Skocz do zawartości

[APP] Game Protector


Snake

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Game Protector

Wersja: 0.5

 

Gatunek: Program

 

Opis: Zabezpiecza gry stworzone w Game Makerze 6 i 7 przed dekompilatorem. Wczytać plik można Drag&Dropem i przyciśnięciem przycisku "Otwórz". Jestem pewny że program ma jakieś nie dopracowania z działaniem na grach z GM7 (nie przyglądałem się strukturze), więc wszelkie problemy (jeśli będą) z programem bądź zabezpieczoną grą zgłaszajcie. Nie długo wersja zabezpieczająca również gry z GM6/GM6 Vista converted. Szukajcie bugów, zabezpieczajcie gry, peace.

 

Wersja 0.5:

- Poprawka: Ikona gry po zabezpieczeniu pozostaje bez zmian.

 

Wersja 0.4:

- Usunięto większość bugów

- Zmieniony interface

 

Wersja 0.3:

- Dodano możliwość zabezpieczania gier GM6

- Kilka małych poprawek

 

Wersja 0.2:

- Poprawiono identyfikacje gier z GM7

- Poprawiono zabezpieczenie - Teraz każda gra GM7 powinna być dobrze zabezpieczona

 

BTW: Nie oceniajcie tego programu.

 

Download: http://gamebaseteam.eu/projekty/game-protector

Rozmiar pliku: 1.2 MB

Autorzy:

Programowanie:
Snake

Screeny:

screengp04.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda, że nie można zabezpieczać gier z GM6.

Pracuję teraz nad zabezpieczaniem gier tworzonych w GM6, więc dziś pewnie uda mi się opublikować nowszą wersję. A jak nie dzisiaj, to jutro będzie.

A co do dekompilacji tegoż programu to sądzę, że ktoś by musiał się nieźle namęczyć żeby to zdekompilować.

Yup...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Chyba wytrzyma do czasu aż zrobią GM7.1 (Sandy mówił że GM7.1 będzie gdzieś w połowie maja) :P

 

Na koniec marca mówił 6-8 tygodni, zatem koniec maja początek czerwca :)

 

Co do dekompilacji tego programu - to chyba znam łatwiejszy sposób, ale nic nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie spokojnie, wójo propaganja zna sie na psuciu ;)

EDIT.

dobra nie mam zamiaru niczego psuć, dobra opcja z tym progsem, mam gdzies takie cos tylko pod gm6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

@pablo, ale jak dojdziesz jak to zrobił, to zmodyfikujesz jego pomysł i będzie nie do zdekompilowania także przez niego. A bynajmniej nie bez długiej i żmudnej pracy szukajac co zostało zmienione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, kojarzy się z pewną dyskoteką... ale co tam, program ma tylko zabezpieczać gry - równie dobrze mógłby się nazywać "untitled1" czy "bez tytułu" :P

 

@gnysek: Do takiej zmiany trzeba naprawdę wiedzieć co się robi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy programos. Tylko, że większość gier nie ma po co zabezpieczać( te 1 gwiazdkowe). Daj to też na yoyogames, na pewno przyjmą to ciepło. I znów tajemnica Almory(czyli jej kod) będzie niedostępna dla zwykłych śmiertelników :) Dałbym 5 gwiazdek. Pozdro,

Makary155

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy programos. Tylko, że większość gier nie ma po co zabezpieczać( te 1 gwiazdkowe). Daj to też na yoyogames, na pewno przyjmą to ciepło. I znów tajemnica Almory(czyli jej kod) będzie niedostępna dla zwykłych śmiertelników :) Dałbym 5 gwiazdek. Pozdro,

Makary155

Na YoYoGames siedzi kilka crackerów (ten co napisał dekompilator też tam jest), więc raczej to nie jest dobry pomysł bo szybko byśmy się pożegnali z moim zabezpieczeniem :D Poza tym nie wiem co Mark Overmars na to - pewnie nie spodobałoby mu się to, że jakiś program modyfikuje jego aplikacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd pobrać dekomplikaor GM bo ja chce ocenić i sprawdzić jak działa itp. Bo coś widze że jest przydatny i fajny, ale jak ja mam sprawdzić czy jest bezpieczny jak nie mam czegoś co to sprawdzi. Jak ktoś ma linka to podajcie mi.

 

Nie robcie z siebie juz takich nieporadnych albo nie udawajcie , ze nie wiecie gdzie jest dekompilator =/ . Niecale 5 min roboty , wystarczy tylko wpisac w google =/ Jak nie znajdziesz to pech , ale zapewniam Ci , ze jest dobry ten protektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie moge znaleźć tego programu. Dajcie dobrego linka. Ale program to w tej chwili oceniam 1/5. Bo nie moge go testować.

 

OMG . Gratuluje inteligencji i podejscia do sprawy. To tak jakby Ci ktos powiedzial , ze jestes "glupi" chociaz Cie nie zna. I nikt Ci nie znajdzie za Ciebie dekompilatora , to tak jakby ktos dla Ciebie cos ukradl ( powiedzmy , chociaz to pewnie za mocne slowo :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcraft, nie radzę ci już gier wypuszczać. Każda zostanie oceniana zerem, nie bój się ;) .

 

Czy ty jesteś taką ofermą i ciamajdą, czy małym głupim brzdącem, co sobie myśli, że znalazła się okazja na dostanie linka do dekompilatora? Na niego zasługuje ten, co potrafi go znaleźć. Czy Snake ma dostać złą ocenę za twój idiotyzm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty jesteś taką ofermą i ciamajdą, czy małym głupim brzdącem, co sobie myśli, że znalazła się okazja na dostanie linka do dekompilatora? Na niego zasługuje ten, co potrafi go znaleźć.

 

Albo wogole potrafi pisac . No powiedz sam , czy az tak trudno jest wpisac w google ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...