Skocz do zawartości

Fallen Angel


Pablo-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych moim projektem :) !

Zapewne interesuje Was moj projekt(moze)otoz tworze gre MMORPG,a pomagaja mi w projekcie PsychiX i KubaGM.Gra polega na wypelnianiu misjii,a jest ich ponad 20.Stworzona postac tworzymy sami jak nam pasuje mozemy zrobic wojownika,maga lub lucznika albo co chcecie sami,mamy do dyspozycjii czaru obronne i przywolywanie potworkow ktore pomagaja w walce.Mapa swiata 90000 x 90000 mamy 1 wioske i wiele ukrytych lokacji.Przejscie mapy w dol zajmuje jakies 15 min bez zabijania potworkow,a z potworami nie wiem :] Grafiki malowane w pixelarcie kazdy element bardzo dopracowany,jesli chcecie zobaczyc jakies screeny to mam jakies w sygnaturce.Przewidywana premiera marzec/kwiecien/maj 2008r zalezy od mojego zapalu dziennego :)

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

PS Screnny jeszcze dodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklys juz idzie screen

 

screen: http://www.gmclan.org/uploader/2522/dobra.png

Widac tam male bledy tzn menu odstaje bo spiesze sie i krzywo postawil sie obj w roomie i dlatego tak wyglada.To tylko jakas walka i bez paskow HP na dole ekranu wiec za to przepraszam jutro raczej dam lepszego screena tu tylko walka i menu.

 

 

 

Yoda zle Ci sie zdaje mam zbyt wielki zapal do tego

 

Pozdro

 

EDIT Opsss zapomnialem o skillach wiec sorka xD:)

Wszystkie drzewa beda inne musze dodac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopcze, do Almory proszę się nie porównywać, bo ta ma znacznie lepszą grafikę niż twoja gra. :] Chyba że chodzi ci o samą grywalność którą przewidujesz. :) w sumie nie jest źle, grafika jest trochę gorsza niż ta w Island RPG :P Powodzenia ze zrobieniem z tego MMORPGa, mam nadzieję że serwer napiszesz w czymś znacznie wydajniejszym niż GM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Yoda to no coments

Lol? Wyraziłem swoją opinię na ten temat aty mi tu z takimi wyjeżdzasz... co ty myślisz że wszyscy się tym będą zachwycać? :] Trzeba się nauczyć przyjmowac tez złe opinie! Po prostu twoja gra nie ma się co równać z Almorą...

grafika jest trochę gorsza niż ta w Island RPG

Doh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg omg ludzie nie mówcie nic o grafice nie czytacie jego postów wcześniejszych ta grafika którą aktualnie ma jest robiona (jak wywnioskowałem) przez niego w GIMPIE prawdziwa grafika którą użyje w finałowej wersji będzie grafika w pixelart i zrobiona przez jak sie domyślam nie podrzędnego ale profesjonalnego grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...