Skocz do zawartości

starhedgehog

Użytkownicy
 • Zawartość

  152
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O starhedgehog

 • Tytuł
  Minor User
 • Urodziny 02/23/1995

Contact Methods

 • Website URL
  http://pl.youtube.com/user/StarhedgehogPL

Previous Fields

 • Team
  Full Version Only

Profile Fields

 • Skąd
  Full Version Only
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Full Version <br />Only
 1. Galeria Grafik

  [/img] Oczywiście oba to zedytowane na pixelki (okeaki) zrzuty z Total Drama Action, aż takiego talentu to ja nie mam.
 2. Szukam programu

  Szukam programu, który poda mi w danym folderze wagę wszystkich znajdujących się w nim folderów, na kołowym wykresie. Nie wiem gdzie coś takiego znaleść, a w pewnym magazynie komputerowym, chyba Pc World Komputer, widziałem taki program :lol: .
 3. Galeria Grafik

  Przypomina bardzo gry z Nintendo 64 ;/
 4. Galeria Grafik

 5. Galeria Grafik

 6. Galeria Grafik

 7. Głosowanie na gracza w jonym

  Dla mnie będzie. Żydek mi tylko został, więc wybieram jego. Ale trzeba było by całą grafikę w grze stworzyć na podobieństwo ośmiu bitów. bit to chyba nazwisko osiem XD.
 8. Galeria Grafik

  To jest dobre, fan-char z TDI: To jest już niestety gorsze, też fanchar: Anthro Furry... chyba. Słabe i to dość, daję przy okazji *_*. EDIT: Yay, Minor User XD.
 9. Galeria Grafik

  @ZeroXBot - Ładny shading, nawet bardzo :jezor: . @KubaGM - Fajny pomysł, nawet bardzo :jęzor: W ogóle nie wiem, który z nich wybrać ;p.
 10. Galeria Grafik

  @copaconaco - dobre, nawet bardzo, tylko - w tym się zgadzam z innymi - miecz wygląda na zbyt duży, przez tą rękojeść .4/5, bo to nie jest jakieś Youtube czy Deviantart.
 11. Galeria Grafik

  Sketch zrobiony w paincie przez 15 minut... miałem natchnienie :). Dośyć głupia ta mnia :] .
 12. Galeria Grafik

  Oryginał - http://www.themysticalforestzone.com/sprit...cream-rittz.gif Czemu to zrobiłem? To proste - nudziło mi się XF. E:Oryginalnie około 40 minut mi to zajęło, a później ze 3 poprawki (ogon, nowe uszy i ich "upiększenie"). E2:Nie wiem czemu, ale ogon nie pasuje mi do reszty sprita. No cóż, wyszedł mi za dobrze XP.
 13. Galeria Grafik

  @Platyna - Oczy trochę za jednolite... I ja takiego shadingu nie za bardzo lubię... No i spodnie są trochę za "ciasne"... Najlepsza z tego wszystkiego jest gitara, fajne szczegóły i gradient :P .4/5 Wajsza :P . EDIT:Coś tam poedytowałem z wyglądem swojego personalnego sonicznego fan-chara - - zmienione uszy, oczy, tyłgłowy, rękawiczki, barki i OGON, żeby był bardziej podobny do ogona Espia. A przy okazji nazwa mojego gatunku się zmieniła - z hedgechameleon na hedgeleon ;p.
 14. Galeria Grafik

  @Solmis - Dobrze, dobrze.... Ale myślę, że jako pixelek byłoby lepsze. I te wstążki nie przecinają konturów "prezentu" ....Według mnie należałoby wszystko POKONTUROWAĆ. 3.5/5 na zachętę.
 15. Galeria Grafik

  @Poxipol - U mnie w klasie też takie wojny na papierze robią :D . 5/10. I szkoda dzienniczka :(.
×