Skocz do zawartości

Problem z PC


Mistyk

Rekomendowane odpowiedzi

NA forum już pytałeś mię wcześniej o to...(tak mi sie wydaje) ale mam problem z instalacją gier typu diablo Dungeon Siege LoA, War rock. gry mi sie kosmicznie podobają tylko że za kija nie mogę zainstalować ich. Wszystko co ma inny instalator poza install shield wizard resetuję mi kompa np instaluję diablo ze 20% i komp się resetuję. Plx o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz firewalla? To go wyłącz. Niektóre firewalle blokują gry/programy, które uważają za niebezpieczne. Ja też się dziwiłem, gdy chciałem coś zainstalować - instalator nie chciał się włączyć O_o... Okazało się, że to wina Sunbelt Kerio Personal Firewall :P

 

PS. Ale żeby od razu formata robić... :/ Nie potrzeba formatować komputera, da się obejść i zrobić bez tego. Tylko noobki robią zawsze formata, jak tylko coś im nie działa.

 

BTW. Google.pl tam poszukaj, przydatna stronka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno, po kupnie komputera komp mi się wyłączał, na początku kliknąłem del. Ustawiłem max na ( chyba ) 50. Było ok. 18 stopni Celsjusza. Gram sobie w EE, gram i nic. Przeszedłem do menu, a tu nagle komp się wyłączył. Klikam na starcie del, a tam 48 stopni :) . Może to tego wina :D ( zasilacza )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, ale komp resetuje się podczas grania. To wg. mnie wina zasilacza lub chłodzenia. Do tego, on mi się nie resetuje, ale po prostu wyłącza. Dziwne jest to, że dopóki nie odetnę źródła prądu to komp nie chce się powerem włączyć. Może to monitor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...