Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję programu do tworzenia animacji. Kiedyś widziałem na youtube tutorial do programiku, w którym możemy dodawać poszczególne elementy postaci (głowa, ręka, noga itd.) i "spinać" je punkcikiem, a potem możemy te elementy wokół tego właśnie punkciku obracać (coś jak pivot, tyle że sami tworzymy wygląd postaci i jej części ruchome), ale nazwa programu wyleciała mi z głowy, a i poszukiwania w googlach nic nie dały. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Szukam darmowego programu, w którym mógłbym tworzyć ładne pokazy filmów i zdjęć(wgrać jakieś menu, podzielić na sceny, ewentualnie troche wyedytować wideo) które potem będę nagrywał na płytę DVD.

Pomóżcie bo nie znalazłem nic dobrego.

Do pokazów zdjęć możesz użyć na przykład Picasy. Do filmów nie znam, ale zazwyczaj do nowo kupionych kamer(chyba jeszcze poszukujesz takowej) dodają płytę z Pinnacle Studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pokazów zdjęć możesz użyć na przykład Picasy. Do filmów nie znam, ale zazwyczaj do nowo kupionych kamer(chyba jeszcze poszukujesz takowej) dodają płytę z Pinnacle Studio.

 

 

Kupiłem Sony SX33 i dołączyli płytkę z aplikacją Sony Picture Motion Browser, ale z tego co czytałem to nie dodaje żadnego menu do płyt ani nic takiego. Tylko poprostu nagrywa filmy na płytę jak zwykłe dane. A ja potrzebuje czegoś co będzie mi tworzyło ładny pokaz filmów.

Podpowie ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie szukam dwóch programów - jakiegoś freeware do modelowania ruchu(aby zmniejszyć ping) i dobrego kompresora ruchu który zmniejszył mi upływ transferu, najlepiej żeby zmniejszał też jakość obrazów na stronach. Mam TrafficCompressor ale często trzeba długo czekać na połączenie z serkiem "zmniejszającym" no i nie kompresuje obrazów(podobnie Turbo mode w operze - często wogóle sie nie chce połączyć).

 

Aha, ten kompresor też niech będzie freeware, nie stać mnie na kupowanie licencji.

Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Już gram. :thumbsup:

Ale prosiłem o grę którą można pobrac.

 

A to Hervest Moon to jakieś dziwne...

Jakieś inne propozycje? Na GMClanie nie nic nie ma??

jakieś dziwne? woot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...