Skocz do zawartości

Konosola do gier i dodatki ? o.O


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nigdy czegoś takiego nie widziałem:

http://www.allegro.pl/item285246632_konsol...kalkulator.html

CZy opłaca się kupić ? Miał ktoś już takie coś ? Wcześniej nie widziałem czegośtakiego ;o Czy konosola jest kompatybilna z GBA ? (Z NESEM I SNESEM napewno !)

 

(Sry,że tak chaotycznie ale posta pisze w niecałe 2 minuty - musze lecieć - dajcie znać plz :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

ta, bo do NDS teoretycznie nie da się wsadzić kart pamięci, więc nie robili zabezpieczeń - ale nikt nie mówił, że nie da się stworzyć gry do której będziemy kartę wsadzać - no i jeśli chodzi o piracenie NDS jest prostszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już nabędzie GP2X, to polecam tą stronę:

http://archive.gp2x.de/cgi-bin/cfiles.cgi

Znajdziecie tam ok. 2GB gier na niego (legalnych, darmowych, bo niestety, tylko jeden płatny tytuł na tą konsolę wyszedł jak dotąd), emulatory, oraz oprogramowanie do tworzenia własnych gier na niego.

Polecam także lekturę:

http://wiki.gp2x.org/wiki/Main_Page

Niestety, polska strona poświęcona tej konsoli jest strasznie uboga, ale sądzę, że wiki po angielsku nie przeszkadza nikomu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamrat:

Ale za to, możesz emulować sporo innych konsol i nawet systemów operacyjnych. Z ciekawszych do emulowania są -> DOS, Gameboy Advance, Playstation, SNES. Poza tym, wśród tych darmówek są też dość ciekawe gry, jak: NetHack, xBak, Blooby Volley 2, Super Methano Brothers, SuperTux, Frozen Bubble, ScorchedGP, GPGeneral, Transport Tycoon Deluxe. Sporo jest minigier, ale ja np. wolę minigierki od rozbudowanych gier na takich różnych przenośnych rzeczach, dlatego GP2X wydaje mi się najlepszy, bo nie trzeba z firmware bajerować, żeby wgrać darmowe minigierki. Bardzo chętnie bym go kupił, gdyby był lepiej osiągalny w Polsce, bo nie dość, że się kupi za te 100 funtów w Anglii, to trzeba to jeszcze jakoś sprowadzić, czyli dodatkowe koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba kombinować, ale jak chce pograć, to przynajmniej ma większy wybór. Albo gry i kombinowane mp3 albo mp3 bez kombinowania i mało grania.

 

No, i w gry z Playstation nie pograsz

To już akurat nie taka straszna strata, tym bardziej ze kolega jak widzę widzi plusa w graniu w gry od Nintendo.

 

PS: nie polecam żadnych pirackich rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa.. PSX miażdży ; p Przeszedłem na nim tyle gier że nie jestem w stanie ich policzyć xD Ale jako jedna z ulubionych gier które na nią przeszedłem był Warcraft II.. A poza tym ponawiam swoje pytanie, czy jest emulator softu tego cuda? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...