Skocz do zawartości

Zablokowane Podawanie , podcinanie i strzał


BartekGM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :D

 

Chciałbym zrobić :

1. Gdy klikniesz klawisz 88510874yr3.png , automatycznie podajesz komuś ze swojej drużyny .

2. Gdy podejdziesz do kogoś z drużyną komputera , i gdy klikniesz 36244231sp8.png zabierasz wrogowi piłkę .

oraz

3. Gdy przytrzymasz klawisz 41222319aq4.png strzelasz mocniej a jak lekko klawisz 41222319aq4.png to słabiej !

 

Na klawiaturze komputera nie da się słabiej mocniej, da się szybciej i dłużej

gnysek

 

Z góry dzięki :thumbsup:

 

Pozdrawiam BartekGM :krider:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pisałem podobny silnik, to sporo roboty......

 

Pozatym niepotrzebnie oto prosisz - ponieważ, żeżeli ktoś dałby ci przykład tgo, o co prosisz - to dałby ci przykład całego silnika Oo. No, dla ciebie zostałoby IQ. Ale skoro nie potrafisz zrobić tego, to nie dasz rady zrobić IQ.......

 

W grze sportowej najważniejszy jest silnik, a ty właśnie o niego prosisz.....

 

Jeśli nie jesteś w stanie zrobić czegoś takiego jak dłuższe przytszymanie klawisza [C] = mocniejszy strzał (choćby zmienna += 0.1; i keybord_check..) - to nie bierz się za grę sportową.

 

Jak już mówiłem sam kiedyś pisałęm podobny silnik - było podawanie, strzelanie, im dłużej się trzmało dany klawisz, tym mocniejszy strzał....... ale wtedy stwierdziłem, że mam za małe umiejętności, aby się brać za taką grę. Za pół roku moze wrócę do tego projektu.... no ale dobra odjechłem od tematu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...