Skocz do zawartości

Globulet 0.5


Boro Casso

Rekomendowane odpowiedzi

Globulet_loading.png

Tytuł: Globulet 0.5

Gatunek: Sumulator

Opis: Globulet jest to symulator życia. Osoba korzystająca z programy przygląda się tylko życiu stworków zwanych Globuletami. Jest to wczesna wersja gry wiec Globulety potrafią tylko chodzić, kopulować z każdym, szukać pożywienia gdy są głodne, czasami też udaje im się nie zjeść trucizny oraz uciekać przed drapieżnikami.

Download: Download
Rozmiar pliku: 3,28 MB (Plik rar 3,16)

Autorzy:
Programowanie:
Boro Casso

Grafika:
BoroCasso

Screeny:
[3]


Sterowanie:

Myszka

Esc - Menu

F1 - Konsola

Reszta opisana w pomocy (Esc)


Konsola:

koniec
wyłącza grę

punkty
dodaje 100 punktów

nowy
tworzy Globuleta

lecz
leczy Globulety

złoty wiek
wszystkie postacie mają 30 lat

reset
resetuje symulacje


Co planuje w kolejnej wersji:

:P Płeć Globuletów

:P Ojciec nie kopuluje z córką oraz matka z synem albo ojcem

:P Większe IA

:P Korneci czyli przeciwny gatunek

:P Obiekty które będziemy kupować za punkty DNA

:P Większa optymalizacja

:P Ładniejsza grafika


Edit. Drapieżników dodałem dopiero dzisiaj wiec mogą by trochę głupi :) Nie byli poprostu testowanie prawie wcale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz jak na poczatek to jest beznadziejne, moje pierwsze symulatory bakterii byly ciekawsze.

Ale jesli popracujesz nad tym, zrobisz "zycie" swoich podopiecznych bardziej dynamiczne i widowiskowe to moze bedzie nawet przyjemnie popatrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz jak na poczatek to jest beznadziejne, moje pierwsze symulatory bakterii byly ciekawsze.

Ale jesli popracujesz nad tym, zrobisz "zycie" swoich podopiecznych bardziej dynamiczne i widowiskowe to moze bedzie nawet przyjemnie popatrzec

Cały czas pracuje nad nowymi akcjami. Ps ciekawe czy ktoś zauważył zaloty u dwóch Globuletów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, wykonanie złe ;x - No cóż, co tu oceniasz - popracowałes to nie wstawie 1, niech będzie 2,4/5 ~ 2/5

Tak wiem wykonanie nie jest najlepsze w tej wersji, wystawiając tą bardzo wczesną alphe na forum chciałem tylko sprawdzić jak oceniacie pomysł :).

A o wykonanie wersji 1.0 się nie martw. Stworki będą dzieliły się na 2 grupy, jedni będą podbijać drugich, stworki będą budować budowle, system rozmnażania też sie znacznie zmieni rodzic będą tylko osobniki płci pięknej czyli nie yoda a kobiety :D. Bedą jeszcze jakiś czas chodziły w ciąży aż w końcu urodzą :) Grafike też ulebsze tak aby zamiast kulek były stworki, dodam efekty pogodowe, noc itp

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...