Skocz do zawartości

Przejście zabronione!!!


Drwal

Rekomendowane odpowiedzi

Masz w objektach takie coś do zaznacze nia nazywa się Solid zaznacz to w mórku murku czy jak tam masz i w gostku daj kolizje z mórem murem a tam daj klocek z zakładki Code, taki klocek z obrazkiem listu czy coś w tym stylu. A w oknie które powinno wyskoczyć po przeniesieniu klocka do akcji objectu wpisz :

GML
speed=0;
lub
GML
x=xprevious

y=yprevious

 

Dwa błędy, miałeś farta.

Marmot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc uzywa 6.1

Na google wpisz: 'gamemaker 6.1 download' i voila!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, używajcie 6.1 ;) . Gry nie działają pod Vistą i są na sieci dekompilatory plików Game Makera 6.x :) . Idźcie z duchem czasu i wreszcie przejdźcie na to 7.0. Powiedzcie, dlaczego siedzicie na 6.1? Bo żaden crack na 7 nie działa :) ? I po tym, kto używa 6.1, a kto 7.0, od razu widać, kto ma pirackiego GM :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo żaden crack na 7 nie działa

Tia, a ja mam 7.0 i niby mam orginała :] ?

 

Nie żebym coś sugerował xD, bo ja nie mam zielonego pojęcia o crackach, ale jest dość sporo cracków pod 7-demkę :) "game maker 7 crack" w google.....

 

@topic: Ustaw solid obiektowi, który ma być ścianą.... albo "poczytaj" przykłady :P

 

Edit; Ale rzeczywiście logicznie rozumując ten, kto ma oryginalnego GM6 by se zupgradował (czy jakoś tak to się pisze :P) na 7-demkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, używajcie 6.1 ;) . Gry nie działają pod Vistą i są na sieci dekompilatory plików Game Makera 6.x :) . Idźcie z duchem czasu i wreszcie przejdźcie na to 7.0. Powiedzcie, dlaczego siedzicie na 6.1? Bo żaden crack na 7 nie działa :) ? I po tym, kto używa 6.1, a kto 7.0, od razu widać, kto ma pirackiego GM :] .

@Marmot: Po prostu jest sporo niekompatybilności z wersją 6.x np. niektóre dlle nie wchodzą na GM7, a po drugie chciałem skompilować JetMizzy pod GM7, ale podczas włączenia pauzy wszystko się waliło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...