Skocz do zawartości

W jakie gry MMO gracie?


Exigo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
A ja się narażę na gniew o Wielkich Abonamentopłacaczy i podam w wątpliwość wielkość WoWa. Nie rozumiem AŻ TAK wielkiego sukcesu. Ktoś może mi wytłumaczyć?
Bo to był jeden z pierwszych lepszych MMORPG?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się narażę na gniew o Wielkich Abonamentopłacaczy i podam w wątpliwość wielkość WoWa. Nie rozumiem AŻ TAK wielkiego sukcesu. Ktoś może mi wytłumaczyć?

 

Bo ma klimat, po pierwsze.

 

Po drugie: nikt ci nie każe płacić za granie w WoW. Ale licz się z tym, że jeśli nikogo oprócz ciebie w grze nie będzie to i tak jest dobrze (serwery prywatne mają swoje kaprysy.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Martial Heroes RULU ta finezja gry świetna muzyka(no z wyjątkiem muzyki w 1 mieście) kilmacik od cholery polaków i przygody... to nie takie nudne bicie lvla tylko party i wielka jazda walki ze znajomymi i no tego pojedynki. Questy miodzio. www.martialheroes.eu

Polecam też endless online MU ONLINE, Metin2, RuneScape...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma klimat, po pierwsze.

Ja jakoś nie mogę się w ten klimat wczuć, ale to już raczej kwestia subiektywna.

Po drugie: nikt ci nie każe płacić za granie w WoW. Ale licz się z tym, że jeśli nikogo oprócz ciebie w grze nie będzie to i tak jest dobrze (serwery prywatne mają swoje kaprysy.).

Grałem na normalnym serwie [teoretycznie dalej gram xD], ale i tak trudno kogoś znaleźć a lecieć pół mapy samemu bo tam trzeba pogadać z jakimś gościem do questa mi sie nie chce. Inna sprawa że bić w kółko ptworki też nudno samemu, z innymi graczami już fajniej bo można sie pobrechać, ale to już chyba zaleta grających a nie samej gry.

Bo to był jeden z pierwszych lepszych MMORPG?

No o tym nie pomyślałem w sumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na normalnym serwie [teoretycznie dalej gram xD], ale i tak trudno kogoś znaleźć a lecieć pół mapy samemu bo tam trzeba pogadać z jakimś gościem do questa mi sie nie chce. Inna sprawa że bić w kółko ptworki też nudno samemu, z innymi graczami już fajniej bo można sie pobrechać, ale to już chyba zaleta grających a nie samej gry.

 

No o tym nie pomyślałem w sumie...

 

Mój braciszek cioteczny ciągle zagrywa w WoW'a na prywatnym serwerku - umawia się ze znajomymi i grają. Bo tak "na chybił trafił" trudno kogoś znaleźć. Jak nikt w Twojej okolicy nie gra, to albo sobie odpuść WoW'a, albo płać abonament ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie właśnie dobrze że jest dużo polaków bo możesz się z nimi dogadać

Mi się jakoś lepiej dogaduje z Finami, Niemcami czy kimkolwiek innym, kto nie jest z Polski. Przecież uczysz się angielskiego, więc bariery językowe właściwie nie istnieją i nie musisz szukać gier w które gra dużo polaków. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

angielskiego nie znam zarazie perfekt więc czasem są problemy

 

Mógłbyś zacząć używać przecinków, kropek, dużych liter oraz przestrzegać zasad prawidłowego używania języka polskiego? Twój post jest całkowicie niezrozumiały. Zamiast się śpieszyć, to włóż trochę serca w każdy post. Postaraj się, bo będę karać ostrzeżeniami nieczytelne posty.

Marmot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt ci nie każe płacić za granie w WoW. Ale licz się z tym, że jeśli nikogo oprócz ciebie w grze nie będzie to i tak jest dobrze (serwery prywatne mają swoje kaprysy.).

??? :blink:

Chwila. Przecież pre-paida i tak trzeba dawać czy ja czegoś nie rozumiem?(ja zawsze jestem przynjamniej kilka miesięcy z wszystkim zacofany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...