instalacja, konfiguracja SFML w Dev-C++

  To normalne, że się coś takiego wyświetla jak nie skopiowałeś do katalogu z exekiem "libstc++-6.dll". ;) Skopiuj to i będzie cacy. PS. wydaje mi się, że jeszcze jakaś libka potrzebna, zobacz co wyświetli później i też wklej - wszystko w folderze Code Blocksa \MinGW\bin\. :)
 15. Instalacja, konfiguracja SFML w Dev-C++

  Nic nie zmienia, bo to właśnie te pliki. ;) Wpisujesz po prostu -lsfml-graphics. "lib" i ".a" jest dodawane automatycznie.
×