Skocz do zawartości

GM na Allegro za.. 15 zł >:(


Rekomendowane odpowiedzi

Co za de... :angry: Dał kilka screenów z innych gier które są na oficjalnej stronie :angry: Tylko sie zarejestruje ... :angry: :angry: I w dodatku to są pewnie wersje bez klucza :angry: :angry: :angry:

 

EDIT:

Wysłałem maila do niego i do właścicieli allegro(?), może odpowiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez sprzedający napisał

Jest to darmowy program który możecie ściągnąć z internetu - dlatego tez nie podaje nazwy tego programu:] Ale zapewniam was że takiej kolekcji, tak ułatwiającej początki tworzenia gier - nie znajdziecie. Instalator może uda się komuś znaleźć - a resztę? Uwierzcie z samym instalatorem mało co zrobicie.
i wszystko wydaje sie tu wprządku bo moznba uznac ze GM to tlyko dodatek do tej całej kolekcji. Jednak ciekawi mnie co to za kolekcja? A moze wziął artykuły z naszej strony i wlepił, i to jest ta cała wszechtrudna do znalezienia kolekcja :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi sie zdaje ze tu wcale nie chodzi o progam Game Maker, jemu chodzi o wspanialomyslną kolekcję przykladow bez ktorej nic sie nie zrobi w programie. Jak sam sprzedający informuje , przyklady i tutoriale w tej calej kolekcji niegdzie nie da sie znalezc , wiec ciekaw jestem co tam jest takiego nadzwyczajnego, moze przetlumaczyl tutortiale japonskie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś "życzliwy" zadenucjował wreszcie tego skurkowańca do administracji Allegro? Ktoś to wreszcie musi zrobić, bo nie będzie jakiś debil na naszym ukochanym programie zarabił!

 

EDIT: Nie wytrzymałem. Chyba mam jakieś komunistyczne odchyły, bo wysłałem coś takiego :]

 

<!-- Początek listu>

Szanowna Administracjo Allegro,

 

Uprzejmię donoszę, iż użytkownik -MAGNAT- dopuścił się licytacji darmowego programu Game Maker w swojej aukcji nr. 51165700. Program jest ogólnodostępny na stronie www.gamemaker.nl, a jego rejestracja (użytkownik -MAGNAT- sprzedaje wersje demo, a nawet jeżeli nie, to pełną wersję z FAŁSZYWYMI kluczami rejestracyjnymi) kosztuje 18USD lub ekwiwalent 15EUR. -MAGNAT- naruszył zasady - albo SPRZEDAJE wersję demo, albo sprzedaje nielegalną pełną wersję. Bardzo proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy - autor Game Makera na tym traci!

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Nikodem Biernacik, członek Polskiej Sceny Game Maker.

<!-- Koniec listu>

 

...jestem strasznym kapusiem, ale mam nadzieję, że w dobrej sprawie :P

Edytowane przez -[PhariseuS]-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ ludki, wazne ze to was nie oszukali , nie przejmujcie sie naiwnymi ludzmi ktorzy to kupują , przynajmniej będą mieli nauczke i staną sie mniej naiwni :D Pozatym sprzedający napisal ze program jest darmowy. Pozatym wersja demo ma duzow wiekse ograniczenie niz niezarejestrowana wersja wiec troche tu przesadzieles Phariseusu.

Ja jestem przeciwny wysylaniom takich listow, w sumie to oszukani powinni to wyslac. Ale robcie co chcecie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrka. Ludzie nie mają co sprzedawać, czy co że dają darmowy program za 15zł? Za pełną trzeba dać te 18$ ale przecie niezarejestrowana wersja również jest bardzo good :mellow: Co z tą Polską?

 

PS. Widział ktoś kiedyś produkt na jakiejś aukcji "Słoik wiejskiego powietrza"? xD Bo ja tak, ale nie pamiętam gdzie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem coś takiego na Polskim eBayu, w pierwszych dniach jego wystartowania. Ludzie wystawiali takie duperele tylko po to, żeby zastatsować - wystawić sobie potem punkty za komentarze, aby podnieść swoją ocenę, a potem, sprzedając np. kradziony telewizor, wyglądać dzięki tym komentarzom na "godnych zaufania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jedna wielko !!!!!!!!!!!!!!!!!!PARANOJA!!!!!!!!!!!!!!!! jak można cos takiego zrobić!!!!! . to zupełne oszustwo !!!!1jak bym mugł to poszedłbym do tego facia i strzelił!!!!! mu

prosto w tom jego (za przeproszeniem)Krowiom  Morde !!!!!!!

Zabić? Kara pieniężna albo 3 miechy w "pierdlu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...