Skocz do zawartości

Zablokowane Dodatek do serwera Almory


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Buahahahaha - zrobione !

 

Pseudo serwer znajdziecie tutaj: [deleted] - nie wymaga zew. IP bo działa na innej zasadzie :P W końcu wysyła tylko dane a nie zarządza grą.

 

Edit: koniec testów :P Sprawdziłem, działa, kto nie sprawdził ten lama

 

Przypomnę:

 

Zapomniałem dodać jeszcze, że jak ktoś będzie chciał i faktycznie będzie trzymał serwer, to może podać mi IP, a ja podłącze pod tą stronę ;)

 

http://gear-studio.com/almora/index.htm

Borek zrób tak, że każdy uruchomiony serwer będzie co 5 minut wysyłał swój adres IP, liczbę graczy i np. limit graczy jaki może tam grać (warto by dodać taką opcję) - zwyczajnie metodą GET do jakiegoś pliku w php i przy okazji za każdym wywołaniem tego pliku serwery nie odświeżane od 20 minut będą kasowane z listy. Jak liczba gości online na stronie :P

To zrób mi takie coś :) Ja muszę się zając serwerem :)

Dostaniesz buziaka :lol2:

Nie ma sprawy, zaraz zrobię przykład :P W końcu dam coś od siebie do tego GMClanowego hitu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

To jest kwestia modyfikacji HTMLa, poza tym jakie to ma znaczenie, nie zielone - znaczy serwer kaput, bo co 3 minuty jest update. Większy problem to czas jaki aplikacja zużywa na wysyłanie danych - nie wiem czy nie wpłynie to znacząco na jakoś usługi servera...

 

Sprawdź czy CI serwer działa, nie trzeba zew. IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dobra, serwery powyżej 20 minut są usuwane z listy, gdy jakiś inny się aktualizuje właśnie, żeby nadmiaru php nie było :P

Znaczy chyba działa :P

 

To jest zmieniony przykład RM_HTTP z downloadu tak aby działał na 39dll i nieco ulepszony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice gnysek :) Widze ze zajmujesz sie troche PHP? :P

 

Swoja droga panie Borek... Trzeba tez odrobinke zmodyfikowac serwer, zeby laczyl sie z odpowienim IP... :)

 

EDIT: Jakos nie usunelo serwera TEST_1 :P

EDIT2: A jednak usunelo :P Ale troche za pozno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
EDIT2: A jednak usunelo :P Ale troche za pozno :P

 

Bo usuwane są dopiero, gdy jakiś inny serwer podsyła świeże dane. To znaczy, że jutro rano będą same czerwone takie po kilkaset minut :P Chyba, że ktoś zostawi na noc włączoną aplikację :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ja proponuję jeszcze dorobić Uptime - Czyli licznik, ile czasu serwer już chodzi - wtedy to już będzie Prze_***e

 

To akurat nie problem, o ile serwer takie coś zlicza.

 

Co do tego ile sie bawie w php - to tak z 2 lata, ale to akurat jest prosty skrypt na zwykłych tablicach i przesyłaniu metodą get - równie dobrze można by na stronie zrobić formularz i też by działało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GET? GET jest niebezpieczny xD Lepiej POSTem :P A ogolnie co do skryptu, zaraz sie okaze ze skrypt wysyla jeszcze haselka admina na maila gnyska i co? Strzezcie sie!!

 

EDIT: A w sumie to jest bezsensowny post :P Mozna go skasowac :P Jestem dzis jakis nieprzytomny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
GET? GET jest niebezpieczny xD Lepiej POSTem :P Zaraz sie okaze ze skrypt wysyla jeszcze haselka admina na maila gnyska i co bedzie?

 

Postem dane wysyła się praktycznie tak samo :P Odsyłam tutaj: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=1185

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
No napewno nie, ale przecież tu chodzi o wsparcie Almory ;) To jak Gnysek i Borek? Może być pomysł?

 

potem się pomyśli i tak już tak zapamowaliśmy ten temat, że chyba je zaraz podzielę... tylko poszukam jak to zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Tyle że ja to mogę zrobić, ale jak sam chcesz :P

 

Ale lepiej po IP a nie nazwie serwera. Poza tym, jak dojdę jak mogło by to działać, to mogę sam zrobić :P Tylko ja się w XML nie bawiłem nigdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...