Skocz do zawartości

Super Mario Galaxy


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego? Przecież to szczera ocena autora.

Każdy autor swojej gry - a już napewno nowicjusz oceni swoją grę na 5. Dlatego to fałszowanie wyników ;] Tak jak np. w..... o, wyborach prezydenckich ( :P ) nie możesz głosować na siebie.

 

Screenów w dalszym ciągu brak. Zamykam i daję warna. Jeśli autor wstawi obrazki, będzie mógł otworzyć temat.

I tak otworzył....... ale już było takie coś, tylko, że z Marmotem :P (czy tam z Mamrotem, nieważne :P Nie pamiętam xD) Mamrot zamyka, Paklo otwiera xD

 

Uwaga!: Nie pytać się jak przejść poziomy! Proszyę podać błedy jakie będą! I moja kolejna gra to Kosmiczny Arkanoid

Możliwe, że przesadzam, ale tutaj to już mnie wnerwiłeś :D Co ty sobie wyobrażasz? Że ktoś zagra w twoją grę dłużej niż 5 minut? Nawet jak się znajdzie taki ktoś, kto zagra w to toje coś > 5min, to i tak nie będzie miał czelności pytać autora tej genialnej gry, jak przejść level......

 

Edit: O przepraszam. Screeny już są xD Miałeś prawo otworzyć :) Sorry za oskarżenie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy autor swojej gry - a już napewno nowicjusz oceni swoją grę na 5. Dlatego to fałszowanie wyników ;] Tak jak np. w..... o, wyborach prezydenckich ( ) nie możesz głosować na siebie.

Zgadzam się z Ludzixem - Autor wstawia(A przynajmniej powinien) szczerą ocenę - Wstawia 5 to znaczy - że uważa że gra na tyle zasługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja gra nazywała się SMG2D i co jak co, ale uważam, że na zerżnięcie tytułu sobie zapracowałem. To co można zobaczyć tutaj jest po prostu zhańbieniem tytułu gdyż gra oryginalna jako pierwsza od 10 lat wbiła się na szczyt rankingów, a ty dajesz tu coś na miarę nowicjusza z takim tytułem.... szkoda słów. Doceniasz cudowne dzieło jakim jest Super Mario Galaxy, za to szacunek gdyż w tym głupim kraju to jest wyjątek ale jak już podkradasz tytuł to rób coś co jest tego tytułu godne.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic przeciwko dobrej platformówie z Marianem nie mam... o ile jest dobra. Mario to spoko ziom, fakt, że ma dziwny głos aczkolwiek jeśli podchodzić do tego jak człowiek, a nie jak polak-rasista-antyhomo-niewiadomo, to ten głos wydaje się być zabawny. Każda dobra gra z mariem rulez, ale to niestety nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...