Skocz do zawartości

W jakie gry MMO gracie?


Exigo

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiesz w jakie gry grałem. Ogólnie polega na tym samym, czyli staraniu się byc jaknajsilniejszym (co dla mnie jest nudne). Sam pomysł może i orginalny, ale wykonanie słabe, i nie wprowadzam ludzi w błąd. (a no tak, ty odrazu nawalałeś się z tomb raider'ami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda tylko ze gra wyglada tak jakby twórcy wogole nie interesowali sie jakakolwiek spojnoscia grafik i wogole minimum jesli chodzi o wyglad. Pozatym slyszalem ze graczy traktuje sie tam 'z gory' i serwer jest bardzo czesto restartowany wiec swoim wlasnym domkiem sie dlugo nie nacieszysz.

 

Bo klimatów Muda nie znasz :] ja tam czasekm popykam w Studnie dusz - lubie czasami byc nobki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz w jakie gry grałem. Ogólnie polega na tym samym, czyli staraniu się byc jaknajsilniejszym (co dla mnie jest nudne). Sam pomysł może i orginalny, ale wykonanie słabe, i nie wprowadzam ludzi w błąd. (a no tak, ty odrazu nawalałeś się z tomb raider'ami)

Hahaha,słuchaj - mmorpgi to nie tylko NAWALANIE i expienie.

Skąd wiesz w jakie gry grałem.

Widać !

Ogólnie polega na tym samym, czyli staraniu się byc jaknajsilniejszym (co dla mnie jest nudne).

Hahahaha,proszę...nie rozbawiaj mnie ! XDDD

nie wprowadzam ludzi w błąd. (a no tak, ty odrazu nawalałeś się z tomb raider'ami)

Nie ta gra nie jest nastawiona na expienie ! Człowieku,Czy Tobie MMORPG to tylko expienie chodzenie kupowanie lepszych itemków i stanie się lepszym ?

Ja nie nawalałem żadnych Tom Raiderów,poprostu zacząłem od Miningu,Craftingu przewożeniu towaru po świecie.

orginalny

Zgadza się,gra jest bardzo ORYGINALNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha,słuchaj - mmorpgi to nie tylko NAWALANIE i expienie.
HAHAHAHA- to ty słuchaj, 99,99% mmorpg polega własnie na tym, dlatego w mmorpg mało gram.

 

 

I tak ogólnie polegan na tym samym, patrz na to jakie sia wielkie podobieństwa, a nie pokazuj ciągle minimalnych różnic. Nie grałem w zadne mu online, tibie itp. Grałem (chyba najdłużej) w Silroad, Guild Wars, Ever quest i wiele innycj których nie pamiętam. Przestań wmawiać mi ze się nie znam, pownieważ nie zachwycam się tą grą co ty. Nie wmowisz mi że w VC wszyscy starają się nie rozwijać swojej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie Micanser dobrze gada, polać mu piwa, herbaty czy czego tam sobie chce.

 

Przecież te wszystkie zabijania, questy, gildie są tylko i wyłącznie dla expa. Jakiś maniak będzie mówił: "NIEEEEEeeeeEEEE!!@!!!!!!11", ale tak jest.

 

Fallord, jeśli jesteś taki mądry, to wymień z 10 produkcji, w których nie chodzi o to, by expić bez końca.

 

Btw. Koreńskie, czyli skąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominając o tym,ze Micanser grał w gry w których chodzi tylko o expienie:(Przewaznie produkcje koreńskie itp.)

Daj spokój - w mmorpg'ach chodzi tylko o expienie, questy są tylko 'niepotrzebnym' dodatkiem (nie mającym sensu, bo nie grającym głownej roli) <_< - dlatego mmorpgi są takie nudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tylko o zabijanie mobów
Cały czas mówie o expieniu na różne sposoby, a nie tylko o zabijaniu mobów. (co nie zmienia fakty że zazwyczaj w ten sposób się expi) A to że napisałem o królikach, to nie dlatego że sądze że tylko z nimi się nawala po zodbycie levelu, ale głownie dlatego że wydaje mi sie idiotyczne walczyć z królikami i jeżami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednej grze chodzi o strzelanie do graczy i cih zabijanie w innej o zabijanie mobów i zdobywanie poziomów. Jednak nie zwrócilisice uwagi na 2 inne aspekty mmorpg ktore daja duzo zabawy- PvP, które dla wielu ludzi liczy sie o wiele bardziej niz zabijanie mobow. Duzo ludzi poprostu nabija poziom a potem walczy miedzy soba.

Druga rzecza jest ekonomia, jesli o mnie chodzi to jest to cos bez czego dobre mmorpg obejsc sie nie moze. Ilu jest graczy poprostu siedzacych 'w miescie' craftujacych nowe itemki, zarabianie kasy, kupuja tanio, sprzedaja drogo, to ile masz kasy to tak jakby drugi pasek expa, ktory nabiles- im wiecej masz tym wiekszy szacunek ;-)

 

Jeden woli 2moons drugi Guildwars, sa rozne mmorpgi i kazdy lubi cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micus cos mi sie zdaje, ze w ogole nie grales w Guild Wars :( A juz mowisz, ze to beznadzieja :(

 

Po pierwsze w Guild Wars nie liczy sie lvl tylko build postaci. Dla nie wiedzacych build jest to uklad skilli :)

 

Po drugie w GW maxymalny level czyli 20 robisz w jeden dzien! Potem liczy sie juz tylko przejscie gry! Czyli przechodzenie questow ktorych w GW jest od zarabania!

 

Po trzecie gdy tworzysz postac do PvP automatycznie dostaje ona 20 lvl! Wtedy jest to tylko kwestia dobrego myslenia i dobrego builda aby dobrze grac PvP!

 

Po czwarte. Czemu koles na PvE zabil 27 kolesi ktorzy mieli 20 LvL a kolo ktory ich zabil mial raptem 12 LvL!

 

Mam nadzieje, ze po tej wypowiedzi i tych argumentach zmienisz zdanie co do expienia w Guild Wars i zabijania durnych mobkow! To nie o to chodzi! W tej grze liczy sie PvP! Jak sama nazwa wskazuje Guild Wars (Walki Gildi)! W grze sa 2 gigantyczne gildie (Luksoni i Kurzikowie) do ktorych przynaleza mniejsze gildie! Te dwie gildie tocza pomiedzy soba boje! Oczywiscie mniejsze Gildie trz maja swoje Guild Wars'y!

 

PS. W grze mozna ogladac bitwy innych gildi jako widz! I powiem jedno z czym sie spotkalem! 2 potezne gildie bily sie od 7 dni! i dopiero po 7 dniach wygrala jedna z nich :) (Nazw gildi nie pamietam!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o granie w MMO i wyłącznie 'expienie' to jest to chyba najważniejsze dla wszystkich graczy.

Dowodem jest tibia.... :

 

Dziś tj: 04 12 2007 zakończyła się pewna nowość w świecie Tibijskim. A był nią nie wątpliwie tydzień zdobywania podwójnego doświadczenia (2xExp). Wielu z was się tym pomysłem zachwycało, lecz i wielu dziwiło się nowej “polityce” CipSoftu. Dla wielu było to nic więcej jak “szalona próba podlizania się”. A jeszcze inni zszokowani tą wiadomością napisali jedno słowo “OTS”. No cóż … Nie da się ukryć iż był to mały niewypał … Ile to razy Facc a nawet Pacc czekał po kilka minut lub dłużej na zalogowanie się do gry … A ilość graczy była tak wielka, że exp mimo iż 2 razy większy był czasem nawet mniejszy niż w normalny, szary dzień.

W “szalonym” tygodniu były bite rekordy w ilości zalogowanych jednocześnie graczy … Ostatecznie udało się osiągnąć 64,028. Co udowadnia, że w Tibii nadal tkwi potencjał przyciągania rzeszy ludzi. Lecz wielu to też przeraża. Brak nowych światów, częste problemy z zalogowaniem się do gry. Co ciekawe, kiedyś restart serwerów były naprawdę rzadkim zjawiskiem, a teraz takie rzeczy są kilka razy w miesiącu. No cóż, każdy z nas już sam sobie musi sobie odpowiedzieć czy zachowanie CipSoftu było poprawne …

Autorstwa 'Scobel' .....

 

Czego to ludzie nie wymyślą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu niestety masz racje ; p tylko mówie że 99% to jednak nie jest. Myśle ze 70% ^^'

Dobrze nalać...STFU...Firemark Dobrze gadać ! Nalac mu kakałka,piwa,Ice Tea,Gorącej Czekolady i Kawki.

mi sie idiotyczne walczyć z królikami i jeżami.

To i tak jest bezcelowe,taką wiewiórkę na hita wiezmiesz,i nawet nic nie dostaniesz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallord, ale to, że nic nie dostaniesz wcale nie zmienia faktu, że jest możliwość ;x I zrobiłeś z siebie debila, bo niedość, że wyśmiewałeś Mica, to teraz jeszcze podzielasz jego zdanie (bo Firemark napisał praktycznie to samo).

I nie wiem, czy craftowanie obiektów i zgarnianie kasy daje taką satysfakcję, skoro zaraz przyjdzie jakiś no-life i zacznie szpanować że ma djaw8283hadnx miliardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micus cos mi sie zdaje, ze w ogole nie grales w Guild Wars A juz mowisz, ze to beznadzieja
Mam ci dać zdjęcie pudełka, płytki lub czegoś innego? napisałem że zazwyczaj w mmorpg chodzi o ciągłe expienie, co mnie nudzi. Natomiast w guild wars nie podoba mi się to że przeciwnicy zawsze są w tym samym miejscu i że gra jest offline po za miastami. Do tego klimat mi się nie podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[qupte]no ale lepiej że są te króliki i jeże niż miałoby ich nie być... co sie tu czepiać...[/quote

Własnie chodzi oto,że autorzy gry chcieli ją zapełnić zwierzętami typu "Wiewiórki,jeże"

Fallord, ale to, że nic nie dostaniesz wcale nie zmienia faktu, że jest możliwość ;x

Te zdanie nie ma sensu ;f

I zrobiłeś z siebie debila, bo niedość, że wyśmiewałeś Mica, to teraz jeszcze podzielasz jego zdanie (bo Firemark napisał praktycznie to samo).
XDDDD Boski jestes XDD

 

Praktycznie ? Napisał wogole co innego.

Zgadzam się,nie ma chyba żadnego mmorpga w którym nie da się expić.Nie zrozumieliście mnie,miałem na mysli,to że nawet w takiego Voyage Centruy Online gra się wysmienicie,nie expiac.Są gry w których nawet nie trzeba brać się za expienie - bo jest nudne.

 

Innymi słowy "Są gry w których expienie,nie jest pierwszorzędne" i to miałem na mysli. ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, ja też nie lubię zbytnio gier w których chodzi tylko o doświadczenie, ale wyobraźcie sobie MMORPG, w którym tego nie ma... Jak by to wyglądało? Jaki jest cel tej gry? To jest właśnie urok tego typu gier - możliwość pokonania innych, stania się od nich silniejszym. MMORPG to taka gra - expisz i stajesz się silniejszym. Uważacie że gry tego typu są nudne i wciąż o tym dyskutujecie. Ten temat jest też o innych MMO - jeśli się komuś coś nie podoba to niech nie dyskutuje tylko napisze o jakimś innym typie MMO, niekoniecznie o MMORPG...

 

A co do tematu, to grałem w L2. Fajna gra, ale po jakimś czasie się nudzi... Grafikę to ma i jest rozbudowane, lecz brak zbytnio klimatu, poza tym najgorsza rzecz dla mnie - dłuuuugie expienie... Ale przecież bez tego nie ma zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Komu tylko exp w głowie, ten będzie w MMORPG-ach widział tylko doświadczenie. Ja rzadko kiedy zwracam uwagę na ten magiczny pasek

Dobrze gadać ! Nalac mu kawy !

 

Macie rację, ja też nie lubię zbytnio gier w których chodzi tylko o doświadczenie

A jemu nawet dwie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram od 2 lat we flyffa!

ta gra jest naprawde godna uwagi!

tutaj mały screen

http://www.gmclan.org/uploader/1486/Flyff.png

to moja obecna postać a mam 4 :D

ale ta jest najlepsza

 

Klasa:Billposter

lvl:64

Typ:AoE

Nick:NikasPL

:D

 

Zachęcam do grania w tą gre,jest bardzo fajna.

www.gpotato.com :)

 

Fajne jest jeszcze:

-Eternal Lands

-Runescape

 

Grałem w pełno mmorpgów ale niebęde tu wymieniał bo za długo

by to trwało :)

 

Te 2 co tu wymieniłem są fajne bo to nie jest zwykła nawalanka tylko takie "internetowe życie"

 

 

jak coś to piszce na mój nick (NikasPL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...