Skocz do zawartości

Błędny kod aktywacyjny


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio postanowiłem sobie wgrać Game Makera 7 i mam mały problem. Mianowicie, przekonwertowałem swój klucz z GM 6 na GM 7 i GM się upomniał o niego. Więc wpisałem klucz, tylko przez przypadek na początku zamiast YOY-UPG wpisałem YOY1-UPG. Game Maker się nic nie upomniał, zatwierdził mi kod aktywacyjny, ale wolałbym dla świętego spokoju poprawić to na prawidłowe, tylko kompletnie nie wiem gdzie to zrobić :) . Wie ktoś może jak skasować dane rejestracji Game Makera w razie pomyłki :P ? Chciałem się zapytać na helpdesku Yoyogamesu, ale w ogóle nie potrafię się tam zalogować, to i tutaj piszę.

Proszę o jak najszybszą pomoc ;p .

 

ps. próbowałem reinstalacji i wywalałem wszystkie wpisy Game Maker z rejestru, ale to nic nie dawało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co chcę zwykły? Przecież on sprawdza klucze przez internet i mi prędzej czy później wywali, że mam nielegalny, a wtedy rejestracja mi przepadnie najprawdopodobniej :-) . Zresztą, wolałbym dostać pewne odpowiedzi, od osób które na 100% są pewne czy się da czy nie i jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Po pierwsze przegrzeb absolutnie cały rejestr; znajoma sytuacja, miałem podobnie z Photoshopem, i okazało się, że te wszystkie wpisy są w kompletnie dziwnych miejscach. Po drugie przeszukaj _wszystko_ (appdata -> roaming szczegolnie, jesli to vista), np. Google Desktop Searchem. Mnie to pomogło, znalazłem wpis w rejestrze, w którym był klucz i plik, w który odpowiadał za jego sprawdzanie :P.

 

No a najlepsza spośród wszystkich rad -> napisz maila do Overmarsa i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ze ja mam zarejestrowanego 6.1,nielegalnie,ale za darmo ??? :P :bye1:

 

To sie nawet nie przyznawaj .. a jak juz sie chcesz pochwalic to sie pochwal na policji :P

 

 

 

No maila napisz jak LittleFish pisal juz , stac przeciez nic sie nie stanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, trzeba przetrzepać rejestr. ew. reinstall GM'a
ps. próbowałem reinstalacji i wywalałem wszystkie wpisy Game Maker z rejestru, ale to nic nie dawało

Po pierwsze przegrzeb absolutnie cały rejestr; znajoma sytuacja, miałem podobnie z Photoshopem, i okazało się, że te wszystkie wpisy są w kompletnie dziwnych miejscach. Po drugie przeszukaj _wszystko_ (appdata -> roaming szczegolnie, jesli to vista)
Przekopałem cały rejestr i nic, a przywracania systemu nie chciałbym robić, bo to nie mój system, ja mam tam tylko użytkownika gościa.

Kiedyś na stronie Game Makera, za czasów wersji 6.x był taki programik do usuwania klucza rejestracyjnego. Orientuje się może ktoś, czy istnieje coś takiego dla wersji 7.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przeszukałes dokładnie dyski ? moze tam cos zostało

 

np. instalujesz gm7 na c:\GameMaker

to zobacz na ta lokalizacje czy usunelo z tamtad wszystkie pliki

 

 

_

Nie wiem czy w gm7 tez tak jest... ale ... mozesz dac w gmie HELP - REGISTRATION ... moze tam bedzie cos... i bedzie ponowna rejestracja i bedziesz mógł wpisac to ... ;)

powodzenia zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Wiesz ze ja mam zarejestrowanego 6.1,nielegalnie,ale za darmo ??? :P :bye1:

 

No, to dobrze, że nie zapłaciłeś, bo to by dopiero była wtopa - łamać prawo i za to płacić

 

Nic nie okradłem tylko skopiowałem kod...

 

To tak samo, jak dostawcy wypadnie z kartonu pełnego snickersów podczas dostawy jeden baton i ty go sobie weźmiesz. Przecież nie ukradłeś, leżał na ziemii i szukał właściciela no to wziąłeś.

 

BY INSTALLING THIS SOFTWARE YOU AGREE TO THESE TERMS

INSTALUJĄC TO OPROGRAMOWANIE ZGADZASZ SIĘ Z PONIŻSZYMI WARUNKAMI

 

Dalszego tekstu licencji już nie przytaczam, ale instalując GM i wpisując kod którego nie kupiłeś, podpisałeś się właśnie pod tym, że świadomie łamiesz prawo. Zgodnie z zasadą - nieznajomość prawa szkodzi, możesz sobie gadać, że po angielsku, że nie chciało ci się czytać itd., ale licencja jest licencją i tutaj nie trzeba nic więcej w tym temacie mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dobra, odświeżam temat, bo mam znowu problem związany z tym feralnym kluczem xd . Mam od niedawna nowego Windowsa i teraz mam problem tego typu, że nie mogę aktywować nowej licencji, bo mam już klucz aktywacyjny, a gdy daję reinstall, to wyrzuca:

Activation Code not recognized. Please check that you have entered the details correctly.
Sprawdzałem kilka razy, wszystko jest tak jak powinno - License Holder: YOY, a Purchase reference number zaczyna się od UPG-. Zastanawiam się, czy to niedziałanie może być związane z tym, że poprzednio aktywowałem podając pomyłkowo błędny klucz (jak w paru postach wyżej, zamiast YOY-UPG, dałem YOY1-UPG). Próbowałem do Purchase Reference Number dopisywać 1- lub samo 1, ale nic to nie pomagało.

Może zna ktoś rozwiązanie mojego problemu, żeby mój legalnie kupiony 4 lata temu klucz, konwertowany do GM6, a następnie do GM7 zadziałał ;p ?

Tylko proszę nie pisać o crackowaniu, oraz innych nielegalnych metodach, bo mnie one najzwyczajniej nieinteresują i potraktuję warnem za nakłanianie do tego. Poza tym, prosiłbym o wypowiedzi na temat.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem kilka razy, wszystko jest tak jak powinno - License Holder: YOY, a Purchase reference number zaczyna się od UPG-. Zastanawiam się, czy to niedziałanie może być związane z tym, że poprzednio aktywowałem podając pomyłkowo błędny klucz (jak w paru postach wyżej, zamiast YOY-UPG, dałem YOY1-UPG). Próbowałem do Purchase Reference Number dopisywać 1- lub samo 1, ale nic to nie pomagało. Może zna ktoś rozwiązanie mojego problemu, żeby mój legalnie kupiony 4 lata temu klucz, konwertowany do GM6, a następnie do GM7 zadziałał ;p ? Tylko proszę nie pisać o crackowaniu, oraz innych nielegalnych metodach, bo mnie one najzwyczajniej nieinteresują i potraktuję warnem za nakłanianie do tego. Poza tym, prosiłbym o wypowiedzi na temat. Z góry dzięki.

Też tak mam. Myślałem, że to jest spowodowane liczbą aktywacji, które już zrobiłem. Napisałem maila do kolesi z softwrapu, odpisali, rzekomo uaktualnili liczbę instalacji. Wciąż mam ten sam błąd. Wiesz, czego nie robić: nie proś ich o powiększenie liczby aktywacji. Wydaje mi się, że przydałaby się aktywacja offline, ale jej oczywiście nie ma... (chyba).

Myślałeś może o pisaniu maila do yoyo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad napisaniem, ale myślałem, że ktoś tutaj się z tym spotkał i zna rozwiązanie. Szkoda, że tyle problemu jest z legalnymi kluczami... W GM6 i GM5 to wszystko było dużo prostsze ;p . Cóż, w najbliższym czasie do nich napiszę, bo chyba nic innego mi nie pozostaje, a wydawać pieniędzy znowu na klucz nie mam zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...