Skocz do zawartości

RoboSnake


Gooman

Rekomendowane odpowiedzi

RoboSnake to moja nowa produkcja w wersji beta. Pomysł przestarzały, ale może się komuś spodobać ;). Gierka jest już w jakiś 75 % skończona i chcę teraz powyłapywać błędy zanim pododaje opcje i dodatkowe tryby rozrywki. Tryb dla jednego gracza został wyposażony w tabele wyników online, dzięki czemu możecie między sobą rywalizować pobijając rekordy. Oprócz tego jest jescze wczesny tryb dla dwóch graczy grających na jednym kompie. Życze przyjemnego testowania.

 

Screeny:

>>Screen1<<

>>Screen2<<

 

Sterowanie:

Gracz 1: Strzałki

Gracz 2: W,A,S,D

 

Sciągajcie stąd:

>>DOWNLOAD<<

 

A tutaj mirror:

>>MIRROR<<

 

>>TABELA WYNIKÓW<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to troche inaczej w stosunku do tej wersji co widziałem :D Mi się gra b.podoba i nieźle wciąga :D

 

Nad tabelą jeszcze pracuje więc się nie dziwcie że strona czasem nie wchodzi :P

 

>>LINK DO TABELI WYNIKÓW<<

 

EDIT

Spitoliłem tabele :(

 

EDIT2

Już jest wporzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle :)

Też chciałem taką gre zrobić :P

Teraz powiem co mi się NIE spodobało:

a) gdy przegrałem miałem błąd: unexpected error.... każdy wie o co chodzi, bo ja już nie pamiętam dalszej części komunikatu :P

B) skokowa animacja węża, ciężko mi przez to wycelować dobrze przy skręcaniu :/

c)według mnie ten bonus co daje dużo punktów powinien szybciej znikać, tylko raz mi uciekł

Miałem chyba około 1700 punktów gdy zginąłem i dostałem błąd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

Co do błędu to wiem o jego istnieniu, ale jeszcze nie udało mi się dojść o co chodzi.

Co do skokowego ruchu węża - jest to zabieg umyślny, gdyż gra systemem ma przypominać snake'a z komórki nokia. W następnej wersji dodam zmiane szybkości poruszania się snake'a.

Z tym bonusem to jest tak że czym szybciej go złapiesz tym więcej punktów dostajesz. No i postaram się bardziej wyważyć czas wyświetlania tego bonusu.

 

PS. Jak komuś się jeszcze przydaży ten unexpected error to niech napisze tutaj w jakich okolicznościach to się zdażyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można grać w to długo...

Za pierwszym razem jak wysyłałem wynik to się zacieło bo zminimalizowałem :(

Za drugim wysłałem i się udało 30 punktów :o

 

EDIT: Gra zacina się gdy walniesz sam w siebie :angry:

Można zapisywać F5 i F6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serverze jest nowa wersja Robosnake. Oto lista zmian:

- Poprawiony błąd z "Unexpected error" (przynajmniej ja się na niego już nienatkąłem).

- Dodane opcje: wł/wył muzykę, wł/wył fullscreen, wybór prędkości gry.

- poprawiony tryb gry na 2 osoby.

- Nie można już save/load'ować ( Sorry guys :P)

 

W następnej wersji dodam creditsy i wszyscy którzy odezwali się w tym topicu będą w nich jako beta testerzy. Oprócz tego postaram się dodać kilka trybów gry dla dwóch graczy i wybór podkładu muzycznego. Ściągajcie z linku w pierwszym poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gooman, dodaj żeby wysyłało do bazy danych informacje o aktalnej wersji gry ;) ja zmodyfikuje tabele żeby wyświetlała tylko wyniki z danej wersji :]

 

Bugi :

- Przycisk w menu

 

EDIT

No normalnie boss jestem ! 1520 punktów :] Kto mnie pobije ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra właśnie wrzuciłem na server poprawioną wersje ze sprawdzaniem wersji na stronce ( tu creditsy dla Tymona :] ) i poprawionym przyciskiem w menu.

 

PS. Tymon pobij mój rekord - 3130 :P Po gameoverze nie chciał mi się pojawić popup czy wejść na stronke z wynikami :P To chyba z wrażenia xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D 20xx punktów za pierwszym razem :D Zauważyłem bład który jest w wielu takich grach, kamkiadze. Gdy idziesz w prawo wciśnij w lewo i w dół (nie działa gdy masz 0 puktów) <_< Gdy zmienisz szybkość na 50 to dostajesz 0 punktów (zabezpieczenia?) :(

 

EDIT:Czasami zacina się po wysłaniu wyników :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabi jesteście :) Pierwszy raz zagrałem na szybkim i jest 4310 :)

 

A tak nawiasem mówiąc to gratuluję świetnie wykonanego węża :) Jeden z najlepszych "małoudziwnianych" klonów snake'a jakie widziałem :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uwaga, czyszczenie wyników do 2000 punktów ! :D

[Zobacz wyniki]

 

Gooman@ Zrobiłem kilka dodatkowych bajerków takich jak usuwanie wszystkich wyników poniżej iluś tam punktów oraz wszystkich które mają złą wersję zapisaną w bazie. Jak coś to mów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...