Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodyi mi o taki replay że nagrywa podczas grania a jak skuje się to mi pisze zapisać replay i są opcje tak nie i pokaż replay i jak zapisze to tak że moge później go odczytać czyli że w menu jest ładuj powtórkę wybiera się i się ogląda.

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chciałem żeby po zakończeniu poziomu czy rozgrywki pokazało się pytanie zapisać powtórkę?? I odpowiedzi Tak, Nie, Pokaż

A w menu załaduj replaya i takie okienko jak sie ładuję savy nie takie GM żeby można zapisać na dysku tak jak w Icy tower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zbadaj mój przykład, jeśli go nie rozumiesz ( w co nie wątpię ), to nie bierz się za takie rzeczy, lecz za sam gameplay ;/ . Korzystając z mojego przykładu wyglądało by to następująco: Tworzysz plik ini o rozszerzeniu *.rep dla każdego replay'a, i tam dla każdej klatki tworzysz sekcje i klucze z wartościami poszczególnych tablic, dla wszystkich obiektów :D . Pamięciożerne to będzie strasznie, a są o wiele lepsze sposoby.

 

A co do listy, to znajdź jakiegoś dll'a, albo pobaw się GM'em ( DSy mogą się przydać ;p ) i za pomocą pętli wyświetlaj wszystkie nazwy.

GML
for( i = 0; i < ilosc_plikow; i += 1; )

draw_text( 20, 20 + i * 20, replay );

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...