Skocz do zawartości

Xavera


Intre

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Xawera

Gatunek: MMORPG/RTS

 

Link: xawera.sarnet.pl

 

Link Xavera

 

 

Opis:

 

 

 

Fabuła:

Wprowadzenie

Na początku wszechobecnego istnienia toczyła się wojna pomiędzy siłami dobra i zła, jedynie siły neutralne pozostały po za konfliktem. Siły te reprezentowali bogowie, prastare istoty o których niewiele wiemy lecz fakt ich istnienia jest niepodważalny gdyż bogowie ci ingerują w świat zwany Nitorius który nazywany jest również półświatem. Kilka lat temu odnaleziono w świątyni Ditorius prastary pergamin, niestety zapisany jest w języku pradawnych a wiele jego skrawków uległo zniszczeniu. Do dzisiaj udało rozszyfrować się niewielką jego cześć, zapiski choć bardzo zawikłane i mało zrozumiałe zwierają wiele szczegółów na temat wojny sił o panowanie nad półświatem. Zapiski mówią coś o przypadkowym otwarciu portalu pomiędzy półświatem a światem demonów zwanym Detorius który w chwile po otwarciu załamał sie osłabiając granicę pomiędzy światami zwaną barierą duszy. Zapisko głoszą coś o próbie odwrócenia skutków otwarcia portalu przez bogów lecz wszystkie próby zakończyły się niepowodzeniem gdyż sami bogowie niewiedza dokładnie w jaki sposób otworzyli portal. W zapiskach znajdujemy również zapis mówiący o najpotężniejszym z demonów zwanym Xorinus, udało się rozszyfrować niepełny fragment mówiący coś przejściu Xorinusa do półświata oraz o obaleniu bogów którzy istnieją w niematerialnej części półświata. Inny fragment głosi iż miejsce otwarcia portalu znajduje się na wyspie Xawery, skrawek opisujący dokładne położenie rozpadł się. Jak dotąd nie udało się odczytać ile dokładnie jest światów, wiemy jednak że jest ich wiele.

Główny wątek

Twoja historia zaczyna się w dość dziwny sposób, twa dusza zostaje wskrzeszona przez jednego z potężnych Arcymagów przez zupełny przypadek, nie wiesz dokładnie jak to się stało, pamiętasz tylko sceny walki z istota której nie potrafisz opisać. Świat do jakiego cię powrotem sprowadzono zmienił się niesamowicie, lecz nie możesz sobie przypomnieć jak było kiedyś, jedyne co pamiętasz to ulotne fragment które nie potrafisz poskładać w jedną całość. Przed tobą wiele wyzwań, odkryjesz kim jesteś? czy zaczniesz żyć na nowo? Decyzja należy do ciebie!

Wątki poboczne

W krainie możesz spotkać przedziwne istoty. Istoty te mogą wiele cię nauczyć a także poprosić cię o pomoc. Zadania jakie tobie mogą zlecić nieraz wydać się mogą banalnie proste, a innym razem niewykonalne. W każdej wypowiedzi może być zawarta wskazówka mogącą nakierować cię na to kim jesteś i co się z tobą stało. W zadaniach możesz natrafić na bardzo interesujące artefakty które mogą okazać sie niezbędna do osiągnięcia celu którego tak naprawdę do końca nie rozumiesz.

Wydarzenia

Świat ten zmienił się na tyle że zaskoczyć cię mogą niecodzienne zdarzenia które od czasu do czasu w najmniej spodziewanym momencie następują. Plotka głosi iż zaczęły się pojawiać po otwarciu portalu. do świata demonów, portal ten zwany jest Wrotami Duszy, lecz było to tak dawno że nawet najstarsze istoty żyjące w krainie niepamiętaną tego zdarzenia.

 

 

Co do reszty to prowadzimy postać, ekwipunek widzimy tak jakbyśmy patrzyli na postać czyli w obrazkach i overlibach z opisami... Wirtualne postacie wraz z misjami i tekstami itp.

Zapraszam do gry!

 

 

Screeny:

http://img.xawera.sarnet.pl/images/screen11.jpg

http://img.xawera.sarnet.pl/images/screen13.jpg

http://img.xawera.sarnet.pl/images/screen12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice :) Widze ze ktos jeszcze pisze gierke viawww :) Sam piszesz czy w jakiejs grupie? :) Mimo, ze gra ma swoj klimat itp. takich gier fantasy w tych czasach jest multum. Szkoda, ze juz ja skonczyles, bo inny pomysl wypalilby na pewno o wiele lepiej. Np. ja robie gre w czasach piratow :)

 

btw. "technologia" javascript. A nie przypadkiem jezyk? :)

 

EDIT:

 

Matko, ale sie przestraszylem... Patrzac na login i widzac ze zamiast loginu wpisuje sie e-mail juz sie przestraszylem ze gra dziala na silniku vallheru... :o

 

EDIT2:

 

Eeee... Czy ta gra jest zmodyfikowanym Vallheru? Po zalogowaniu sie, widze niezle podobienstwa... Ale przynajmniej cos zmodyfikowaliscie i nie wyglada na standard :) (O ile mam racje ze to Vallheru) xD

 

EDIT3:

 

I po Xaverze... Ok godziny 13 przestala dzialac. Brakuje pliku index.php? o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@up:

 

Eee...

 

"Twoje konto zostało zarejestrowane, aby je aktywować sprawdź swoją skrzynkę pocztową,

a następnie kliknij na link aktywacyjny. Po aktywacji konta możesz zalogować się na grę."

 

Edit: Gra bardzo fajna, jak na przeglądarkę... ;)

5/5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wchodze na strone glowna, przenosi mnie na http://game.xawera.sarnet.pl/index_system.html i wyskakuje ten blad. Nie mam pojecia dlaczego tak sie stalo. Po prostu grajac, wyskoczylo cos ze trzeba poczekac to czekalem. Od tamtego czasu wyskakuje ten blad o.O

 

Badz co badz, grajac przekonalem sie na 90% ze jest to po prostu niewiele zmodyfikowane Vallheru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up:

 

Czemu niby nie powinna być w tym dziale? ; o

Było kilka takich gier w tym dziale, jeśli dobrze pamiętam...

I jakoś ten wydawał się najrozsądniejszym działem.

Zmieniło się coś? -,-

 

@NOBODY:

 

A masz JAVE? ;x

Może to dlatego... ^7^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paqoo: Powiedz mi gdzie ty widzisz coś co nakazuje dodawać do tego działu gry robione w Game Maker?

To jest dział Gotowe gry więc wrzuca się tu gry nieważne w jakim były robione programie. :]

 

A co do gry to ja nie mogę się dalej zarejestrować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rejestracja wszystko bylo spoko, gralem sobie i super. Wybralem tam rase, klase, wyznanie (to mi wlasnie bardzo przypomina vallheru). Ledwie po tym zaczalem sie rozgladac po menu i klikac po linkach, sprawdzajac co do czego prowadzi. Po chwili podczas przejscia na inna strone wyskoczyla informacja, zeby poczekac bo cos tam sie dzieje na serwerze czy cos... To czekam, czekam, po chwili przenioslo mnie z powrotem do gry i wtedy:

 

ERROR 404 - Strona chwilowo niedostępna lub nie istnieje.

Jeśli jesteś webmasterem tej strony zamiesc plik index.(html,htm,php) by opublikowac swoją stronę!

 

I to dzieje sie ciagle, gdy chce wejsc do gry. Po drodze mialem tez niespodziewany format dysku, dzieki czemu dowiedzialem sie, ze nic z moim komputerem nie bylo zle... Nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...