Skocz do zawartości

Szukam Engine'u 3D :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak sem siedziałem przed kompem patrząc się na pulpit, aż w końcu wymyśliłem sobie... gre. Byłby to horror w 3D z widokiem FPP (widać w sygnaturce ;)). Jednak jeden problem. W GM nawet nie zaczynam robić, więc szukam jakiegoś dobrego, darmowego engine'u 3D. Fajnie gdyby miał dodatkowo specjalne programiki do np. do świata/map, tekstur itp. (coś a la Reality Factory). Z góry dziękuje za linki lub nazwy engine'ów.

 

Pozdrawiam! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo... 3D Game Studio - widze że ma wszystko czego potrzebuje :) Różne edytory, obsługa DX9, obsługa modeli z MilkShape i 3DStudio Max, bajery do multiplayera... Nio, nio :) Dziwne, że wcześniej o tym niesłyszałem :boxed: Ale dlaczego, dlaczego tylko Trial w download :( Chcem fulla, i to na profesjonalnej wersji, hjehje...

 

Dzięki Ranma za takie "cuś" :D Może cudem zdobęde :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. tymonuś BYŁ dobry.Jednak Irrlich nie lubie-zbyt q3

mym zdniame najlepszy engine dirext.Spokojnie posatci robisz i wymarzony light(chyba nie ma w żadnym enginu)

Ludzie - piszcie po polsku, nie po tzw. Szybkim Polskim ;) Głupie błędy robicie... Przykład? "Mym zdniame (...) posatci (...)"

 

--'

 

Qrka, ściągnąłem se triala 3D Game Studio i powiem jedno - spełnienie marzeń ;) Tylko podszkolić - kurka - w C++ się trza... Ale przeboleje, w końcu C++ to moja pasja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej pietrus, jeśli robisz FPP, to znalazłem program-ideał (chyba, dopiero ściągam ;p). www.fpscreator.com. Można zrobić w tym programie bardzo dobre FPS'y, a przy tym jest tak samo prosty co 3D Game Maker.

 

EDIT: O kurde! To ma 3 razy większe wymagania niż Doom3! xD (i nie działa na 98/ME) Ale za to jakie gry można w nim zrobić! I jaka grafika! :] Trzeba swoją siedzibę firmy do kumpla przenieść , mój komp nie odpali tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...