Skocz do zawartości

Sim Live 2


BartekGM

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda świat po nocy sam na sam z haszyszem :D

Grafika jest dość różnorodna:raz badziewne zapełnione jednym kolorem trawy, raz nieudolne próby bawienia się w fotorealistyczne tereny..(ah ta woda)

 

Ale strona techniczna to największy atut tej gry. Nie ma to jak zblokować się gdzieś po minucie kombinowania nad sensem życia(w tej grze)

ogółem 5/5.....

....pomyłka...

1/5 <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo umywalka(jeśli to duże białe to jest umywalka),nie jest jego autorstwa i nawet mu się pomniejszyc nie chciało

'.. bo po co, przecież ci 'idioci' z forum i tak nie wyjdą z podziwu, że umiem robić gry. Popiszę się przed znajomymi, wszyscy będą mnie błagać o litość--'błagam zrób grę też mi.' Jak znajdę sobie pięć minut to zrobię sim live 3 extra power sim killem all' ...

 

żal.simlive.gm

..żałuję, że nie mogę za te szajstwo(bez urazy) wstawić jeszcze jednej 1/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zwyczaj że najpierw czytam cały temat a potem dopiero sciagam ..dlatego tez nie bede sobie psuł oczu takimi grami ..to bezsensu ...po co robić takie gry jak są lepsze ??Te simsy nadają się raczej jako rdzeń rdzenia gry ...nie postarałeś sie ...Ja nad swoją grą pracowałem prawie półtora miesiąca a i tak mam błędy ..Ja kiedy minęły 2 tygodnie to dopiero zacząłem pracę nad bohaterem ,a ty w 2 tygodnie zrobiłeś całą grę ..żenada ..Na zachęte daje 2+/5 ...Chociaż zasługuje na 1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, motyle większe od ludzi, niektórzy ludzie chodzą do tyłu, ale tak skierowani jak by szli do przodu.Fajnie to wygląda grafika paintowa, a samochód już nie paintowy xD Co by tu jeszcze dodać...Wyszłem z samochodu i się na czymś zablokowałem i umarłem bo życie mi zeszło (?).A z tymi lodami po 25 zł to lol xD Hahah, jade po ludziach i nie ma krwi! Fajnie!Ej to pomarańczowe nad graczem to życie?Jeżeli tak to dlaczego nie ubywa jak życie mam 60 ? Dobra, ocene dam 2/5 na pocieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...