Skocz do zawartości

[ Internet speed ]


blackmaul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie powiedzieli ci, że tylko w centrach dużych miast ten internet działa tak jak w reklamie ? Nawet na tych bocznych dzielnicach bardziej na obrzeżach wielkich miast, problem jest wyciągnąć połowę prędkości z reklam (3,6Mb obiecują chyba nie ?)

Jeżeli masz tylko inną możliwość - koniecznie zmień neta na kabelek lub radiówkę.

 

Kupiłem nawet antene 24 dBi z jak najkrótszym kablem żeby nie tracic zadużo mocy anteny bo bez tego wogóle speed neta nie przekraczał 70 kb\s. A internet obiecywali 7,2 mb\s. Nigdy niebieżcie neta z orange oszuści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Kupiłem nawet antene 24 dBi z jak najkrótszym kablem żeby nie tracic zadużo mocy anteny bo bez tego wogóle speed neta nie przekraczał 70 kb\s. A internet obiecywali 7,2 mb\s. Nigdy niebieżcie neta z orange oszuści

 

Wcale nie oszuści. HSDPA 7,2 mb jest dostępne tylko w niektórych miastach i miejscach polski.

O np. ostatnio doszło 13 nowych miast:

http://biuroprasowe.tp.pl/notatka_90876.html?changeLocale=PL

 

To nie jest tajna informacja. Wysatarczyło tylko zapytać w salonie, jaki zasieg będzie w twojej miejscowosci, poza tym umowa na pewno też mówi o tym, ze możesz nie wyciagać zbyt wielkich prędkości zbyt daleko od dużego miasta...

 

Ja byłem niedawno w Plusie, zapytałem jak będzie z zasięgiem na jednej z dzielnic na obrzeżu miasta i babka od razu powiedziała, że nie wyciągnę więcej jak 256 kb/s. Tak samo na tak dużym osiedlu jak moje, które leży w sumie w centrum Trójmiasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...