Skocz do zawartości

Peja


MAK

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiś kawałków Peji które można ściągnąć z neta (właściwie to dla brata ale on pracuje i nie ma czasu szukać)

 

W googlach zawsze wyskakuje albo co innego albo ściągnąć nie mogę albo same teledyski (a potrzebuje mp3) może ktoś zna jakieś pewniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś kawałków Peji które można ściągnąć z neta (właściwie to dla brata ale on pracuje i nie ma czasu szukać)

 

W googlach zawsze wyskakuje albo co innego albo ściągnąć nie mogę albo same teledyski (a potrzebuje mp3) może ktoś zna jakieś pewniki

Idź do sklepu z płytami, to pewnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu z płytami, to pewnik.

 

Żyję w małym mieście nie ma dużo takich sklepów a poj…. sprzedawca z jednego z nich chciał wcisnąć techno :D

 

Aha to nie musi być peja tylko grunt żeby to nie były takie bagna jak norbi czy 18l, po prostu coś klasycznego, ja tam się za bardzo nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję w małym mieście nie ma dużo takich sklepów a poj…. sprzedawca z jednego z nich chciał wcisnąć techno :D

 

Aha to nie musi być peja tylko grunt żeby to nie były takie bagna jak norbi czy 18l, po prostu coś klasycznego, ja tam się za bardzo nie znam

nosz chyba go zaraz... :angry: nie znasz sie a krytykujesz jeden osiem l. wez sie zastanow do czego dazysz... <_< poza tym ja nawet lubie sluchac (jak ty to nazwales) "18l" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peja to chyba nie jest "klasyka" hip hopu 017.gif już prędzej Kaliber 44 albo Paktofonika. ale mogę się mylić, bo HH nie słucham.

wymienilbym to samo. sam hip hopu za wiele nie slucham, ale dodalbym jeszcze fisza (mimo ze ostatnio bawi sie w funk i jazz nie HH), ostrego, ktory niektore rymy tez ma w porzadku.. i nie wiem, duzo osob sie WWO jara, ja ich osobiscie nie lubie (poza kawalkiem kazdy ponad kazdym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
nosz chyba go zaraz... nie znasz sie a krytykujesz jeden osiem l. wez sie zastanow do czego dazysz... poza tym ja nawet lubie sluchac (jak ty to nazwales) "18l" :/

Te małolaty to hiphopolo bez kitu xD

 

Ja słucham HH Polskiego i co mogę polecić:

- JWP

- Pezet

- Płomień 81 (Co prawda Onara nie lubię, no ale...)

- BC (Bez Cenzury)

- WSP

 

 

0 drechów - Czysta prawda ;)

Ich życie to rap więc nie mówcie, że jest bez sensu ;)

 

]już prędzej Kaliber 44 albo Paktofonika.

Tego słuchało się 8 lat temu, no ale jak ktoś lubi...Ja co prawda nie ten rocznik, może dlatego K44 i PFK mnie nie ruszają.

Mimo tego Fokus jeszcze nagrywa, jego nowsze kawałki z innymi też nie są złe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam,że kolesie z BC(Bez Cenzury) czyli Ero i ziomki założyli aż 3 zespoły.

Jeżeli szukacie czegoś kroju BC polecam PCP i JWP.Te same ziomki - Inne squady.

 

Ano i zapomniałem o O.S.T.R. Też ma duzo dobrych kawałków i jest najlpeszym freestyle'owcem w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...