Skocz do zawartości

Zablokowane Najlepsza gra PC wszechczasów


Driger

Rekomendowane odpowiedzi

Och faktycznie, chodzi o gry historyczne =0 Więc zmieniam głosy.

Wolfenstein 3D -> Bo z niego narodził się Return To Castle: Wolfensetin ^O^

Disciples: Sacred Lands (Apostołowie: Święte Ziemie) -> Za konkurowanie z Herosami, które skupiają się głównie na reklamie ;\

C&C Red Alert -> OMG AKTORZY W CUTSCENKACH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Knights & Merchants? Gra może i dobra, ale robił ją odłam zespołu z Blue Byte, gra jest poniekąd, klonem settlersów, niczego nowego nie wprowadziła. Ludzie, zastanówcie się zanim coś napiszecie, na wikipedie chociaż zaglądnijcie czasem... :/

Grałeś kiedyś w tą gre? one wogóle nie przypomnia gry settlers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@do typujacych CSa (jesli macie na mysli half life : CS ), chodzilo mi o gre a nie o moda , i nie wiem czy zaliczyc CSa , fakt , Counter-Strike: Condition Zero to oddzielna gra i to moge zaliczyc co najwyzej , tak wiec zmiencie wasze typy albo poprostu zmiencie na CS : CZ .
W takim razie np. jedi outcast/academy i wolf Et też nie mogą być, bo są na silniku quake 3. Kiedyś cs był modem do half-life, jednak potem został przerobiony na oddzielną gre na jego silniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś cs był modem do half-life, jednak potem został przerobiony na oddzielną gre na jego silniku.

 

A co niby ja napisalem ? :> , i CS dalej jest modem , CS : CZ , tak jest osobna gra , z tym sie zgodze ale CS 1.6 jest modem

 

 

A zreszta teraz to juz sam nie wiem . xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iron Man

I ja podam swoje propozycje, ale w seriach...

 

Gothic I i II (za KLIMAT, KLIMAT, KLIMAT i jeszcze raz KLIMAT)

Fallout I i II (jak wyżej)

 

...w sumie to mi najbardziej odbiło się w pamięci. Powiem tyle, że w Gothica I i II grał też mój ojciec z wcale nie mniejszym zapałem niż ja. I G. i F. to były (są!) kurna gry i nigdy już takich nie będzie, niestety. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co niby ja napisalem ? :> , i CS dalej jest modem , CS : CZ , tak jest osobna gra , z tym sie zgodze ale CS 1.6 jest modem
To skoro nie zaliczasz cs 1.6 i source to nie zaliczaj też jedi academy/outcast i wolfa ET (nie jestem pewien czy ktoś podawał te gry)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro nie zaliczasz cs 1.6 i source to nie zaliczaj też jedi academy/outcast i wolfa ET (nie jestem pewien czy ktoś podawał te gry)

 

Dobra nie mam czasu szukac przegladac o informacji na temat tych rzeczy , o ile mi wiadomo ET byl oficialnym dodatkiem do wolfa a CS 1.6 zwyklym modem nieoficialnym dopiero potem byl jako oficialna gra , chyba tak .

 

Dobra niech bedzie , ze zalicze te gry , nie mam czasu naprawde na szukanie informacji i rozmyslanie czy dodac czy nie.

 

No ale jak juz podajecie , to piszcie pelnymi nazwami , a nie skrotami :P tak tylko na przyszlosc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyna Blaster

Ktoś jeszcze używa tej nazwy? Jestem zaskoczony.

 

@Down: W Ameryce i w Japonii toż to Bomberman się nazywało. Teraz Europa przejęła tę nazwę. To dlatego.

PS. Może tak, ale dziwne, że potem nie mogłem hasła zmienić. xP Mimo, że poprawnie wpisywałem moje stare hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa 08

Counter 1.6

Brothers in Arms

Była mowa o modach, a sama Fifa 08 różni się czymś od 07, 06, itd? :)

 

Przed następnymi włamaniami jestem już zabezpieczony.

ROTFL, możesz napisać gdzie tam było włamanie, hackerze? :D~~~

 

ale ok, nie będę negował wypowiedzi osoby tak poważanej jak ty. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mowa o modach, a sama Fifa 08 różni się czymś od 07, 06, itd? smile.gif

Grafiką i fizyką, ale z takimi grami jak Fifa to jest taka sprawa, że każdy co roku załatwia sobie nową wersję, a stare rzuca w kąt i po co dawać jakąś konkretną wersję FIFY do zestawienia najlepszych gier, lepiej ogólnie dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Jaklub jest młody i głupi :x

Przynajmniej nie jestem starym próchnem. ^^

poważanej

Zacytuję:

"WUT?"

 

Ok, palnąłem głupotę, ale fakt faktem - hasła nie mogłem zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knights & Merchants? Gra może i dobra, ale robił ją odłam zespołu z Blue Byte, gra jest poniekąd, klonem settlersów, niczego nowego nie wprowadziła. Ludzie, zastanówcie się zanim coś napiszecie, na wikipedie chociaż zaglądnijcie czasem... :/

A co to ma do rzeczy? Mamy tu podać gry, które uważamy za najlepsze. Btw ja nie widzę zbytniego podobieństwa do settlersów - knights&merchants jest zdecydowanie bardziej wymagające - poza tym, inny system budowania, walka to już w ogóle :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafiką i fizyką, ale z takimi grami jak Fifa to jest taka sprawa, że każdy co roku załatwia sobie nową wersję, a stare rzuca w kąt i po co dawać jakąś konkretną wersję FIFY do zestawienia najlepszych gier, lepiej ogólnie dać.

 

Marmot , np ja , osobiscie najbardziej lubie fife 2002 z wszystkich Fifek :P , i dlatego ze nie kazdemu moga sie wszystkie podobac , ja np nie przepadam za 2003 i 2004 , tak wiec .. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskryminacja?? To że nie mam odpowiedniej rangi to nie mogę podać tytułów? Otóż wiedz że mam tylko jedno konto na GMClanie :P Proszę uwzględnij moje propozycje!

 

1. Ultima Online (to jest kosiarz wszystkiego!)

2. Cała saga Fallout (szczególnie część 2)

3. Arcanum: Przypowieść o magii i maszynie (czy jakoś tak ;o)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...